Боледуване на децата ни - тема 40

  • 62 002
  • 728
# 480
Ами да, не е рано. Сестра ми още на 1 юни записа племенницата ми.
Виж целия пост
# 481
Fervor, честито. Пожелавам да не боледува в градината (или поне минимално).
Виж целия пост
# 482
Фер,честито.Дано не боледува и да ходи редовно.Също и да свикне бързо.
Яни,за училище не е ли рано още?
Штруделче,добре дошла.Желая Ви по малко болести.
Аз да се похваля.Излязли са и чревните и всичко и там е ОК.Явно ще се окаже прав доктора,че всичко е нервна почва.
Виж целия пост
# 483
Ами не било рано,Дани...и мен ми е странно,ама...
Моето снощи към 2:30ч. се въртя много,стори ми се топъл и тая сутрин измерих 37.4 Т.Няма друго засега,ама...лежи,не иска да яде.Писна ми!
Виж целия пост
# 484
Яни,странно ми е и на мен.
Да се оправя скоро твоя хубавец.
Виж целия пост
# 485
Ох, Яни. Имам чувството, че абонамента почва да тече от петък вечер или от нощта на някой празник...Дано мине лекичко!
Малката спа прекрасно тая нощ, но се събуди с такава сочна кашлица, че чак подскочих и се събудих. А вчера свека каза, че нито е имала хрема, нито е кашляла и се бях обнадеждила, че го изтика. След малко заминаваме на село, дано й се отрази добре въздуха  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 486
Яни, дано е нещо моментно. Как е сега? От какво може да е вдигнал температура?

Фер, това кашлица от сополи ли е?
Дани, браво за резултатите!
Виж целия пост
# 487
Дано!Силно се надявам.Към 9ч. все още си беше 37.4 и му дадох Парацетамакс кидс,смъкна я бързо.Каза,че уж на стомаха не му е добре,ама подозирам,че беше,за да не го карам да закусва.Та като я смъкна яде половин ябълка,после малко краставица и сега рупа пуканки,играе,не е лягал.Ама наближава четвъртия час от сиропа и може пак да вдигне,знам ли!
Освен някое дете на площадката да е имало болно,друго не се сещам...В четвъртък имаше едно момиченце от неговата група и майка му каза,че понеделник ходили на лекар и уж не било гнойна ангина,ама искали да изписват АБ.А и вчера стояхме на слънце пред блока да чакаме баща му да се прибере от работа,беше със шапка,ама може и да е от тогава нещо...Дано е еднократно  Praynig

А дано,ама надали!След 13:00ч. пак вдигна-37.9,но измерено един път.Смъкна я пак бързо!Засега няма индикации за кашлица или запушен нос,но вече съм подготвена май  Rolling Eyes
Ей,тъкмо щях да му сменям лекарката и сега това...Абсурд да се бавя,ако се влоши със,смяна на лекар.Вече след това освен....пууу,яд ме е!
Виж целия пост
# 488
Бързо оздравяване на болните дечица.
Аз се записвам с нови сополи, не знам от къде. Освен от яслата, не виждам от къде другаде.
Виж целия пост
# 489
Яни, съжалявам много за лошите новини при вас. Как е сега детенце? Аман, няма спокойствие...

Аз почвам да си мисля, че при нас може и от храна в ДГ да е проблема с повръщането, защото очаквах след повръщането да се сдобие и с разстройство, ама не...днес идеално оформен резултат на изхода имаше...само дето не помня, какво беше менюто в сряда...Нещо му се разбута носа от този вирус, защото сега като легна...и трудно дишаше, все го търка и човърка Confused

Честито на записаните на градина и в даскало! Яни, твоето на колко беше? Все си мисля, че беше малко още, в смисъл-по-малко от моето Blush
Виж целия пост
# 490
Да,Тет,по-малък е.Преди седмица стана на 5.
Сега е добре.Бяга наляво-надясно,ще излиза да рита топка с баща си.Ще видим после!
Виж целия пост
# 491
Моята девойка ме събуди към 5 ч. тази сутрин с рев и 39 градуса... след Панадола се поуспокои и заспа, не е вдигала цял ден, весела е, играе. Но има някакви сополки и гласа й е леко дрезгав, та дадох вит.С, 1 инфлуцид, 1 тонзилотрен, 2 хомеовокс-а (това за целия ден), чистим редовно сополите. Да питам, Назик кидс спрей за какво беше?  newsm78
Виж целия пост
# 492
Моята девойка ме събуди към 5 ч. тази сутрин с рев и 39 градуса... след Панадола се поуспокои и заспа, не е вдигала цял ден, весела е, играе. Но има някакви сополки и гласа й е леко дрезгав, та дадох вит.С, 1 инфлуцид, 1 тонзилотрен, 2 хомеовокс-а (това за целия ден), чистим редовно сополите. Да питам, Назик кидс спрей за какво беше?  newsm78

А защо и даваш 1 инфлуцид и 1 тонзилотрен? Реално никаква работа няма да свършат. А след като детето е с температура и дрезгав глас е ясно, че е болно. Защо не ги започваш удърно през час та да пресечеш болестта.
Назик кидс е за запушен нос.
Виж целия пост
# 493
Знам, че трябва да давам ударно, ще гледам докато легне да дам по още 1 от двете. Лошото е, че днес и утре баба й и леля й са на гости (те не живеят в София) и нещо не мога да се организирам като хората с лечението. Иначе Т наистина не е имала след Панадола, леко се прокашля на моменти и това е. Докато спа следобед, не е кашляла нито веднъж, което според мен е добър показател. Ще видя как се движат нещата утре, ако има нужда, ще минем до дежурния педиатър. В понеделник няма да я пращам на ясла, за всеки случай. Надявам се за 2-3 дни да пресечем каквото има.
Виж целия пост
# 494
Температура 39 еднократно аз не съм чувала....но дано да ви подмине!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия