ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 337
  • 2 101
# 1 845
От сърце се радвам за Поли. Прекрасно е да я слушам, да виждам енергията, усмивката, радостта, позитивизма, детското в нея...много, много, много й се радвам.
п.с. добре, че оправиха камерите и връзката се възстанови, ама да си е в тон с практиката тип отразяване на слънчево затъмнение от бнт Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 1 846
Страшно много ме кефят, че говорят само за екипна работа.
Виж целия пост
# 1 847
Ох, това със смс-а от Амир ми беше много сладинко. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 848
Оооо да, мохини, много си права. Ето, че когато има обединена енергия, а не всеки да тегли на някъде, се получава чудесен продукт Simple Smile.
Браво на всички, които допринесоха за този успех.
Виж целия пост
# 1 849
Посрещнаха я като победител. Heart Eyes Само включването на БНТ, пълна излагация...как имат мост с Люси от Варна не знам, дано не завали,че ще прекъсне предаването. hahaha
Виж целия пост
# 1 850
Посрещнаха я като победител. Heart Eyes Само включването на БНТ, пълна излагация...как имат мост с Люси от Варна не знам, дано не завали,че ще прекъсне предаването. hahaha
Заваля, заваля. hahaha hahaha hahaha
Поли се измъчи с това знаме, ама накрая го натъкми - голям инат. Grinning Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 851
Хубаво посрещане й направиха на Поли! Тя заслужава цялото това внимание.
Колко е положителна и непринудена обаче! Каква енергия и позитивизъм излъчва, голяма сладурана е.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 852
Заслужава да е световна звезда Поли.
Виж целия пост
# 1 853
Обаче колко добре говори това момиче! Heart Eyes Личи си, че е не само талантлива, позитивна, а и ерудирана. Страхотна е просто! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 854
Какъв смс от Амир?
Виж целия пост
# 1 855
Невероятна е Поли! Естествена, непринудена, енергична, завладяваща, позитивна. Грее просто  Grinning Ей за това я харесвам  Heart Eyes

Не запомних добре, но беше нещо от сорта на: "Липсваш ми шампионче."
Виж целия пост
# 1 856
Бебо Халваджиян:

Доволен съм, че Украйна победи Русия.

Сега остава да си върне и Крим.



 Tired ooooh! ooooh! ooooh! винаги съм знаела, че е кух бебото


Боже  Tired

Поли както винаги е много сърдечна и без никакво притеснение. Много ми харесва.
Виж целия пост
# 1 857
Нещо от сорта на "браво, поздравления", но сладкото беше, че я нарича "шампионче". Heart Eyes А, да - "липсваш ми, шампионче". Мерси, Мецани. Hug
Те си станаха супер близки приятели, така че не се учудвам.
Виж целия пост
# 1 858
И а змного я харесвам и затова подивях онзи ден като я оплюваха в компроматната  Crossing Arms Crossing Arms

Мерси, Тинче, готино е да   Party
Виж целия пост
# 1 859
На дъжда каза, че Амир и писал смс, нещо от сорта "липсваш ни шампионче"...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия