Априлски мами 2016 - Тема 1

  • 40 622
  • 743
# 600
И аз да се запиша към майките без режим Simple Smile Малката стана на два месеца, но все още ставаме, лягаме, ядем всеки ден различно, но аз свикнах така и не ми пречи. И къпането ни е по-различно време, в зависимост дали сме вкъщи, ще излизаме ли и т.н.
Вечер малката абсурд да заспи ако не е в ръцете ми. Не се притеснявам, че ще свикне на ръце - и да свикне според мен ще го израсте все някога, но поне заспива спокойна  Heart Eyes
По въпроса за оставянето на бебчетата с бабите - не смятам, че е проблем щом те нямат нищо против (т.е. ако не са като свекърва ми, която "малки деца не може да гледа")
Ние в събота бяхме на сватба в Бургас, пътя мина добре, официалната част мина добре, но не знам защо си мислих, че и на маса ще седна като нормалните гости  newsm78 Като се разсърди нашето дете хубаво - от 9 до 11 рев, ама от сърце  #Crazy После си я приспах и цялата нощ нямаше проблем де, ама нали трябваше да се покажем пред гостите  Joy Дори на плаж ходихме в неделя, но ние двечките главно под чадъра стояхме
 grinning039
При нас също днес заваля, точно когато смятах да излизаме и май ще ни се размине разходката. Дано по-късно да се пооправи времето да я изведа на разходка, хич не обича да стои вкъщи  1stroller
Виж целия пост
# 601
Имаше липов цвят чак в памперса  Joy
hahaha
Kaк може някой да реши да се жени през лятото в Пловдив #Silly
Виж целия пост
# 602

Две сме! А най се дразня, когато ме видят да нося малкия на ръце и ми кажат, че ще свикне да го носят Whistling

Да, това е другата ми любима фраза. И като им реагирам да ми кажат ще те видим като стане 8кг  ooooh!
И аз смятам, че бебето трябва да се гушка за да усеща, че е обичано и да е спокойно. А за режима и на мен за сега така ми е добре. Единственото, което ме притеснява е, като трябва да съм по работа навън (не на разходки) и огладнее, защото не обичаме биберони отказва и шишето..
Виж целия пост
# 603
Момичета, какви са симптомите на запушено каналче?
Виж целия пост
# 604
Мен много ме болеше гърдата. По-късно ме втресе и вдигнах температура.
Виж целия пост
# 605
Обикновено има и зачервен участък.
Виж целия пост
# 606
Запушено на кое ниво? Simple Smile Може и на зърното да видиш нещо като "бяла точка" ако запушването е в самото зърно. Просто го "изстискай' като трънче- не боли.....поне мен не ме боля. Ако не е там всички други съвети до сега са валидно- компреси, топли душове, помпи, ръчно изцеждане, сукане, свободни дрехи....Но не чакай да стане по-болезнено, ако се съмняваш, че може да е запушване пробвай изброените неща профилактично, особено ако усетиш и по-твърд участък като бучка или уплътнение.
Виж целия пост
# 607
Не, не усещам нищо по-твърдо/зачервено/болезнено. Малко са ми напрегнати гърдите и ме боли един лимфен възел , към мишницата. Не мярвам това да е каналче. Иначе имам температура от вчера и де чудя сакво моге да е. Свалих я и сега пак де е вдигнала.
Виж целия пост
# 608
Аз това с режима не го разбирам.. Какъв ти режим?какви ти три часа? Вчера огладнявахме на час... Иначе банята ни е към 8 :30 ама пак зависи. Не сме швейцарци Wink
На мен като ми се запуши каналчето веднъж му давах повече същатя гърда и мина
Виж целия пост
# 609
Мамчета току що се връщаме от преглед, малката е качила 600 грама и 2 см през втория месец
Сложиха ни първите ваксини - двете наведнъж, поплака малко, но в колата се успокои и засега е добре ще видим довечера Simple Smile Чудя се дали да дам Панадол профилактично още сега или да изчакам ако вдигне температура тогава!?! 😕
Виж целия пост
# 610
Аз не давах, не вдигна температура. Ваксините провокират имунната система, а температурата, ако има такава, е отговор на тялото. Аз не съм склонна да давам превантивно лекарства, от друга страна разбирам майките, които дават, защото им се е случвало да свалят температура и да не спят от притеснение.
Виж целия пост
# 611
Ако се притесняваш, може да дадеш за през нощта, за да не ставаш постоянно да проверяваш за температура.
Ние утре също сме на консултация. Предният път сестрата спомена, че нямали налични ваксини и не се знае дали и колко ще бият.
Виж целия пост
# 612
Днес бяхме на плуване Simple Smile Тъй като е малък още се проведе индивидуален урок във вана Simple Smile От сутринта бяхме излязли и той беше вече много изморен, даже се наложи да го нахраня 30 мин преди плуването и заспа. Много му хареса, хареса и инструкторката, поне едно време забрави даже, че е във водата. Дори се "гмурна" с помощта на инструкторката. После имаше масаж, но той не изтрайва цялата процедура по принцип, та беше съкратен масажа Simple Smile Много съм доволна, Тервел видимо и той беше доволен Wink
Има намаления на H&M и аз си взех два потника и две тениски за кърмачки. Не си спомням кой ми го похвали, но се надявам утре като ги изпера да ги пробвам и да ми харесат Simple Smile
Виж целия пост
# 613
Днес бяхме на плуване Simple Smile Тъй като е малък още се проведе индивидуален урок във вана Simple Smile От сутринта бяхме излязли и той беше вече много изморен, даже се наложи да го нахраня 30 мин преди плуването и заспа. Много му хареса, хареса и инструкторката, поне едно време забрави даже, че е във водата. Дори се "гмурна" с помощта на инструкторката. После имаше масаж, но той не изтрайва цялата процедура по принцип, та беше съкратен масажа Simple Smile Много съм доволна, Тервел видимо и той беше доволен Wink
Има намаления на H&M и аз си взех два потника и две тениски за кърмачки. Не си спомням кой ми го похвали, но се надявам утре като ги изпера да ги пробвам и да ми харесат Simple Smile

Кьде ходите на плуване?
Виж целия пост
# 614
Harista, дай малко повече инаформация за това плуване. Вие бяхте от Пловдив, нали? Много ми се иска малката да я заведа и нея, ама не съм шофьор, а таткото сега не може да си вземе отпуск..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия