Сладкарничка за книги - тема 63

  • 57 484
  • 748
# 195
Ето ме и мен!  bowuu

Идвам да ви дам пример как не трябва да правите нищо изморени!  ooooh!
Снимам си аз придобивките, за да си кача снимчицата във фб, да си го запомня този момент ... и гордо поставям чашата със сок, на музикалната колонка до книгите ... Дърпам пердето, за да затъмня едното ръбче на снимката, че ми свети .. Бутам чашата, заливам си книгите, чашата се чупи ...
Книгите ми, безценните съкровища, които събирам цял месец и тръпна от кеф, че са нови, недокоснати .. сега са мокри(някои от тях, не всички, не е чак толкова фатално, ама ....  #Cussing out  #Crazy  ooooh!  #2gunfire ), чашата ми от един рожден ден, еднолитрова чаша, единствена по рода си, с Мечо Пух - счупена непоправимо! ... Не правете нищо изморени!!!!  bowuu
Скрит текст:
Книгите са добре, ще изсъхнат, само една пострада много зле, но тя така или иначе беше взета в не особено добър търговски вид  Peace
Нямам думи да опиша колко щастлива се чувствам, но и колко ме е яд на мен си, че съсипах някои от тях ...  ooooh!
Както и да е, съдържанието вътре е ненакърнено ....

Та, показвам си все пак съкровището, преди да го окепазя  #Crazy


 Heart Eyes

Идвам щастлива и от още едно нещо ... Както си вървя с торбичката с книжки и се прибирам към дома, минавам покрай едно магазинче за чанти .. не съм влизала там досега, знам само, че има много хубави чанти, а цял живот си го подминавам - като ходех на училище, сега като ходя на работа ...  Rolling Eyes
Е, днес влязох .. А тъкмо вчера обяснявах на МП как искам раница - кафява, като другата ми чанта и другата ми раница, но по-голяма, за да ми събира книгите, които вечно мъкна. Но пък и да изглежда стилно.  newsm78 #Crazy
Мярвам аз с ъгълчето на окото, в туй чудно магазинче, една раничка, която е кацнала на най-горния ред(естествено!  Rolling Eyes Mr. Green), но не мога да я видя добре. Влизам аз, моля продавачката да ми я свали и в момента, в който се озовава кристално ясно в полезрението ми, аз осъзнавам, че ще дам колкото ми поискат за тази раница.  Heart Eyes Crazy
Подготвям се вече да чуя чутовна сума от рода на 70лв, истинска кожа и т.н. ...Е, познайте!!!
Скрит текст:
Само 30 лв.  ooooh! Shocked Shocked
Heart Eyes Heart Eyes
 Ето я:
Скрит текст:



Тъй ... стига за мен...

Нели, Мариет, така говорите една за друга, с толкова осезаема любов и привързаност .... изумих се.  Crazy Радвам ви се адски много и съм горда, че познавам, макар и виртуално, толкова истински хора като вас. Запазете се такива!!!  Hug Hug

Алекс, кажи дали ти е допаднал шоколада, привлече ми вниманието, но взех само за теб, надявам се да е добър. Исках после и на мен да взема, но бяха свършили .... А и този твоят беше последен  newsm78 newsm78

ДевчеHug Hug

Мариш, много съжалявам, че трябва да минете и през това с Гушко.  ooooh! Мисля си, че всичко ще е наред де, ама твоето сърчице сигурно тупа неспокойно  Sad Hug Hug

Лени, пак да отидете до Париж, че и на други вълшебни места, за повече време!!!!  Hug Hug

Днес при нас денят е хубав, слънчев, топъл .... Днес може да се каже, че се усеща като пролет!!!  Crazy Такъв трябва да е май месец!  Heart Eyes

Имахме работа, изработих си я, сега ще се наслаждавам на новите си придобивки, някои леко окепазени, но пък ...такава им била съдбата ...  Rolling Eyes

Тук съм, елате де!!!  Hug
Виж целия пост
# 196
Бъб, честити Hug И не се коси, счупеното носи щастие...догодина двулитрова чаша Wink
Виж целия пост
# 197
Бъб, шоколада се изяде наведнъж. Щом и Кати дето яде само и единствено чист млечен шоколад, го хареса даже търсеше още.. Не съм попадала досега на него и аз. Честита нова раница, със здраве да си я носиш.  За книжките, не се коси, случва се.
Аз започнах да чета "Аз още броя дните"... Мисля си колко е лесно всичко това да се случи и тук...
Виж целия пост
# 198
Бъбълче, честити книжни радости! Честита ти кожена радост!  Hug Всичко да се ползва с удоволствие! Simple Smile
Скрит текст:
Обичам раници и имам една от Созопол, естествена кожа, кафевичка и малка е, но не знам къде е. Носена, носена, не си знае годините. В ежедневието не нося раници, но така да обичам.

 Не се ядосвай за счупената чаша, чаши по магазините много, лошото е, когато е подарък и носи спомени. Жалко за книгите, аз за тях най-вече съжалих, но щом си ги спасила, не се вълнувай, дано само като изсъхнат, да не станат на вълни. И пак да ти кажа колко се радвам, че вече си имаш ФирминHeart Eyes Ще ти допадне.

 
Еййй аз пак последна ще получа от Сиела Crossing Arms

 Не си, бе! И аз не съм получила,  и други има, те сега започват да изпращат книгите. И нашият ред ще дойде, в очакване съм на СМС-а.  Party

 Алекс, гледам, че пускаш цитати във фейса и познах, че са от  "Аз още броя дните". Много ли е тежка за четене?
 
 Бъб, такъв шоколад съм купувала, но не помня от кой магазин - или от Била, или от Кауфланд. Не  е неоткриваем, потърси. Ако искаш да го опиташ, да потърся тук, аз го харесвам.

 А за връзката ми с Мариета, Бъбълче, права си - обичаме се много, доста години вече. Дано не ни застигнат лоши очи!  Praynig

 Преди малко дочетох книгата "Младенци". Едно объркано ми остана в главата. Писана сякаш на един дъх, кое за кого е, леко се пообърках, изгубих нишката в един момент и сега, минути след приключването й, сякаш не помня какво съм прочела.  ooooh! Не знам какво да започна, може би ще е "Осатналите" заради вашите скорошни коментари.  Wink

 Иска ми се и тук да има слънце, топло и светлина. Но няма, днес пак не е ден, какъвто харесвам. Е, има  и други дни.

 Хубава вечер, момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 199

А за връзката ми с Мариета, Бъбълче, права си - обичаме се много, доста години вече. Дано не ни застигнат лоши очи!  Praynig


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Момичета, днес си имаме двоен семеен празник - годишнина от сватбата и от новия ми живот - почерп:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 200
Честит празник, мила приятелко! Всичко хубаво да идва в двойни количества в семейството ти, да сте здрави,  да успявате да гледате в една посока и занапред, защото досега е видно, че сте го правили. Когато тримата  мъже те държат за ръка и те гледат в очите, страшно няма.  Heart Eyes Пиша всичко това с цялата си любов и всеотдайност и Да бъде!


                    
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Мариетко, розата?! Blush
Виж целия пост
# 201

Прекрасна е, нали Wink Hug Heart Eyes!?!
Виж целия пост
# 202
Нели, още съм сравнително в началото, но вече на два пъти ми идеше да затворя книгата и да си поема дъх... Но то книга за войната няма как да е лека. Чета и си мисля колко лесно е да се запали една такава искра, и как не е никак невъзможно дори и в днешни дни...Ще е тежичка книга, но му признавам, че е много добър разказвач /което съм го видяла и от разказите му/, та въпреки целия кошмар дето описва, не ти се оставя...
Мариетко, честит двоен празник. Щастието и обичта да са не в двойни, а в двойно двойни количества
Виж целия пост
# 203
Бъбъъъъл, точно такава чанта си търся и аз. Искам да я раница, но и да е стилна. Дали няма същата, но черна, тъмно синя, тъмно кафява дори?  Heart Eyes
А книгите ти...леле мале! На това се казва камара! Да са ти честити!  Crazy
Виж целия пост
# 204
Мариет, безоблачно щастие във вашето семейство!!!  Hug Heart Eyes

Мерче, има същата, черна, да! Wink Имаше и бежова, но тя беше различен модел, повече като торба, затягаше се с връзки и по-странна закопчалка ... Не я харесах толкова.  Peace
Мерси и аз си харесвам планинката!  Heart Eyes

Алекс, сууупееееррр!! Много се радвам, още повече, че и Кати го е харесала!  Heart Eyes Crazy Flutter
Днес писах препоръка за "Аз още броя дните". Едва ли ще я чета, не знам много за този период от историята, но и ... ох, тъпо е да го кажа, но ... не ми е интересно  ooooh! Embarassed

Нелче, шоколада ще го открия, в магазинчето до работата зареждат редовно от Шогетен-човците .... ще заредят пак, дебна ги!  Whistling
Книгите ще се оправят, на най-ценната ми - "За писането", почти не й личи. Най-много пострада най-долната, черната, която е всъщност ЗА Кинг!  Peace Ама нея я взех от книжарницата, последна бройка, дори в издателството се е изчерпала, питах на панаира вчера  Crazy Crazy Mr. Green

Благодаря ви за утешителните думи!!!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Ама бая си поплаках ...  Embarassed

Виж целия пост
# 205
Бъбли, аз си спомням някакви откъснати спомени, главно от репортажи по новините явно. Все пак съм била дете. Като ти писах да ми вземеш книгата не знаех дори за какво се разказва вътре, харесах и заглавието. После седнах и разгледах анотации за нея. Ще я прочета и ще си я пазя.
И за отбивките се радвам, че се сдобих. Има толкова интересни места, за които дори не съм чувала. Някакъв палеозойски парк - не знаех, че има такова място в България.Дано имаме възможност да го посетим някой ден. .. И за някои забележителности в Родопите не бях чувала...
Раницата ти е много хубава,  аз имах една дето много си я харесвах, но се скапа. Сега се надявам да си намеря нова. Че ми в много по-удобно с раница
Виж целия пост
# 206
Бъбли, честита раница!  bouquet Харесва ми  Flutter А за книгите не се кахъри, вече си имаш книги с история...  Crazy Преди 6-7 години беше... ММ разля една чаша с вино върху моята колекция книги от "Труд", чинно подредени на масата в момента  Crazy Колко ги бях събирала тези книги, и колко им се радвах...  hahaha
Мариет, честит да ви е празника, и семейния, и другия!  Hug И още много, много празници да се нанизват в радост и добруване!  bouquet Heart Eyes Hug
Мери, и твоята камарка е добра!  Grinning
Нел, благодаря ти за хубавите думи  Hug най-хубавото им е, че са приятелски  Hug
Айде, в тона на поста на Бъбли, и аз да покажа  Flutter Пристигна днес с куриер  Party
Скрит текст:
Виж целия пост
# 207
Здравейте, момичета!
Мариетка, честит празник и по двата повода! Да не се отървавате от здраве, любов, щастие и късмет! Пожелавам ти много поводи за радост и много красиви мечти за догонване! Hug
А срещата ви с Нели е била направо вълшебна! Така я усетих, като прочетох развълнуваните ви описания.
Бъбълче, случват се такива неприятности spoko. Нали книжките ти са без големи поражения, няма страшно. И наистина впечатляваща купчина Shocked! А пък чашата...Счупеното носи щастие Wink, нали знаеш? Hug
Раничката е страхотна - много ми допадна! Сигурна бях, че и на Мери ще хареса Flutter, заглеждахме такива в един магазин при последната ни среща.
Тържеството вчера в детската градина беше много, много хубаво, сантиментално и разчувстващо. На мен откровено си ми беше тъжно. Поплакахме си с госпожите. Децата като че ли не усетиха така нещата и по-добре може би. Няколко само се просълзиха. Дано е лек преходът към училището за всички.
Оставям ви, че трябва да взема каката от трениравка.
Благодаря ви за хубавите думи за нея! Но да знаете, че не е чак такъв състезател и спортист. На снимките само изглежда така Simple Smile.
До скоро! Hug
Виж целия пост
# 208
Мариетко, честит двоен празник! Дълги години да се обичате Hug
Бягам...предстоящите седмици ще съм така набързо Tired
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 209
 Добро утроооо!  Hug

 Нося ви слънцето, дано днес пръска лъчите си навред!  Nature Sunny Nature Sunny Nature Sunny

 Тук е чудно, пече, птички пеят, хора и кучета на разходка, доста народ се е запътил към гората и паметника и минават по нашата улица. Стегнаха им се душите на хората, дано днес успеят да разпуснат и релаксират приятно. И аз ще изляза, но не за дълго. Имам си работа у нас, подготвям си разни неща за завършването другиден. Но разходките са пред мен, ще се стоплиииии, така усещам.  Simple Smile

 Хубав да е денят ви, лепвайте усмивката и  Hug!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия