Искам да кажа ... (78)

  • 77 145
  • 745
# 315
Моля! Grinning Ти така ни предразполагаш... Crazy
Виж целия пост
# 316
  Тази вечер всеки е решил да ми прави характеристики  Joy 
  Благодаря  bouquet
Е, стана център на внимание. Нали това търсиш, съм останал с впечатление, спи спокойно.
Виж целия пост
# 317
Сандоканчев, защо се държиш като баш махленка в женски клюкарски подфорум?
 
Виж целия пост
# 318
Че само жените ли да се държат като такива?! Simple Smile
И един мъж за цвят да има...
Къде по-отвратителни и гнусни заяждания съм виждала...сандо е направо мил.
Виж целия пост
# 319
 Държи се точно като Борилка преди време .
  Спирам да пиша . 
 
Виж целия пост
# 320
Сандоканчев, защо се държиш като баш махленка в женски клюкарски подфорум?
 
 Защо се дразните с мен, нищо не съм казал кой знае какво, общи приказки само . Ти беше в Малта, към Телериг, юристконсулт, утре ще те разбера коя си, айде.
Виж целия пост
# 321
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 322
  Янтреее, не са прай на скромна, да ми мигаш на порции. Стара пантера си тииии.
Виж целия пост
# 323
 Да ви имам милите мъже във форума . Не е да не общувам с мъже . Реално с тях се разбирам по -добре и проблеми не съм имала .
Виж целия пост
# 324
Все си мислех, че вече никой не се впечатлява от другите тук...
А какви епични битки е имало. Simple Smile

Жармен, аз не схванах на кое точно се дразниш...освен ако не са трили, преди да прочета.
Виж целия пост
# 325
Сандоканчев, защо се държиш като баш махленка в женски клюкарски подфорум?
  
 Защо се дразните с мен, нищо не съм казал кой знае какво, общи приказки само . Ти беше в Малта, към Телериг, юристконсулт, утре ще те разбера коя си, айде.

Сандо, често не мога да те разбера майтапиш ли се, злобееш ли, сериозен ли си, не ли... Thinking Това ся като заплаха, едва ли не, ми прозвуча. ooooh!

Виж целия пост
# 326
Все си мислех, че вече никой не се впечатлява от другите тук...
А какви епични битки е имало. Simple Smile



Докато не си влизал лично в епиката, не можеш да обръгнеш ефикасно. Laughing
Виж целия пост
# 327
Не разбрах да съм раздразнена от нещо . Аз съм си спокойна . Вие просто ми вменявате какво ли не.
Виж целия пост
# 328
Сандоканчев, защо се държиш като баш махленка в женски клюкарски подфорум?
  
 Защо се дразните с мен, нищо не съм казал кой знае какво, общи приказки само . Ти беше в Малта, към Телериг, юристконсулт, утре ще те разбера коя си, айде.

Сандо, често не мога да те разбера майтапиш ли се, злобееш ли, сериозен ли си, не ли... Thinking Това ся като заплаха, едва ли не, ми прозвуча. ooooh! Глупости, заплаха, майтапя се. Чета те и в други теми и ти симпатизирам. Добронамерен съм, но някои прекаляват. За злобеене и дума да не става, тук съм да се развличам, странично, доста  полезна информация има тук. Не се притеснявай, няма да ти дойда на гости smile3521


Виж целия пост
# 329
 Имам един въпрос - значи като няма снимка ,ако профила е на мъж силуета розов или син трябва да е   newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия