Февруарчета 2017

  • 51 097
  • 747
# 360
Здравейте мамита,
Днес няма да съм толкова активна, чета ви постовете .Пиша през телефона, изкарахх кошмарна нощ, сега ми е зле и лежа на дивана,къде спя къде зяпам,явно днес така ще я карам .

Милата bouquet Какво ти стана през ноща? Почивай си и пий много течности,стискам палци да е за последно  Hug
Виж целия пост
# 361
Здравейте мамита,
Днес няма да съм толкова активна, чета ви постовете .Пиша през телефона, изкарахх кошмарна нощ, сега ми е зле и лежа на дивана,къде спя къде зяпам,явно днес така ще я карам .

Милата bouquet Какво ти стана през ноща? Почивай си и пий много течности,стискам палци да е за последно  Hug

Мерси за подкрепата ..абе незнам ..събудих се с пресъхнала уста , станах както последните седмици до тоалетната , пих вода, но явно някой вътре реши че е гладен . Да не се тъпча излишно реших да хапна малко ябълка и плодово мляко. После бях дежурна да повръщам . Сега съм на вода и лежане . Препекох си две филийки и сирене .Разбира се малко мляко . После ще хапна и малко диня . Ще се оправя . Оф аз какво обстоино описах ,ако на някоя мама и се преяде -поне сега всичко има Simple Smile
Виж целия пост
# 362
Aya31 почивай старателно! И на мен редовно ми се хапва нещо като се събудя през нощта и гледам да е нещо леко - плод например, но едната вечер гладът беше толкова силен, че си намазах филия с лютеница    Whistling ММ онзи ден ми каза: "Струва ли ми се или нещо дупето взе да расте?" А аз "Нее, бъркаш се"  Grinning Ама знам ли, той ме вижда отзад по-добре отколкото аз мога да се видя.
BlaBla  Hug
Ние казахме на родителите на ММ и свекърва ми директно каза: "Направи аборт!", а аз бях ей така   Shocked Не я знам какво иска при положение, че имаме финансова възможност да гледаме трето дете и синовете ми /не го казвам само защото са си мои/ са много добри, умни и възпитани деца. Не са някакви диванета, които не можеш да вкараш в пътя, че да ме съветва такива работи. После ми се обажда да ми се извинява, ама то аз вече го видях и чух истинското й мнение по въпроса! Ама хич не ми пука, тя и без това не ми помага особено, като сме си решили с ММ тя каквото и да каже е все тая!
Така като гледам повечето сте от София. Аз съм от Бургас. Има ли други момичета от Бургас?
Виж целия пост
# 363
Ние също нямаме брак и не възнамеряваме да подписваме . За нас това е загуба на време и пари. Един подпис не прави семейство.
А до това кой на какво мнение ми е за бебето..както казва мъжо ще го преместя от единия крачол в другия ... Joy Joy. Хич не ми пука . Никой не ни помага ,сами се оправяме трудно не трудно ние си знаем.Затова така никой няма да има претенций за име  Joy Joy
Виж целия пост
# 364
Здравейте момичета,
От днес съм в дълга отпуска , дъщеря ми е при баба си до събота и лежа и не издържам. Като работя се чувствам по добре а днес цял ден ми е едно отпаднало и ме боли глава. Почнах да върша домашна работа че набън в тази жега не ми се скитори Simple Smile

valentina ама че изкказване е направила свекървати. На престрашилите се на трето дете се възхищавам много, радвам ви се на куража Simple Smile
Виж целия пост
# 365
Здравейте, тези дни не съм се включвала. На село сме двете с дъщеря ми(1г и 8м) уж да си почина. Да ама не:) първо това малкото не ме оставя за секунда, а не съм я видяла, а е лапнала някаква буба, гризи някакво дръво и тн... Та това + огромната умора която чувствам направо ме трепят:( такова нещо нямах миналия път... Иначе всичко е нормално, гадене си имам, кръста ме боли от носенето на детето и такива ми ти работи:)))) лек и приятен ден ви желая! И почивайте повечко:)
Виж целия пост
# 366
Здравейте момичета
Преди малко се върнах от преглед, имаме си сърчице и си отговаряме на размера. В 7 г.с. + 3 и с термин 14 февруари. Хубав ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 367
Здравейте гледам, че обсъждате изследванията. С риск да се изложа  Embarassed Embarassed Embarassed ще попитам , при първата ми бременност бях на 22 (23 като родих) нз дали има някакво значение, ми правеха само обикновени изследвания кръв и урина. Вие обсъждате  БХЦ и ФМ, какво представляват и защо се правят? Благодаря ви!
И ние не сме подписалия с моя мъж, родата е прекалено голяма и нямаме възможност за сватба, преди да забременея правих ме доооста голям годеж, но след това си взехме жилище и сега трябва да го изплащаме. Казала съм си , че сватба няма да правим, но ще направим кръщене на малката, някои ден  Grinning Пък и един подпис не прави семейство, тези с подписите като се развеждат , абе това е моето мнение. Важното е да се разбираме и да имаме деца, защото без тях не е същото.
Е стига съм писала момичета, дано всичко да е наред с всички в групата, щом сме решили да имаме деца, мнението на другите не е важно, ние ще си ги гледаме и раждаме  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 368
Аз не съм много наясно с Биохимичния скриниг но и аз нямам спомен да ми е правено подобно излседване предните бременности /пък може и да са ми ги направили без да зная/

http://shterevhospital.com/pregnancy/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0 … 1%80%D0%BE%D0%BC/

а феталната морфология --
http://www.mcfemina.com/bg/pages/6-%D0%A4%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B … %D1%82%D0%BC.html

Не смятам ,че е нещо опасно за бебето или майката .Пък едно изследване повече не е кой знае какво
Виж целия пост
# 369
Благодаря Aya31! Докато малка спи аз започвам да чета и да се запозная с въпроса.
Виж целия пост
# 370
Да в интернет е пълно с информация . Аз за някой неща предпочитам да незнам. Понякога нали знаеш колкото по-малко знаеш толкова по-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Така е , при предишната ми бременност постоянно четях какви ли не глупости. Сега мисля да го давам по спокойно. и без това този път ни е на късмет, стана от един единствен път. Laughing
Забравих да попитам имали мами от Пловдив?
Виж целия пост
# 372
Ние се борим за бебо от миналата година август, след спонтанен аборт и ходене по мъките сега дано всичко е наред.
Остава малко време до 11.07 ---дано дано  Praynig Praynig....има от Бургас, Стара Загора/ демек аз/ ,София и няколко мамита който не са в България Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Дано да е наред, стискам палци  Praynig
Виж целия пост
# 374
Така е , при предишната ми бременност постоянно четях какви ли не глупости. Сега мисля да го давам по спокойно. и без това този път ни е на късмет, стана от един единствен път. Laughing
Забравих да попитам имали мами от Пловдив?


Аз съм от Пловдив
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия