Априлски мами 2016 - Тема 1

  • 40 622
  • 743
# 570
Със сигурност  усещат Simple Smile Във фб в някаква група имаше спор - една жена твърдеше, че само кърмените бебета имали връзка с майките си ooooh! Много жени й бяха "скочили".
Виж целия пост
# 571
Със сигурност  усещат Simple Smile Във фб в някаква група имаше спор - една жена твърдеше, че само кърмените бебета имали връзка с майките си ooooh! Много жени й бяха "скочили".

 Joy Някой жени са обсебени от кърменето.  Несъмнено е много хубаво и сигурно има значение за връзката с майката, но чак пък така да се изкаже.Майката си е майка винаги Simple Smile  
Виж целия пост
# 572
Понеже бебчетата са решили, че ще плачат когато ги гушка свекито ММ се пошегува с нея да започне да се пръска с моя парфюм и да облича дрехи носени от мен, че до VC не мога да отида.
Сега каката си играе с малката и са толкова сладки, бебчо я следи с поглед, протяга ръчички да я хване за косата опитва се сякаш да и каже нещо. Много са сладки.
Виж целия пост
# 573
Незнам какво става тия дни , от жегата ли е, но малкия се буди през 2 часа, като днес се събуди в 5 и нямаше заспиване Sad Е, после спахме до 10 и 30 , което пак беше странно... (не че не ми хареса Simple Smile след тридневно ставане в 6:30)
Да не говорим, че нещо се свива и дърпа много често като суче, сякаш нещо го мъчи... незнам вие как мислите, дали са колики? Ние сме почти на 2 месеца сега
Виж целия пост
# 574
Може да е от жегата, да. Тази нощ бебка се буди и в 3, и в 5 и нещо. Освен нея, се будеше и баткото на 3-4 пъти, а иначе си спи спокойно. Няма какво да се чудим, то и голям човек не може да спи спокойно на 30градуса Tired
Виж целия пост
# 575
Днес съм в ужас. Неще да се храни това дете и това е. Сутринта глътна два-три пъти и после много плака. Виждам, че я боли коремчето, но дали са колики незнам. На обяд пак така и каквото е лапнала го повърна. Ще се побъркам вече, почвам да си мисля всякакви страшни неща. Утре ще звъня на личната.
Виж целия пост
# 576
И Тервел се дърпа, хем е гладен, кърма има, но не иска.....цокне малко, после отказва, като предложа вода пие по малко. Мисля, че е от жегите. Вчера се качихме в една гора над Чудните мостове .....красота и прохлада...спа като къпан, после беше много весел, после яде като за последно. Разхождахме се и му беше супер забавно, че по едно стръмнотии се катерихме с него ( той в шала) баща му и кучето напред да ни водят, ние  след тях:) По едно мостче отнесено от водата минахме голям смях...кучето се суети край мен, защото аз стъпвам бавно и внимателно, то милото се притеснява, че изоставам Simple Smile Но беше супер!
Виж целия пост
# 577
Майчета,можете ли да ми кажете каква е разликата между себореен дерматит и атопичен.Как да ги разпозная,защото симптомите и на двата много си приличат.Забелязах отзад на тила на малката люспички и леко зачервяване и на другия ден директно на лекар.Видя я и каза ''себорея''.Изписа ми кортикостероиден крем и каза в много краен случай да мажа с него.Първо да опитам с бебешко олио и гребенче да разресвам докато паднат люспичките.Да,обаче на другия ден малката се събуди със зачервено лице,клепачите и те бяха засегнати.Много се изплаших и я намазах с крема.Естествено обрива веднага се повлия,но не знам до кога.Какво ли не изчетох и ми се плаче.Никакви изследвания не са ни назначавани.Възможно ли е с един поглед да разбере,че е себорея,а не атопичен дерматит.Страх ме е,защото при атопичния дерматит не е добре да се слагат ваксини,а ние на 13 имаме ваксина и на другия ден летим за България.Чудя се какво да правя.Пак да звънна за час и да споделя притесненията си или да се доверя на доктора.
Виж целия пост
# 578
Майчета,можете ли да ми кажете каква е разликата между себореен дерматит и атопичен.Как да ги разпозная,защото симптомите и на двата много си приличат.Забелязах отзад на тила на малката люспички и леко зачервяване и на другия ден директно на лекар.Видя я и каза ''себорея''.Изписа ми кортикостероиден крем и каза в много краен случай да мажа с него.Първо да опитам с бебешко олио и гребенче да разресвам докато паднат люспичките.Да,обаче на другия ден малката се събуди със зачервено лице,клепачите и те бяха засегнати.Много се изплаших и я намазах с крема.Естествено обрива веднага се повлия,но не знам до кога.Какво ли не изчетох и ми се плаче.Никакви изследвания не са ни назначавани.Възможно ли е с един поглед да разбере,че е себорея,а не атопичен дерматит.Страх ме е,защото при атопичния дерматит не е добре да се слагат ваксини,а ние на 13 имаме ваксина и на другия ден летим за България.Чудя се какво да правя.Пак да звънна за час и да споделя притесненията си или да се доверя на доктора.


Моя младеж имаше ужасно много и големи люспи (даже на върха на главата не са се махнали още) Мажех го с олио и после с гребена (така прочетох в един сайт) и се беше зачервила главичката После обаче четох на друго място, -че това с олиото се прави малко преди капане и се мие главата след това с цел да не остава мазно и да се разнася Така си се изчисти Леко му се зачервяваха също и веждичките, но тях мажех със судо крем по малко и се оправиха Ходихме за ваксина при личната и тя видя главата (вече по голямата част бяха паднали) но каза само да си купим крем на colief за скалп и щели да доизпадат всичките  и така вече почти са изчезнали Сложи си му и ваксината
относно храненето и моя днес цял ден не яде Драпне малко и почне да мранка и нервничи Sad
Виж целия пост
# 579
Кожните болести са едни от "по-трудните" за повлияване Ако се съмняваш в професионализма на лекарката, на която това й е работата, по-добре виж за второ мнение. Освен, че е чела дебелите книги и е виждала доста повече дерматити от нас.....не знам дали е удачно да разчиташ на тези, които нямат нужните познания и опит. Не искам да те отчайвам, търсиш помощ от нас....но мисля, по-удачно ще е да се допиташ до друг специалист. До колкото съм чела, грубо казано : себореа-  бели, сухи люспи или жълти....като струпейчета; атопичен - зачервяване. При атопичния няма лечение, а превенция. Дано се оправите бързо!
Виж целия пост
# 580
А моята бебка пък днес яде честичко Thinking Мислех, че е от жегите и аз. Пък може и да влияят различно на детенцата.
Виж целия пост
# 581
Благодаря ви! Определено ще поискам и второ мнение, преди да поставят следващата ваксина. Дано минем с по леката форма и след третирането с кремчето повече никога да не се появят тия гадости,че като чета каква борба е с тоя атопичен дерматит, не ми се мисли.
Виж целия пост
# 582
При нас е различно... има дви, в които се дърпа и не суче, а има и такива, в които не ме оставя. Онази вечер сука през 30-40мин.... #Crazy
Ставането през два часа е нещо обичайно за нас. Макар че напоследък го кърмя в съня му и той дори не разбира какво се случва  Laughing
Виж целия пост
# 583
При нас е различно... има дви, в които се дърпа и не суче, а има и такива, в които не ме оставя. Онази вечер сука през 30-40мин.... #Crazy
Ставането през два часа е нещо обичайно за нас. Макар че напоследък го кърмя в съня му и той дори не разбира какво се случва  Laughing

Как го правиш? Аз дори не мога да й отворя устата докато спи, а сама не си взима зърното.
Виж целия пост
# 584
И при нас е така. Не е ли да отвори очи и да се поразсъни, не става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия