Снимки, направени със смартфон - 2-ра тема

  • 85 293
  • 744
# 210




Виж целия пост
# 211
Малко морски мрачни и бурни снимки.


Виж целия пост
# 212
Тук винаги е шарено и красиво  Hug

Wa_wa, аз нямам проблеми с Flickr. Дано и при теб нещата да са се оправили.

***

Върволица от пухкави облаци над Сентрал парк

Виж целия пост
# 213
Avignon-2-web by Zhana (SPL), on Flickr
Виж целия пост
# 214
Туристите...

Виж целия пост
# 215
Феа, облаците.... Heart Eyes

От мен снимки на небето малко след изгрев в 3 различни дни. От терасата. Заедно с няколко панелни блока. Нямат филтър:





Виж целия пост
# 216
УаHug Лъчите на последната снимка!

***

Граничарски катер

Виж целия пост
# 217
И септември става за плаж  Mr. Green

Виж целия пост
# 218
И аз съм на морска тема.

И септември става за плаж  Mr. Green
Щерка ми леко изгоря от слънцето.









Виж целия пост
# 219
Една уличка от средиземноморско градче



И една врата към терасата, без тераса Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Ха, врата към нетерасата много ми хареса.
Разсърдено е нещо моренцето. И пак е красиво.

Едно селфи  Sunglasses (или открийте ме) от мен на Морската гара в Бургас


И без мен - залезът и пристанището се отразяват в стъклата


Много е красиво там за снимки на залези. Оставаш без думи и ти става едно...страхотно.
Виж целия пост
# 221
Малко фото от последната фиеста. Ядосвам се с нощните снимки, ама това е... Щракам - това излиза  Grinning:








Виж целия пост
# 222
Една снимка от щерката

Виж целия пост
# 223
Много ми харесва! Къде е правена?
Виж целия пост
# 224
Ахтопол.
Морето беше доста бурно днес и няколко пъти ни окъпа докато се катерихме по скалите Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия