Звездни компромати- 285 част

  • 122 650
  • 731
# 645
На Вики Бекъм сестра й също изглежда доста добре, според мен даже повече от тази скумрия сестра си Laughing
+1
Виктория никога не съм я харесвала.
Виж целия пост
# 646
Горката.. много е далеч от светските знаменитости.
Ние да не би да сме по-близо.  Mr. Green
Чак пък горката. Нормални хора са това.
Горките обикновени хора, които живеят нормален живот без тълпа папараци да ги гонят и да им ровят в боклука за компромати  Grinning Има хора, които не желаят да са известни. Аз съм една от тях. Ужасявам се от факта почти всички да ме познават и като вървя по улиците да ме гледат втренчено или още по - лошо - да ме спират непознати да си говорят с мен, а медиите да се занимават с трите прашинки изронена спирала по бузата ми или с това, че тази седмица са ме видели два пъти с едни и същи обувки.
Виж целия пост
# 647
Майли Сайръс красива? кога?
какво му е на брат и, в сравнение с нея? Simple Smile
ааа, тя е известна.
Виж целия пост
# 648
https://www.instagram.com/p/BFyPMCSv67J/
Николета, дъха ми на ц....ка, а иначе ми харесва принципно
Дарина и тя в Кан https://www.instagram.com/p/BFmf-vTgGq4/ хубаво зелено

Николета явно доста я е срам от татусите си, че на снимката са заличени всичките. От край време съм забелязала, че дори и на селфита избягва да се снима така, че татусите и да се виждат, а при професионалните кадри са тотално заличени.
Е, дойде и акъла на кифлата, колко грозно е да се изпишеш с "Only God can judge me" (между другото от нея тръгна модата с този татус в БГ), "Завиждайте ми" и с какви още чудесии и грозотии се беше изрисувала и изписала и то с ужасни шрифтове. ooooh!

Сега видях дори, че някой я е попитал
nikolettedimitrovaКъде ти е татуировката на корема?!
nikoleta_lozanova@nikolettedimitrova където си поискам... 😉
 hahaha
Виж целия пост
# 649
Горката.. много е далеч от светските знаменитости.
Ние да не би да сме по-близо.  Mr. Green
Чак пък горката. Нормални хора са това.
Еми все си мисля, че като знаеш, че брат ти е не кой да е, и ти би трябвало да очакваш някой папарак да изскочи насреща ти. Гадна работа, но и за теб няма спокойствие, ако си роднина на селебрити.
Виж целия пост
# 650
Михаела Филева на бала си, не знам преди колко години е било, но е много красива:
Виж целия пост
# 651
Михаела Филева на бала си, не знам преди колко години е било, но е много красива:
Преди 6, завършила е през 2010.
Виж целия пост
# 652
Братът на Джоли е супер готин!
Виж целия пост
# 653
Джоузеф Гордън-Левит, прекрасен Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 654
https://www.instagram.com/p/BFyPMCSv67J/
Николета, дъха ми на ц....ка, а иначе ми харесва принципно
Дарина и тя в Кан https://www.instagram.com/p/BFmf-vTgGq4/ хубаво зелено
Николета явно доста я е срам от татусите си, че на снимката са заличени всичките. От край време съм забелязала, че дори и на селфита избягва да се снима така, че татусите и да се виждат, а при професионалните кадри са тотално заличени.

тялото е много несъразмерно удължено- няма как да има толкова дълъг торс  ...
Виж целия пост
# 655
Снимката на Николета ми е като нарисувана  Tired
И коментар под нея:
nikolettedimitrovaКъде ти е татуировката на корема?!
nikoleta_lozanova@nikolettedimitrova където си поискам... 😉

Така си отговаряхме в трети клас  ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 656
Братът на Джоли е супер готин!
И аз съм на това мнение! Сякаш имат едно лице, толкова са еднакви Heart Eyes
Виж целия пост
# 657
Братът на Джоли е супер готин!
И аз съм на това мнение! Сякаш имат едно лице, толкова са еднакви Heart Eyes
Леле...  Shocked
А аз виждам още повече лудост в неговото лице! Sick
Виж целия пост
# 658
Николета
забележете как се е повдигнала на пръсти за снимката  hahaha
Виж целия пост
# 659
Хахаха   Joy   Бижу, той има някакъв зловещ поглед.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpZ4B3FHTZ … I1bQ--X5EAZdfO29w

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSYGwGg4VAQ … RXFAhyNWKD-GYXG83


   



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия