Сладкарничка за книги - тема 63

  • 57 486
  • 748
# 225
Да не чета, да не чета... колко да не чета? До утре?  Mr. Green Blush
Просветна ми малко, ама толкова зле не съм била до сега.  Sad Притесних се, че ще се отървете от мен.  Joy Да, не е смешно. Confused Grinning  Tired

Мариш, не знам дали Черен понеделник е подходяща за теб точно в момента. Става дума за отвличане на дечица. На мен ми беше гадно и изнервящо, пък ти..  Hug

Авлига да сподели и тя, когато прочете Останалите. На Ели й беше харесала. Аз тепърва успявам да направя някаква схема кой какво харесва. Много съм назад с материала. Grinning E, не за всички де. За някои ми е ясно. Grinning

Гътам се пак.  Hug
Виж целия пост
# 226
Мери, почини си хубаво.
Днес не ми остана време да погледна книга. Сутринта рано рано ми объркаха плановете и ме пратиха на село при дядо. Отидохме. И без това от отдавна не бях ходила. После минахме и през родния ми град, че е на път, хем децата да починат малко от пътя. Кати поигра, Анди си знаеше неговото...
Сега пращам и Кати да спи, мия едни чинии и сядам да чета... или да спя, както дойде.
Виж целия пост
# 227
Мери, аз ти чета втората книжка и плана е към средата на седмицата да ти ги върна, драсни на ЛС един актуален адрес.
Аз ще гледам ШЛ, прекалено изморена съм и не ми се излиза, въпреки че е поредната празнична вечер за града ни. Утре, на финалната Peace.
Виж целия пост
# 228
Кои бяха те, Мариет? Grinning Хареса ли ти първата? После кажи и за втората. Grinning Писах ти ЛС.  Hug
Виж целия пост
# 229
Мери, ей, не ни стряскай! Почивай си и бързо да се възстановиш! Това не е шега работа!  Hug

Бъбли, каква чудна купчина книги си събрала! Честити да са ти! Ще чакам отзиви за "Време секънд хенд", сигурно ще е доста тежка за четене. И раницата ти много ми хареса, със здраве да си я ползваш!  Hug

Аз сутринта станах в 7 часа, за да чета "Септемврийски светлини" на Сафон! Ей, голям майстор е, обичам го. Ама историята си е доста зловеща за моите стандарти, та снощи я оставих за през деня, на светло.  Mr. Green

Маришка
, лека работа!   Hug

 Hug Hug Hug за всички!
Виж целия пост
# 230
Ели, с тебе щом Сафон четем на светло, представяш ли си ни с Кинг?  Joy Joy Hug
Виж целия пост
# 231
Ели, с тебе щом Сафон четем на светло, представяш ли си ни с Кинг?  Joy Joy Hug

Мери, аз затова на Кинг му чета само по-лиричните книги!  Mr. Green Никакви ужаси, клоуни и говорещи коли!
Виж целия пост
# 232
Особено клоуни!  newsm43 #Shocked
Виж целия пост
# 233
Аз пък чета "Аленото цвете и бялото" и съм скандализирана и ужасена от историята на Агнес  #Cussing out Сега не мога да оставя книгата, а очите вече ме болят. Тая нощна смяна ще е тежка  Mr. Green
п.с. А, Мери, добре че ми каза ... няма да я чета  Confused
Виж целия пост
# 234
Лени, струи от теб емоцията  Hug пожелавам ти през година да си в  Париж  bouquet

Мариет, честита годишнина, все така да се обичате с онези  топли погледи и жестове, които видях в Пловдив между вас  Heart Eyes Hug имаш прекрасен съпруг, а той прекрасна съпруга, пазете си се, бъдете си упора и се наслаждавайте на вниманието си един към друг  Hug за новия живот - благословена си, наслаждавай се на дните и не спирай да откриваш чудесата в ежедневието, пожелавам ти юбилей с две нули  bouquet
Тортата е страхотна, ако съм при теб ще стана 100 кила  Crazy

Мариш, честит ти телефон, със здраве да си го ползваш.

Бъбли, случват се и такива неща, не се ядосвай, честита ти раничка, със здраве да си я разхождаш.

Така ви се радвам, че четете...хич нямам време  7 книги не мога да прочета от март до сега  ooooh!

Тук и вчера и днес е слънчево, базата е тиха, чувам само птичките и часовника, сутринта под къщната асма пих кафенце за 10 минути...можех цял ден да изкарам така  Blush
Аз нови книжки нямам /освен личните, които не съм прочела/, нови покупки иначе си направих оня ден с една нощница /която ме удари в мозъка/ и туника, очаквам и едни токчета  Crazy
Прекрасна неделя на всички...
Виж целия пост
# 235
Добър ден, момичета Simple Smile!
За мен е по-скоро "добро утро", защото доста късно станахме  Blush. Предлагам кафе в ето тази компания Laughing:

Мери, прочетох и аз "Останалите". Можем да се видим, когато ти е удобно и да ти я върна лично. А ако искаш мога да ти я пратя и по пощата, но ще ми трябва адрес. Hug
"Останалите" много ми хареса!
Депресарска е, подтискаща е - да, така е, но дяволски ми влиза под кожата и ме стиска за гърлото. Не знам защо се получава така Thinking, имам усещането, че нацелва някакво тайно болно място в мен. И все пак, ако не бях гледала вече филма не съм сигурна, че книгата щеше да ми допадне толкова. Мисля, че сериалът е пресъздал особената атмосфера на книгата особена сполучливо. Актьорите са подбрани добре! Направо съм влюбена в Джъстин Теру, който играе Кевин Heart Eyes. Музиката е направо изключителна, много въздействаща! Имаше малко разминавания с романа - например Кевин във филма е началник на полицията, не кмет;Нора няма сестра, а брат - пасторът Мат и т.н. Има и допълнителни герои, като бащата на Кевин и съпругата на Мат, например. Някои събития също са различни. Загадъчните моменти определено са повече. А най-важното е, че книгата е обхваната само от първия сезон на сериала. Във втория сезон се случват доста различни неща, действието се развива в друго градче, има нови странни герои. Като цяло вторият сезан е много по-динамичен и мистериозен. Том Перота е участвал в написването на сценария и съм любопитна дали се е замислял за продължение на книгата Thinking. С нетърпение очаквам третия сезон това лято!
Междувременно прочетох и няколко книжлета от библиотеката за да не ги бавя твърде дълго, но не бяха нещо особено.
Вчера цял ден бяхме навън. Днес пак се очертава да е така. Децата играят и са щастливи.
Аз пак имам някои здравословни проблеми, но гледам да не го мисля. След няколко дни съм на лекар, ще стане по-ясно. Дано се окаже, че са преувеличени страховете ми! Така или иначе неизвестността мъчи най-много.
Пожелавам ви слънчева и усмихната неделя! Hug
Виж целия пост
# 236
Авлига, стискам палци да се окаже някаква банална пролетна умора Hug Грижи се за себе си!  bouquet Взимам си кафе  Party Писаната няма да я пипам, само отдалече ще си мъркаме....
Мерси за честитките за телефона на всички ви  Hug Малкия вече го мотна веднъж hahaha Поне една нощ преспа здрав, и подобаващо ми го честитихте  hahaha Насетне .. ако оцелее - уин... , ако ли пък не - люн Wink
Аз се прибрах от работа и придремвам на компа, че през нощта преполових книгата, до около 500 стр. съм.  Crazy
Ама по Останалите и сериал ли имало?  Flutter Сега ще го потрся Simple Smile
Виж целия пост
# 237
Потърси го, Маришка, струва си!  The Leftovers - на HBO e.
Значи новият телефон вече преживя първото си бойно кръщение Laughing!
Целуни Гушко Heart Eyes от мен! Hug
Виж целия пост
# 238
Авлига, радвам се,че книжката ти е харесала. Simple Smile  Нещо друго от мен искаш ли да ти донеса като се видим? Утре не, в други ден (вторник) ще съм свободна през деня. Как е за теб?
Мариш, честит ти телефон и от мен. Grinning
Мариет, честита годишнина! Бъдете живи и здрави, обичайте се!  Heart Eyes
Аз днес съм уж по-добре. Боли ме главата, ама сравнително нормално.. е, гадно е, ама, явно ще си го нося така. Sad
Виж целия пост
# 239
Авлига, ще го нацелувам  Crazy Мери, още ли те държи това?  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия