Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 23

  • 49 406
  • 745
# 660
Хайде, Кристи, добре дошла при коликите и кърменето Simple Smile))
Виж целия пост
# 661
Моме, благодаря. Подготовката е важна Simple Smile Пък ако ще и чисто теоретична и психилогически!
Виж целия пост
# 662
tiptoe tiptoe tiptoe

Още ми е рано, но да понауча туй-онуй отсега.

Рано-рано, колко да е "рано"?  Party
Аз от 25-26 семица натам не усетих как отлетя времето ....   Laughing

Ние от снощи сме в Страната на коликите  Confused
Започнах да му давам Colief и май се поуспокои.
Моме, ти какво мислиш да даваш, че гледам сме на едно дередже...
Чай на Хип с копър ми каза педиатърката да му давам също...
Виж целия пост
# 663
и ние достигнахме морето, моите момчета полудяха буквално, нон стоп във водата, никакъв страх, искат да влизат навътре, не искат да ги държим, няма излизане, а времето хладно, дано не сме ги простудили Rolling Eyesцелите настръхнали и треперят обаче се кефят максимум Crazyсамо да не се разболеят диванетата
Виж целия пост
# 664
Гуге, никой не се е разболял от море. Гаранция. Само ги дебни да не влизат надълбоко.

О, Кристи. Раничко ти е за тука, ама да свикваш  Mr. Green
Виж целия пост
# 665
Хепи, аз още дори не го усещам хайванина. Ще стане кило скоро, а аз - нищо! И времето хич не минава, искам и при мен да лети Crossing Arms
Виж целия пост
# 666
Сигма, ко викаш, направо да се оглеждам за морски снахи Laughing
засега им секвам аз ентусиазма за дълбокото, само с изваждането е по-драматично
Виж целия пост
# 667
Ми Коконините  Joy
Виж целия пост
# 668
Е вие пък съвсем от рано се подготвяте - за снахи чак мислите Simple Smile))
Миж, давам от 2 дни Инфакол и Биогайя, засега ефект няма кой знае какъв, но трябва да се понатрупа в организма. Взех също чай от ройбос за мен и него, и сега ще проучвам масажите на Боуен, да се пробвам да ги приложа. Ако няма скоро ефект, ще сменя с Абоколикен.
Виж целия пост
# 669
tiptoe tiptoe tiptoe

Още ми е рано, но да понауча туй-онуй отсега.


Ами хайде, откога те чакам.  Flutter Flutter Flutter


Гуги,  и аз се размечтах за моренце, но още не сме го измислили кога и къде.
Виж целия пост
# 670
Шокиииии Hug

Моме, ти правила ли си боуен досега?
Виж целия пост
# 671
Коконите малко са ни каки, ама то вече няма такива моди май мъжът да е по-голям Laughing Thinking
Моме, тоя инфакол за мен е пълен боклук, дори бях чела някакви статии за основната съставка, мисля симетикон беше, че файда няма и т.н., аз даже изхвърлих няколко шишенца навремето, най-много ползвах колийф и абоколикен, не, че и те помогнаха особено тогава  Rolling Eyes
ти па ся, що да не предвиждаме бъдещето Laughing Laughing
Виж целия пост
# 672
Мойто навремето само колийфа го спасяваше. Ама и цената му  Crazy
Виж целия пост
# 673
а смятай за двама какво беше, имам смътен спомен, че отиваше за 2-3 дни при двамата, ама може и вече да греша, абоколикена имаше същите съставки и беше една идея по-евтино и маааалко по-голямо, те або имат доста продукти еквивалент на други на по-ниски цени Rolling Eyes аз само този лефакс не опитах, а уж го дават най-ефикасен, но нямах как да се снабдя Rolling Eyes май истината е, че докато не минат коликите, няма спасение, при нас май след третия месец се поуспокои положението Outta Joint
Виж целия пост
# 674
Гуги, аз бях най-доволна от Инфакола. Не се налагаше да смесвам с кърма, т.е. цялата процедура с цеденето я пропусках. Абоколикенът хич не му понесе. След него връщаше храна, а той много рядко повръщаше като бебе. Моя приятелка пък беше много доволна от Абоколикена. Към списъка с лекарства за колики, който сте изредили, може да добавите и Еспумизан за бебета.
Мисля, че Колийфа го препоръчват на новородените, а останалите за по-късно, но може и да си измислям...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия