Малката стана на два месеца, но все още ставаме, лягаме, ядем всеки ден различно, но аз свикнах така и не ми пречи. И къпането ни е по-различно време, в зависимост дали сме вкъщи, ще излизаме ли и т.н.Вечер малката абсурд да заспи ако не е в ръцете ми. Не се притеснявам, че ще свикне на ръце - и да свикне според мен ще го израсте все някога, но поне заспива спокойна

По въпроса за оставянето на бебчетата с бабите - не смятам, че е проблем щом те нямат нищо против (т.е. ако не са като свекърва ми, която "малки деца не може да гледа")
Ние в събота бяхме на сватба в Бургас, пътя мина добре, официалната част мина добре, но не знам защо си мислих, че и на маса ще седна като нормалните гости
Като се разсърди нашето дете хубаво - от 9 до 11 рев, ама от сърце
После си я приспах и цялата нощ нямаше проблем де, ама нали трябваше да се покажем пред гостите
Дори на плаж ходихме в неделя, но ние двечките главно под чадъра стояхме
При нас също днес заваля, точно когато смятах да излизаме и май ще ни се размине разходката. Дано по-късно да се пооправи времето да я изведа на разходка, хич не обича да стои вкъщи

