Искам да кажа ... (78)

  • 77 145
  • 745
# 300
Много го лансират тоя Самсунг на последък, но аз съм Тома Неверни. Дано да имат надежден сервиз. Никъде не прочетох сушилнята дали е с термопомпа. Два уреда в едно, не е много удачно, но днес четох за най - новите технологии на АЕГ и Сименс, доста напредък има. Самсунг доста добре копират, дано имаш късмет. Юджи е права, че не трябва да слугуваме на уредите, а те на нас.
Виж целия пост
# 301
Няма какво да го лансират. Велики са! Стъжвам живота на три самсунга, нямат грешка.

Перални.
Виж целия пост
# 302
Ще те помоля да не използваш такива обръщения към мен . Такива използвай към близки на теб люде . Аз не съм ти такава .
 Имам допотопна Канди и си работи без грешка . Нямам нужда от сушилня - излизат почти сухи . При все че имам супер малка и тясна тераса .
Виж целия пост
# 303
Аз или ?
Виж целия пост
# 304
Защо пък ти Grinning
 Сандо да са спре Grinning
Виж целия пост
# 305
Чи, ко толкоз съм казам ма Юлийооо, само потвърдих, че си права.Ни съ заяждай с мен, а направи ся литературно четене на филма тая вечер. Ма сигурно и него не си гледала. Рядко срещам човек без никви интереси, ай.
Виж целия пост
# 306
Жармен, честита ти радост. Hug
Ех какво е да посрещнеш или да те посрещне детенце. Heart Eyes Аз рева винаги и хич не забелязвам ако се излагам.
Виж целия пост
# 307
 Темата е на Лилето - та да й обявя тук - не съм уволнена . Не мога да разбера , защо да съм уволнена де  Joy
 Check Please  Hug
Виж целия пост
# 308
Жармен, весели ти очи  Hug! Все така усмихнато твоето девойче,пу-пу  Hug!
И на Силви момичето е прекрасно  Hug!  Толкова фина и красива!Много спортни успехи и удовлетворение и занапред!
Алечка, честита битова придобивка  Peace
ММ се разсополиви и пропуснахме музейната вечер  Thinking.Виното и киното обаче уважихме  Mr. Green.
Най-малко Жармен, от списващите тук, бих определила като човек без "никви" интереси   ooooh!.
Виж целия пост
# 309
 Не държа да ме харесват или разбират всички .
 Какви интереси имам или нямам не съм длъжна да се отчитам преди никому . Тъпа , проста , зла . ... каквато ме виждате такава съм .
Виж целия пост
# 310
Пак ли  Tired
Виж целия пост
# 311
Темата е за всички.
Но благодаря за отговора.
Тази Гушерица май те познава, Жармен, или поне такова впечатление прави.

Моята нова пералня е Аристон и засега съм доволна. Но без сушилня на тоя завет тук нямаше да насмогна.
И Канди имам - 18 годишно и работи, но ще замине на морето, там докато омалее.
Виж целия пост
# 312
Тъпа , проста , зла . ... каквато ме виждате такава съм .


Емоционална.  Wink

Интересно ми е в реалността дали си такава. Предполагам не. Може и да греша, защото съдя по себе си. В реалността съм сдържана, тук по ме избива на драма. Mr. Green
Виж целия пост
# 313
Не държа да ме харесват или разбират всички .
 Какви интереси имам или нямам не съм длъжна да се отчитам преди никому . Тъпа , проста , зла . ... каквато ме виждате такава съм .

 Виждам те твърде неудовлетворена от живота. Да, заслужаваш повече, но не правиш нищо, за да го постигнеш. Избиваш само в заяждането. Дъщеря ти е чудесна.
Виж целия пост
# 314
  Тази вечер всеки е решил да ми прави характеристики  Joy 
  Благодаря  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия