Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 72 335
  • 741
# 180
Идеи за приготвяне на вечеря /неофициална/ за 5 човека от кайма около 450 гр., смесена с други продукти, за да излезе повече /без мусака/, нещо по-различно?  И кюфтета и кебапчета изключвам, че е малко каймата... newsm78

От мен идея за овчарски пай и шотландски яйца, за да не се въртиш цяла вечер в кухнята, а да си видиш гостите. Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Идеи за приготвяне на вечеря /неофициална/ за 5 човека от кайма около 450 гр., смесена с други продукти, за да излезе повече /без мусака/, нещо по-различно?  И кюфтета и кебапчета изключвам, че е малко каймата... newsm78
Руло Стефани, Птичи гнезда..
Виж целия пост
# 182
Включвам се да благодаря на помогналите ми с отговори в тази тема, защото нз дали всички следите другата.

Ето какво стана с бок чоя:

Китайски спагети с бок чой, морков, джинджифил, ананас, соеви кълнове и кралски скариди и поширано яйце за разкош  Laughing



Виж целия пост
# 183
Идеи за приготвяне на вечеря /неофициална/ за 5 човека от кайма около 450 гр., смесена с други продукти, за да излезе повече /без мусака/, нещо по-различно?  И кюфтета и кебапчета изключвам, че е малко каймата... newsm78

От мен идея за овчарски пай и шотландски яйца, за да не се въртиш цяла вечер в кухнята, а да си видиш гостите. Simple Smile

Идеи за приготвяне на вечеря /неофициална/ за 5 човека от кайма около 450 гр., смесена с други продукти, за да излезе повече /без мусака/, нещо по-различно?  И кюфтета и кебапчета изключвам, че е малко каймата... newsm78
Руло Стефани, Птичи гнезда..

Момичета  bouquet
Виж целия пост
# 184
Онна, благодаря за идеята за Уелингтън. bouquet Аз недолюбвам кайма, но децата я обичат. Кайма в тесто много ще им допадне. Имам тесто в камерата, ще го спретна в близките дни, че вчера готвих мусака.
Виж целия пост
# 185
Здравейте! Искам да изпека цели пресни картофки във фурната, но рецептите които има в нет-а никъде не се споменава за вода в тавичката, как мислите вие правили ли сте и как точно? Идеята ми е да ги разрежа почти до долу като ветрило, зехтин, подправки и бам на 220 гр. .. но липсата на вода в рецептите ме озадачава, как мислите?
Виж целия пост
# 186
Липсата на вода не е никакъв проблем. Аз пека и пресни, и стари картофи без да добавям вода.  Peace
Виж целия пост
# 187
Благодаря за отговора !  Hug ето и снимка на картошките - >
 https://www.pinterest.com/pin/540150549033094685/
Виж целия пост
# 188
Имам един малък пакет от около 200 г.сини сливи , купуван за някаква диета, ама така и така нищо не стана с нея.Та да ви питам, как мога да ги оползотворя , или да ги хвърлям в кофата, преди да ги е налазил някой молец Laughing
Виж целия пост
# 189
Имам един малък пакет от около 200 г.сини сливи , купуван за някаква диета, ама така и така нищо не стана с нея.Та да ви питам, как мога да ги оползотворя , или да ги хвърлям в кофата, преди да ги е налазил някой молец Laughing

Кекс със сушени сливи и джинджифил
Виж целия пост
# 190
Ядох едни пълнени със синьо сирене сливи,обвити във бекон ,забоден с клечка за зъби и  опечени на фурна.Опитах да го повторя,защото ми хареса много,но така  и не можах да издълбая  сливите ,нито сухи ,нито накиснати ми позволиха да ги махна  тези костилки.А си струва вкусът-сладко кисел.
Виж целия пост
# 191
Здравейте! Искам да изпека цели пресни картофки във фурната, но рецептите които има в нет-а никъде не се споменава за вода в тавичката, как мислите вие правили ли сте и как точно? Идеята ми е да ги разрежа почти до долу като ветрило, зехтин, подправки и бам на 220 гр. .. но липсата на вода в рецептите ме озадачава, как мислите?

http://ipeychev9.blogspot.bg/2014/07/blog-post.html
Виж целия пост
# 192
Дядо ми готвеше пилешка яхния със сини сливи. Аз си ги ям така или на ошав.
Виж целия пост
# 193
Народе, помагайте -  Rolling Eyes Embarassed У дома ще има празник и трябва да направя торта.
...............

sem22, аз също се присъединявам към предложението за блатовете на Ири Купенска. Блата е въздушен и сочен без да има нужда от много сиропиране. Съвсем леко го напръсквам с малко ром за разкош. Аз лично комбинирам с крем от 1 кутия (500гр) маскарпоне  смесено с 1 крема сирене тип "Филаделфия" и 1 крем Оле "Ванилия" на д-р Йоткер без варене, само че приготвен с 300 мл мляко вместо, както е по рецептата на пликчето с 400 мл. Понякога добавям и разбита сметана (малка опаковка - 200 гр). Върху крема слагам и плодове според сезона.
Виж целия пост
# 194
Цвети , не се сърди аз винаги съм силно обяснителна в изписването...
Ама как може да кажеш това! Аз обичам ей така подробно да ми се обяснява, особено за неща, които не съм готвила никога. Започвам ги. Да видим как ще се справя.
А за гостито  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия