Във фб в някаква група имаше спор - една жена твърдеше, че само кърмените бебета имали връзка с майките си
Много жени й бяха "скочили".
Във фб в някаква група имаше спор - една жена твърдеше, че само кърмените бебета имали връзка с майките си
Много жени й бяха "скочили".
Във фб в някаква група имаше спор - една жена твърдеше, че само кърмените бебета имали връзка с майките си
Много жени й бяха "скочили".
Някой жени са обсебени от кърменето. Несъмнено е много хубаво и сигурно има значение за връзката с майката, но чак пък така да се изкаже.Майката си е майка винаги
Е, после спахме до 10 и 30 , което пак беше странно... (не че не ми хареса
след тридневно ставане в 6:30)
Но беше супер!
Мислех, че е от жегите и аз. Пък може и да влияят различно на детенцата. 

Препоръчани теми