SportsDirect-69

  • 127 655
  • 739
# 270
Някой дали може да сподели мнение за това яке http://bg.sportsdirect.com/firetrap-padded-parka-jacket-ladies-6 … ?colcode=66068819 Дали си отговаря размера?
Имам Л, отговаря си и е страхотно!
Благодаря ви! Поръчах.
Виж целия пост
# 271
Някой с мнение за тези, дали си отговарят на номера и дали са много високи? http://bg.sportsdirect.com/firetrap-alter-boots-232559?colcode=23255903 Simple Smile

Тук пише, че височината на тока е 8 инча.  Laughing Вероятно става дума за сантиметри. Видимо са 6-8см. високи. https://www.amazon.co.uk/Ladies-Firetrap-Alter-Boots-Shoes/dp/B01CGCFDMO
Виж целия пост
# 272
Някой с мнение за тези, дали си отговарят на номера и дали са много високи? http://bg.sportsdirect.com/firetrap-alter-boots-232559?colcode=23255903 Simple Smile

Тук пише, че височината на тока е 8 инча.  Laughing Вероятно става дума за сантиметри. Видимо са 6-8см. високи. https://www.amazon.co.uk/Ladies-Firetrap-Alter-Boots-Shoes/dp/B01CGCFDMO

Нещо не може да е така  8 инча не може да са 8 сантиметра ...

инч към сантиметър

1 инч = 2,54 см
2 инча = 5,08 см
3 инча = 7,62 см
4 инча = 10,16 см
5 инча = 12,7 см
6 инча = 15,24 см
7 инча = 17,78 см
8 инча = 20,32 см
9 инча = 22,86 см
10 инча = 25,4 см
Виж целия пост
# 273
Сигурно е станало объркване при публикуването и вместо 8 см са написали 8 инча. Абсурдно е този модел да е с 20 см-ов ток. Peace
Виж целия пост
# 274
Здравейте!
Някой поръчваш ли е тези:
http://www.sportsdirect.com/adidas-bb9tis-high-top-trainers-infa … ?colcode=02908343
Дъщерите ми носят в момента Пума 9 ка със стелка 18/измерена от мен/ ,а адисас купен от бг УК 9.  -17 см.
според вас кой номер ще им трябяа?
Виж целия пост
# 275
Здравейте!
Някой поръчваш ли е тези:
http://www.sportsdirect.com/adidas-bb9tis-high-top-trainers-infa … ?colcode=02908343
Дъщерите ми носят в момента Пума 9 ка със стелка 17/измерена от мен/ ,и адисас купен от бг УК 9.  -17 см.
според вас кой номер ще им трябва?
Виж целия пост
# 276
Да попитам за Firetrap-обувки. Отговарят ли номерата?
Някой да има отзив за тези кубинки: http://bg.sportsdirect.com/firetrap-doom-ladies-boots-232573?colcode=23257309
Виж целия пост
# 277
Здравейте, не съм поръчвала от доста време и имам проблем. Искам да пусна поръчката до англ. адрес, който си е въведен, но ми изписва, че е невалиден. Като се опитам да въведа нов не мога да сменя държавата, има само опция България. Някой да се е сблъсквал с това?
Виж целия пост
# 278
Смени горе в ляво държавата, т.е трябва да влезеш в англ.сайт.
Виж целия пост
# 279
Смени горе в ляво държавата, т.е трябва да влезеш в англ.сайт.

А тези държави дето се сменят за какво са? Аз не съм пускала поръчка откакто паунда скочи на 2,70 и се отказахме тука колегите да поръчваме. Тогава нямаше такива български знамена в този спортсдирект.
Виж целия пост
# 280
Смени горе в ляво държавата, т.е трябва да влезеш в англ.сайт.

А тези държави дето се сменят за какво са? Аз не съм пускала поръчка откакто паунда скочи на 2,70 и се отказахме тука колегите да поръчваме. Тогава нямаше такива български знамена в този спортсдирект.

Сменя се , за да се пусне поръчка до англ.адрес . В адресът на сайта НЕ трябва да има BG.

С англ.версия се пускат поръчки директно до БГ и англ.адрес . Peace
Виж целия пост
# 281
Здравейте, получих това яке, размер Л, но е малко на мъжа ми. Явно му трябва по- голям номер
http://www.sportsdirect.com/soulcal-two-zip-bubble-jacket-mens-6 … ?colcode=60800203

Якето си отговаря иначе на номера и е хубава пухенка. Подплатата е по цялото яке отвътре, а не само по качулката и яката Peace
А маха ли се подплатата и стои ли много"надуто"?
Виж целия пост
# 282
Здравейте, получих това яке, размер Л, но е малко на мъжа ми. Явно му трябва по- голям номер
http://www.sportsdirect.com/soulcal-two-zip-bubble-jacket-mens-6 … ?colcode=60800203

Якето си отговаря иначе на номера и е хубава пухенка. Подплатата е по цялото яке отвътре, а не само по качулката и яката Peace

имаме същото , но синьо XXL  , но май е голямо за моя човек Simple Smile и някой питаше - пухено е , но на ръкавите не
Виж целия пост
# 283
А маха ли се подплатата и стои ли много"надуто"?

Подплатата не се маха, но въобще не стои "надуто". Чудесно яке за зимата е. Peace
Виж целия пост
# 284
Смени горе в ляво държавата, т.е трябва да влезеш в англ.сайт.

А тези държави дето се сменят за какво са? Аз не съм пускала поръчка откакто паунда скочи на 2,70 и се отказахме тука колегите да поръчваме. Тогава нямаше такива български знамена в този спортсдирект.

Сменя се , за да се пусне поръчка до англ.адрес . В адресът на сайта НЕ трябва да има BG.

С англ.версия се пускат поръчки директно до БГ и англ.адрес . Peace

Благодаря. Ще питам по-просто. За адрес директно в бг натискам ли българското знаменце или не? Това ме интересува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия