ДЕЦА С ТЕЛК 4

  • 96 941
  • 738
# 360
А на колко години е? На мен досега не са ми искали също бележка, но не знам как е за горен курс  Rolling Eyes

Тогава беше на 16 навършени.
Виж целия пост
# 361
На коя дата се превеждат помощите за дете с увреждане? Документите са подадени на 03.10. Благодаря!
Виж целия пост
# 362
Ноември ще имате превод.
Виж целия пост
# 363
Момичета, а какъв е размерът на детските при две деца в семейството, едното от които има ТЕЛК - т.е. неговите са 100лв., на другото колко се полагат и обвързани ли са с дохода?
Виж целия пост
# 364
На другото са обвързани с дохода, да.
Аз например, никога не съм взимала нормални детски, тъй като ММ се осигурява на цяла заплата и тя е със 60 лв повече от дохода за детски. Close
Виж целия пост
# 365
Благодаря ти  bouquet Ние май ще се вместим, но ми е интересно каква е сумата.
Виж целия пост
# 366
Благодаря ти  bouquet Ние май ще се вместим, но ми е интересно каква е сумата.

Има тема за детските, потърси я. 350 лв бруто на член от семейството май беше.
Виж целия пост
# 367
Ейджънт, имах предвид сумата, която се получава, а не пределния доход, за него знам. Абе чак толкова спешно не ми е, все ще разберем като дойде момента. Аз питах тук, защото предполагам, че има хора в подобна ситуация.
Виж целия пост
# 368
Има я даже на темите с картинки на заглавната страница на форума.
Виж целия пост
# 369
Рали, аз не получавам детски за детето без ТЕЛК поради надвишаване на доходите, но мисля , че сумата трябва да бъде 50 лв. Двойният размер е само за детските на децата с ТЕЛК.
Виж целия пост
# 370
Ние надвишаваме дохода с 6 стотинки и няма детски... Делим доходите на трима, защото синът ни с увреждане е пълнолетен. Нищо, че сме едно домакинство. 
Вече са 37лв за едно дете и 85лв за две. Само за децата с увреждане са 100лв.

http://bg-baba.net/visok-prag-detskite-dobavki-iuli-2016g/
Виж целия пост
# 371
Явно информацията ми е съвсем остаряла  Embarassed
Виж целия пост
# 372
Ейджънт, имах предвид сумата, която се получава, а не пределния доход, за него знам. Абе чак толкова спешно не ми е, все ще разберем като дойде момента. Аз питах тук, защото предполагам, че има хора в подобна ситуация.


Здравейте! Чета темата отдавна, но не съм писала. Бих искала да отговоря на дамата, защото съм в същата ситуация. Детето с ТЕЛК получава 100лв. детски, а другото дете получава 42,50лв. детски (половината на 85лв.).
Виж целия пост
# 373
Да допълня, че прага за детски за член от семейството е 400 лв. Peace
Виж целия пост
# 374
Много ви благодаря на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия