Искам да кажа ... (78)

  • 77 145
  • 745
# 390

За какво са ти полицаи? Тя Арнолд снимала! Давай, качи в някой друг сайт. Не можем да чакаме докато пуснат прикачи-то.  Laughing
Виж целия пост
# 391
Не харесвам Арни .
Виж целия пост
# 392
Хубавите явно почиват тия дни:))) Ама снимах едни, за адета:)) Аз хресвам мургави, а днес само бели бяха:))) Дядото беше много готин, разкаьа за живота тук разни неща, минималната пенсия е 700€, ама много малко било, негов приятел французин взимал пак минимална 1400€, аз за нашите си замълчах...
Една от най- популярните къщи на Гауди, Батйо, е на частни собственици, тези на които е фабриката за близалки Чупа Чип. В момента в къщата на някой от етажите живее последния от преките наследници, мъж на 90 години. Каза, че над 10 милиона туристи идват годишно, няколко пъти благодари, че сме посетили града му, много мил човек. Вика, ако пак дойдете, Фредерико пак ще е тук, от 25 години всеки ден идвам и си говоря с хората:)
Софи, през телефона тегаво, ще опитам по- късно:)
Виж целия пост
# 393
Жаки, аз току-що си качих аватар тук: http://kachi-snimka.info/index.php
Виж целия пост
# 394
Стана ли?
Виж целия пост
# 395
Еха, готин Арчи, ама и нацепения батка
няма да го върнем  Crazy Браво JACKLIN*
за папарашките умения  Laughing
Виж целия пост
# 396
Онзи до него е по-хубав . Не си падам по тип Арнита Grinning
Моят сайт за качване за снимки си е по -хубав и този съм ползвала .
Виж целия пост
# 397
Прдимството да си дребосък:)) мушнах се през охраната и право до Арни:))) Ама вече се качваше, та нЕма удоволствието да се снима с мен Joy
Виж целия пост
# 398
Жаки, аз току-що си качих аватар тук: http://kachi-snimka.info/index.php

И аз ползвам този сайт и съм доволна.

Арни е симпатяга. Изглежда земен човек, но не се знае...
Виж целия пост
# 399
Прдимството да си дребосък:)) мушнах се през охраната и право до Арни:))) Ама вече се качваше, та нЕма удоволствието да се снима с мен Joy

Благодаря. Аз пък го харесвам.

Браво, Жаки! Това е то, да изпратиш специален кореспондент до Барселона точно когато Арнолд е там.
Виж целия пост
# 400
Прдимството да си дребосък:)) мушнах се през охраната и право до Арни:))) Ама вече се качваше, та нЕма удоволствието да се снима с мен Joy
Ха, ха хитра лисичка, ама смотльо тоз Арни
бе, изпусна те. Той губи  Laughing
Виж целия пост
# 401
Прекрасна си Белла, честито. Как се прави сладко от ягоди, дайте рецепта.
http://www.oetker.bg/bg-bg/sveti-i-trikove/sveti-i-trikove/t/kon … fix-extra-21.html
 Защо аватара ти е в розово се чудя аз ?
С тоя аватар какво ме подкачате, не знам какво да му оправям, даже не знам как се вижда.
Виж целия пост
# 402
Аз виждам аватара на Сандоканчев, както виждах и предишния на Лиляна. И на други съфорумци - също. Но доста нямат аватари.
Виж целия пост
# 403
 Искам да кажа , че обичам красиви гласове - богати .
 Например на Мариан Маринов.
 
 
Скрит текст:

  Heart Eyes
Виж целия пост
# 404
аз също не виждам някои аватари, вече разбрах защо.
моят вижда ли се? Sad
безлично ми е без аватар Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия