ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 336
  • 2 101
# 1 905
Вижте каква статия. Една си е признала, колко ли още журита са гласували погрешно? http://eurovisionworld.com/?esc=danish-jury-member-gave-wrong-points
Виж целия пост
# 1 906
И като стане световен конкурс, колко часа ще съобщават гласуването по държави?  Mr. Green

Това е може би най-лесната работа, въпрос на регламент е.
Виж целия пост
# 1 907
http://escxtra.com/2016/05/15/charts-react-to-eurovision/
Виж целия пост
# 1 908
Гласуването е най-малкият проблем. Сега полуфиналите продължават поне два часа и половина. Ако има още петнайсетина страни участнички, сигурно цяла нощ ще откарат. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 909
От руски форум:

Предлагаю отправить на евровидение в следующем году от России вот этого участника. Будет жарко Simple Smile

Виж целия пост
# 1 910
Те да се бъзикат колко си искат, да не се окаже догодина, че не им стига охраната. Naughty
Виж целия пост
# 1 911
Те да се бъзикат колко си искат, да не се окаже догодина, че не им стига охраната. Naughty
До тогава я камилата я камиларя. Нищо чудно до тогава Порошенко и компания да са в затвора, певицата в щатите, а Евровизия в Донбас Simple Smile
Виж целия пост
# 1 912

Хаха
Australia won the jury vote, Russia won the televote, Ukraine won the contest and Sweden wins the charts.
Виж целия пост
# 1 913
И аз добавям: and Bulgaria won the hearts. Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 1 914
Защо китайци обсъждате, мацката е от Южна Корея, а ония са много сплотени. Не че има много корейци в Европа, но и песента беше хубава.  Grinning
Виж целия пост
# 1 915
Защо китайци обсъждате, мацката е от Южна Корея, а ония са много сплотени. Не че има много корейци в Европа, но и песента беше хубава.  Grinning
Може песента да е хубава, но няма място в конкурсната програма -  #2gunfire да беше я изпяла извън нея.
Виж целия пост
# 1 916
Може песента да е хубава, но няма място в конкурсната програма -  #2gunfire да беше я изпяла извън нея.
Пред огледалото в банята, а не на европейски конкурс. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 917
Виж целия пост
# 1 918
Снощната пресконференция на Поли на летището https://www.youtube.com/watch?v=Xb5RLxSvkdY    bouquet
Виж целия пост
# 1 919
На дъжда каза, че Амир и писал смс, нещо от сорта "липсваш ни шампионче"...
Амир е изключително готин, завиждам и на Поли  Laughing
А кой е Амир
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия