Априлски мами 2016 - Тема 1

  • 40 622
  • 743
# 615
Плуването става с инструктор във вана. Водата е чешмяна, не се обработва с препарати допълнително. Плуването с масажа трае 1 час. Бебето се съблича, маха се и памперса и инструкторката го поема. Запознава го с водата, поставя го да плава по гръб като го поддържа, правят движения във водата, После по горем, после на страни и постепенно започва да придържа бебето по-малко, потапя се главичката с ушичките във водата, Тервел беше спокоен и отпуснат и Лена го придържаше съвсем леко с пръсти зад вратлето. После го пробва като леко му полива главичката с вода да свикне и да види дали ще затвори очи и уста и като видя, че задържа дъх, до потопи много внимателно( не целия) За да не спамя напиши в плуване за бебета Райски кът има и клипчета на по-големите мисля. После го изважда от ваната и почва масажчето Simple Smile По принцип пише, че е за бебета над 2 месеца, но предполагам може и по-рано, днес имаше едно много дребно на фона на Тервел .... Достатъчно топло и приятно е. За плуването с родители си има бани и съблекални, има си сешоари и детски помощни средства за плуване. Басейнът също не се третира с химикали. Трябва да се носят хавлия и козметика за масажа, джапанки за родителя.
Виж целия пост
# 616
Много благодаря 😘 Тъкмо разглеждах сайта на Райски кът, много ми хареса,още повече че видях, че работят и в събота Simple Smile Скоро ще ги посетим
Виж целия пост
# 617
И при нас няма никакъв режим, което за мен е по по-правилно.
Момичета да ви питам за пъпчетата на вашите бебчета. Защото при моето в покой е в нормално състояние, но започне ли да се напъва изпъква. Това нормално ли е или не?
Виж целия пост
# 618
И при моето е така пъпчето
Виж целия пост
# 619
Ние имаме някакъв режим, но не е постоянен. Горе-долу през деня  се кърмим на 3-4 часа, а през нощта се буди вече само веднъж около 3 или 4 часа и после към 7-8. Утре сме на мерки, но без ваксини.. юли ще ни бият, ако има.

Аз искам да ви питам вие правите ли вече масаж или гимнастика на бебчетата? Аз още не съм почнала с нито едното, а не знам дали не закъснявам вече. След баня докато я мажа с кокосовото масло я масажирам, но не използвам никаква специална техника.
Виж целия пост
# 620
Масаж правя, но не всеки ден. Гимнастика не съм започнала. Май по това време някъде бях започнала с баткото.
Виж целия пост
# 621
Е не, честно ще се побъркам. Тези комари ни взимат здравето, че вече и Тервел почнаха да хапят. Не е нормално всяка сутрин да убивам средно по 10 ( без преувеличавам) и почти всички са с пълни с кръв. Има във всяка стая, в банята, кацат дори по приборите в кухнята......С комарници сме, взех инсектицидна лампа, палят цитронела......нищо...Не исках да взимам препарати против комари заради Тервел, но ще се принудя, защото аз нямам здраво място, дори получих лека алергия, а лицето на малкия всяка сутрин е нахапано. Мислех си даже да извикам професионална фирма, но не искам тези отрови да полепват по всичко, до което ще се докосва малкия. А имаме и куче и котка........Навън не ни хапят толкова.  Дайте съвети!!!!
Виж целия пост
# 622
Милите те Confused Уф ужасна работа! Защо не пробваш с тези мини уредите които се включват в контакта. По ТВ върви реклама на подобен и кават, че е безвреден за деца и домашни любимци. Чико също имат такъв.
Отделно за Тервел - някаква гривничка против комари  newsm78 Пише че са 100 % натурални с  масло от цитронела.

Против фирмите съм и аз. Остави го като много, много краен случай.
Виж целия пост
# 623
Милите те Confused Уф ужасна работа! Защо не пробваш с тези мини уредите които се включват в контакта. По ТВ върви реклама на подобен и кават, че е безвреден за деца и домашни любимци. Чико също имат такъв.
Отделно за Тервел - някаква гривничка против комари  newsm78 Пише че са 100 % натурални с  масло от цитронела.

Против фирмите съм и аз. Остави го като много, много краен случай.
С две гривни е на кошарата, аз бях с гривна, ползвахме и тези електронните- никакъв ефект. Сега мисля да мина и да купя лепенките с усмихнатите лица и детски Брос и ще го включвам в другата стая. Прозорецът в спалнята е винаги отворен с пусната външна щора и ще се проветрява при Тервел. А от както писах сутринта убих още  5 комата.... #Cussing out
Четох даже, че вече по план е трябвало да са пръскали 2 дни в нашия квартал...но уви. Ако са пръскали както трябва представям си що за мутанти са новите комари.
Виж целия пост
# 624
Момичета не съм писала доста време.. #CrazyМалкия ми стани вече се опитва да прави мостче !надига се и се изпъва с помощта на крачетата и най-вече на петите!Гол ли е няма спиране !Изпъва се завърта се не мога да му сложа памперса!И все иска да е изправен или да скача от клекнало положение се изправя и пак кляка!хахах Не иска да стои вече в коша за новородено на количката и се замислям да го пробвам в летния кош ,но пък няма пълно легнало положение!Вие какво ще ме посъветвате?Явно му е много горещо в зимния кош!Отказва да пие вода!Гука все по- добре!И раздара усмивки още от сутринта!не обича да е в ръцете на някого!Предпочита сам да си лежи или да е в люлката!Чакаме тази седмица гимнастиката да видим дали ще и се зарадва!От първият ден у дома си правим гимнастика след баня!
няколко дни вече ужасно много ме боли гърлото!Направо е като ангина!Много се притеснявам да не го заразя!пробвах със спрейове,смучещи бонбони,гъргари ,парацетамол-не минава...незнам кво да правя?! newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 625
Милите те Confused Уф ужасна работа! Защо не пробваш с тези мини уредите които се включват в контакта. По ТВ върви реклама на подобен и кават, че е безвреден за деца и домашни любимци. Чико също имат такъв.
Отделно за Тервел - някаква гривничка против комари  newsm78 Пише че са 100 % натурални с  масло от цитронела.

Против фирмите съм и аз. Остави го като много, много краен случай.
С две гривни е на кошарата, аз бях с гривна, ползвахме и тези електронните- никакъв ефект. Сега мисля да мина и да купя лепенките с усмихнатите лица и детски Брос и ще го включвам в другата стая. Прозорецът в спалнята е винаги отворен с пусната външна щора и ще се проветрява при Тервел. А от както писах сутринта убих още  5 комата.... #Cussing out
Четох даже, че вече по план е трябвало да са пръскали 2 дни в нашия квартал...но уви. Ако са пръскали както трябва представям си що за мутанти са новите комари.

Нищо чудно да толкова мутирали ....
Слагай един балдахин на леглото на Тервел и това е. Поне него през нощта ще опазиш Simple Smile
Виж целия пост
# 626
Знам че са още много мънички, но защо не пробваш да мажеш бебчо с нещо? Аз съм си взела BIO G CLEAN COSMETICS Билков спрей против комари, става и за новородени. Понякога като излизаме вечер я мазвам малката мъничко по ръчичките и крачетата. Досега не са я хапали, но пък и при нас не е толкова страшно
Виж целия пост
# 627
Ужасни са тези комари. Ние имаме много в градинката зад блока - пръскали са, ама друг път. А и да са пръскали, те минават с кола по пътя и пръскат, до по скътаните места въобще не стига. Наскоро направих и аз лека алергия, в аптеката ми казаха, че това била нова "порода" комари Laughing
Тази сутрин се напълнихме с мухи. В момента кърмя и много ме дразнят. Хубава разходка си направихме, беше много хладничко навън. Бяхме с ерго раничката и както винаги бяхме оповръщани и двамата. Този път беше много спокоен вътре, но когато се прибрахме нададе голям вой и искаше да излиза от раницата…
В коша за новородено виждат само небето и по някое дърво, а вече им е интересно да разглеждат и опознават света наоколо. За летния кош мисля, че са малки още. Но сега ме замисляш дали нашия има пълно легнало положение newsm78
Виж целия пост
# 628
Днес ще отида и наистина ще купя една мрежа за Тервел, и до сега убих още 3 комара...ужас....почвам да си мисля дали е възможно да има гнездо у дома или някъде по ролетните щори...
Виж целия пост
# 629
За летния кош мисля, че са малки още. Но сега ме замисляш дали нашия има пълно легнало положение newsm78

От ден първи го слагам в количката, която няма зимен кош, при мен има 3 положения и едното е легнало. Много добре му се отразява. И от я ден го возя с лице напред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия