ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 345
  • 2 101
# 1 785
Кажете ми моля ви, защо Румъния не беше на финал.
Виж целия пост
# 1 786
Дисквалифицираха  ги, нещо не платили.

Защо Турция я няма ми е по-интересно
Виж целия пост
# 1 787
Дисквалифицирани са - не били платили нещо си.
Виж целия пост
# 1 788
Дисквалифицираха  ги, нещо не платили.

Защо Турция я няма ми е по-интересно

Ами май Турция от доста години не участва.
Виж целия пост
# 1 789
 smile3532 smile3532
Как няма да платят бе , това да не е на пазара.
Виж целия пост
# 1 790
И Турция я няма, и Португалия.
Може би са преценили, че разходите покрай участието не си заслужават. Последните им класирания преди години не бяха особено добри.
Ние също пропуснахме миналата година. Явно е било за добро.  Simple Smile След излагацията със "Само шампиони" БНТ имаше 2 години, за да създаде тазгодишното парче и се справиха прекрасно.  
Виж целия пост
# 1 791
Тъй ли? Не знаех, аз 2,3 години не съм го гледала
Виж целия пост
# 1 792
https://en.wikipedia.org/wiki/Turkey_in_the_Eurovision_Song_Cont … t#2000s_and_2010s
Изглежда след 2012 се отказват Турция.
Виж целия пост
# 1 793
Радвам се, че Австралия не спечели само по една причина, че тогава няма как страната, в която живея, да се окаже домакин и да се хвърли в абсолютно ненужни разходи. Абсолютна пародия на ''песенен'' конкурс. Спечели не песента, а политиката. За мен Австралия и България бяха победителите в конкурса. Другото е просто цирк в огромен мащаб.
Не се радвай, Австралия ще организира конкурс, подобен на Евровизия, но за азиатско-тихоокеанския регион. Това вече го коментирахме в предишната тема.
Ето я новината от месец март:

http://www.eurovision.tv/page/news?id=eurovision_song_contest_co … developed_in_asia
Виж целия пост
# 1 794
Бебо Халваджиян:

Доволен съм, че Украйна победи Русия.

Сега остава да си върне и Крим.



 Tired ooooh! ooooh! ooooh! винаги съм знаела, че е кух бебото
Joy о, май гад
Виж целия пост
# 1 795
Ако има въобще следващата година, Германия може да се откаже, Русия няма да иде сигурно
Как е по регламент, задължително ли тазгодишния победил става домакин? Казаха ако Австралия спечели, конкурса остава пак в Европа...
за Украйна как ще го организират... newsm78
На майдана😃
Виж целия пост
# 1 796
Киев вече е бил домакин на Евровизия, много бързо забравихте Руслана
Спортната им зала за 10-ина хиляди човека е строена още през 1960 и тогава през 2005 или 2006 и спретнаха голям ремонт  Laughing
Виж целия пост
# 1 797
Руснаците как ще отидат на Евровизия в киев, не знам. Laughing
Виж целия пост
# 1 798
В Украине началась битва городов за Евровидение-2017
Конкурс предлагают провести на стадионе в Киеве, в Крыму, в чистом поле на границе, в Одессе, на Майдане и даже в Константиновке

Всички предложения към момента тук Simple Smile
В допълнение, Одеса (кмета им) вече оспорва правото на Киев да провежда конкурса, защото там вече е имало Simple Smile.

И още една статия от техни страници - «Евровидение-2017″ в Киеве — как это будет…
Виж целия пост
# 1 799
Руснаците как ще отидат на Евровизия в киев, не знам. Laughing

С каски и бронежилетки! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия