Февруарчета 2017

  • 51 097
  • 747
# 390
Да, вампир! Точно  hahaha
+ гладна съм, но съм свърх капризна - това не искам, онова не искам...  ooooh!
Виж целия пост
# 391
Да, вампир! Точно  hahaha
+ гладна съм, но съм свърх капризна - това не искам, онова не искам...  ooooh!


аз сега съм на диня и сиренце ...уууу безценно ядеш на воля , не дебелееш ама после тичаш по 100000 до коня  smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 392
....а тротинетка ще си ако си с трета бременост  hahaha hahaha hahaha

Мамите с първо са в блажено неведение, вие с трето тротинетки, а ние с второ какво? Баланс байкърки, а?
Виж целия пост
# 393
....а тротинетка ще си ако си с трета бременост  hahaha hahaha hahaha

Мамите с първо са в блажено неведение, вие с трето тротинетки, а ние с второ какво? Баланс байкърки, а?


Е незнам не съм питала мъжо да Ви измисли някакъв прякор  smile3508 smile3508  той само му задай ... smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 394
ха баланс байкъри много върви за нас със второт  Joy Joy

като ви чете човек и да му се прииска да е тротинетка  Grinning Joy Hug
Виж целия пост
# 395
ха баланс байкъри много върви за нас със второт  Joy Joy

като ви чете човек и да му се прииска да е тротинетка  Grinning Joy Hug


е ,че кво лошо.....ако си 87 набор ...време имаш и влекач да станеш/ влекач е четвърта бременост нагоре  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 396
Аз искам да питам момичетата от Пловдив,къде са раждали първото си детенце
Aya тамън 87 съм засега с второ,пък занапред ще видим
Тилева аз съм навита за прякора байкъри,че съм си мотористка
Виж целия пост
# 397
Аз искам да питам момичетата от Пловдив,къде са раждали първото си детенце
Aya тамън 87 съм засега с второ,пък занапред ще видим
Тилева аз съм навита за прякора байкъри,че съм си мотористка


Първото не съм го раждала в Пловдив по стечение на обстоятелствата, но сега за второто доста се колебая. Ще разпитвам, ще ходя на дни на отворените врати из различните болници пък ще видим.
Виж целия пост
# 398
Записвам се при вас, но много много плахо.
Относно д-р Бабаков - аз го посещавам от няколко месеца. Определено ми помогна с проблем, който имах, а и той е човека, благодарение на който видях двете чертички (най-големия виновник е ММ де  Mr. Green ). За съжаление големия наплив от пациентки явно си оказва влияние. Личи си, че не може да запомни всичките си пациентки. Аз бях при него всеки месец в продължение на 6 месеца и едва на 6-тия месец май ме запомни. Сега смятам той да ми води ЖК, но и да посещавам друг лекар, за лично спокойствие. Та изводите ми за д-р Бабаков са че е наистина добър професионалист, но прекаленaта натовареност му пречи да обърне необходимото внимание на всички пациентки.
Виж целия пост
# 399
Ооо разбирам много добре, че всеки си има мнение, а и за лекар е много трудно да чуеш на 100% положителни мнения. А иначе аз много мразя да си сменям лекара( също заболекаря, козметика, фризьора 😂😂😂) и си реших при него пак. Макар че той работи вече в Селена и не ме устройва раждането там. Офф не дадох цитат- говоря за Бабаков в Пловдив.
А иначе аз раждах в окръжна. Не е зле. Някой път ще ви разкажа как беше:)
Виж целия пост
# 400
Аз го избрах първо защото две мои колежки са раждали при него и са много доволни, и второ- именно защото работи в Селена. За съжаление Окръжна болница не е това което е била на времето (съдя по това което съм чувала де). Миналия октомври родих там. Новия шеф - Йончев не се интересува от нищо освен от пари, пълен дебил (отново лично мнение). Отидох без избор на екип, съответно никой не искаше да предприеме нещо макар, че преносвах 1 седмица, а бебето беше почти 4 кг. Резултата беше фатален.
Но все пак това е моята гледна точка и ми е ясно, че много хора са доволни от Окръжна болница. Самата аз не мога да изкажа упрек към останалата част от персонала. Просто изглежда, че Йончев им е вързал ръцете и всяко действие се съгласува с него (при мен се наложи спешно секцио, защото тоновете на бебето падаха, а те първо му се обадиха да го питата може ли да ме сложат на масата или не).
Виж целия пост
# 401
Всеки има мнение както за лекар, така и за болница. Пък има много време до тогава може да си сменяме мнението още много пъти  Grinning
Аз първото си дете родих в Окръжна, бях доволна. Бях без екип падна ми се Минчев, добре се справи и въпреки многото шевове бях на крака на 5-я ден. Две приятелки родиха март едната в Окръжна, а деугата в Хирургиите
 От това което ми споделиха, в Окръжна ми допадна повече.
Хайде стига приказки от мен. Лека и мека.
Виж целия пост
# 402
Записвам се при вас, но много много плахо.
Относно д-р Бабаков - аз го посещавам от няколко месеца. Определено ми помогна с проблем, който имах, а и той е човека, благодарение на който видях двете чертички (най-големия виновник е ММ де  Mr. Green ). За съжаление големия наплив от пациентки явно си оказва влияние. Личи си, че не може да запомни всичките си пациентки. Аз бях при него всеки месец в продължение на 6 месеца и едва на 6-тия месец май ме запомни. Сега смятам той да ми води ЖК, но и да посещавам друг лекар, за лично спокойствие. Та изводите ми за д-р Бабаков са че е наистина добър професионалист, но прекаленaта натовареност му пречи да обърне необходимото внимание на всички пациентки.
Така е, доста е натоварен. Но на преглед винаги до сега ме е гледал прилежно. Не ме насилва за нищо, не ме плаши. Много ми е важно да не ми се наслагва ненужно напрежение. Относно раждането в окръжна, аз родих когато Пелев беше още завеждащ. На всички им трепериха краката като му чуеха името. Отидох без избор на екип, в последствие се закучиха нещата и си викнах Бабаков. Той все още работеше там. Извинявай, но под фатален искаш да кажеш, че бебчето не се е родило живо ли??? Ако е така, много дълбоко съжалявам!   
Виж целия пост
# 403
Аз също съм от Пловдив.Първата бременност бях при Мерджанов,сега.пак при него мисля,не съм се записвала още ,в кичука е ,с нова апаратура,пуска всички изследвания,не е много приказлив,ама ако го питаш добре обяснява.Раждат в хирургиите,пак ше съм там,само дето този път предварително ,ще си искам епидурална упойка.И да ви попитам вие как сте със секса.аз с първата бременност нямах проблем,сега хич ме няма?
Виж целия пост
# 404
До 9г с: мрак и тишина Simple Smile сега желанието ми бавно и сигурно започва да въскръсва като феникс Simple Smile но още ме е леко шубе, та не се готвя за големи акробатики
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия