Февруарчета 2017

  • 51 097
  • 747
# 375
In4hi супер ще има с кого да обменям информация. Записа ли се за ЖК вече и при кого? Аз предния път бях при д-р Бабаков и точно в 9 месец при се развалих мнението за него  #Cussing out и не искам да го виждам
Виж целия пост
# 376
In4hi супер ще има с кого да обменям информация. Записа ли се за ЖК вече и при кого? Аз предния път бях при д-р Бабаков и точно в 9 месец при се развалих мнението за него  #Cussing out и не искам да го виждам

Все още не съм се записала на ЖК, днес ходих при д-р Петрова в момента работи в Ню лайф, чухме сърчицето и съм в 7 г.с. +3 дни. След две седмици отново съм на преглед при нея да видим как се развива бебчо и тогава ще говорим от кога да се запиша вече на ЖК. Всъщност тя ще ми води и ЖК, така че все едно съм се записала  Grinning
Иначе преди 2 седмици и половина ходих при д-р Крумов и днес трябваше пак при него да бъда, но когато отидох пред кабинета му видях бележка, че днес няма да работи, едва не се разревах. Звъннах на една моя приятелка която се познава с Петрова и тя водеше и нейната бременност, та тя веднага ме прати в Ню лайф, прегледаха ме на 5-та минута и всичко е наред. Сега съм по-спокойна.
Виж целия пост
# 377
Здравейте и от мен,
на 25.06.2016 си направих тест и видях двете черти Simple Smile всички вие знаете какво е чувството
на 27.06.2016 отидох на лекар където ми потвърдиха, че съм в 4-та седмица и от тук нататък Бог пред нас и ние след него  Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Аз съм от Казанлък, но живея в Сан Франциско  Simple Smile
Виж целия пост
# 379
Аз съм от Казанлък, но живея в Сан Франциско  Simple Smile
Охоо, съгражданка и аз съм от Казанлък, но продължавам да си живея тук Grinning
Виж целия пост
# 380
Psonara и аз съм от Пловдив
Виж целия пост
# 381
Браво събрахме се много майчета от Пловдив.  Laughing
Виж целия пост
# 382
Ехааа, много Казанлъшки рози се събрахме  Heart Eyes ОбаЧе не знам дали сте споменали преди, ама вие май сте доста по-младиЧки от мен - аз съм на 36. То няма знаЧение - само да са ни живи и здрави малките душици на финала. Весел ден пожелавам на всиЧки.
Виж целия пост
# 383
Ехааа, много Казанлъшки рози се събрахме  Heart Eyes ОбаЧе не знам дали сте споменали преди, ама вие май сте доста по-младиЧки от мен - аз съм на 36. То няма знаЧение - само да са ни живи и здрави малките душици на финала. Весел ден пожелавам на всиЧки.


А моля моля аз съм 33 год тротинетка  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 384
In4hi супер ще има с кого да обменям информация. Записа ли се за ЖК вече и при кого? Аз предния път бях при д-р Бабаков и точно в 9 месец при се развалих мнението за него  #Cussing out и не искам да го виждам
Защо така? Аз съм при него и на предната бяха при него.
Виж целия пост
# 385
i edna mama ot pazardjik za razcvetka
 ! molq oshte vednuj za fb stranicata !
Виж целия пост
# 386
 Brymi Ами отидох при него за консултация и да си взема направлението за болницата. той първо закъсня, както почти всеки път , добре че бях зимата, защото в тези жеги да го чакаш 2-3 часа с един куп хора там  ooooh! та както и да е влезнах попитах го той ми се опули че било рано, трябвало да дойда след 1 седмица да ми го даде ( да уточня аз бях от 25 април в 9 месец а аз отивам за направлението преди 4-те почивни дни преди Гергьовден,а ако бях родила тогава) при това ми е първа бременност и нз как стават нещата. А той вместо да ми обясни ми се опули, и трябваше да чакам от вън около половин час да ми пусне и болничен. Знам ,че може да му е било накриво , но и аз бях в деликатно състояние, добре че ММ ме чакаше от вън , че излезнах почти разплакана. Но това си е мое мнение. Все пак и друг път си била при него. И след раждането беше на смята на другия ден и се държа много дръпнато , а бях решила и да си платя за екип ooooh!
Не искам да те притеснявам или нещо друго, както аз не съм доволна така има и други които са доволни. Една моя колежка си следеше ЖК при него и роди при него с избор на екип. Тя е много доволна. Това е от мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 387
Цитат
А моля моля аз съм 33 год тротинетка  Joy Joy Joy Joy

Сега остава и да се познаваме  Grinning
Виж целия пост
# 388
Отдавна не съм минавала (10 дена и сигурно 15 станици  Crazy )
Честито на всички нови попълнения.
Аз да си призная малко се подтиснах и питесних, защото миналия понеделник ми изчезна лекото гадене и придърпването, гърдите започнаха да ме болят по-малко. Изчезващи симптоми във 2 месец не изглежда добре, така че яко паника.  #Crazy
В петък си направих кръвен отново - и се оказа, че нивото продължава да се удвоява - даже на 33 часа и всичко изглежда ОК. Утре съм на преглед.
Обаче момичета - такава умора в живота си не съм изпитвала  Tired Tired
Нощем се събуждам 5-6 пъти просто така (не ми се пишка или яде); ставам рано, цял ден се прозявам и съм изморена все едно е полунощ; спя по 2 часа следобяд и съм все така  smile3507 smile3507
Някой дали преживява също това "удоволствие"?

Иначе и аз чукнах 30-те миналата година. Мисля че вече влизам в отбора на тротинетките  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 389
Отдавна не съм минавала (10 дена и сигурно 15 станици  Crazy )
Честито на всички нови попълнения.
Аз да си призная малко се подтиснах и питесних, защото миналия понеделник ми изчезна лекото гадене и придърпването, гърдите започнаха да ме болят по-малко. Изчезващи симптоми във 2 месец не изглежда добре, така че яко паника.  #Crazy
В петък си направих кръвен отново - и се оказа, че нивото продължава да се удвоява - даже на 33 часа и всичко изглежда ОК. Утре съм на преглед.
Обаче момичета - такава умора в живота си не съм изпитвала  Tired Tired
Нощем се събуждам 5-6 пъти просто така (не ми се пишка или яде); ставам рано, цял ден се прозявам и съм изморена все едно е полунощ; спя по 2 часа следобяд и съм все така  smile3507 smile3507
Някой дали преживява също това "удоволствие"?

Иначе и аз чукнах 30-те миналата година. Мисля че вече влизам в отбора на тротинетките  hahaha hahaha


аз съм вампир по цели нощи а денем вардя леглото+ гадене +отпадналост и на всичкото отгоре и глад....а тротинетка ще си ако си с трета бременост  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия