Снимки, направени със смартфон - 2-ра тема

  • 85 299
  • 744
# 225
Ахтопол.
Морето беше доста бурно днес и няколко пъти ни окъпа докато се катерихме по скалите Simple Smile


Там е едно от най-прекрасните местенца по нашето море! А фарът е разкошен по всяко време на годината!
АнМари,ако имаш и други сниммки от Ахтопол,пускай ги,моля те  Hug
Виж целия пост
# 226
Не бях идвала тук и много ми хареса. Ще видя да събера снимките в един албум.
Така отваря ли се?
Виж целия пост
# 227
Аз пък минах една снимка на цветенце през Prizma и стана много готина рисунка Wink

Виж целия пост
# 228
Морски снимки! При нас пък като започне септември, температурите падат с 5-6 градуса...

Яна, много ми харесаха медузите. Страшно идейно!

***

Днес се разхождах из града и минах през двата моста - Манхатън и Бруклин. Имам много кадри, но ще кача само този:

Виж целия пост
# 229
Последна морска снимка


Страхотна природа. На Велека също не бях ходила.





И за пиците...  Laughing

Виж целия пост
# 230
Е точно този плаж е последният, на който ходихме с ММ преди да родя голямата Фръцла  Heart Eyes Благодаря, АнМари!

***

Виж целия пост
# 231
Кайтбордисти





Предполагам, че щерката им е направила по-хубави снимки.

И любимата ми катерица Simple Smile

Виж целия пост
# 232
9/11

Виж целия пост
# 233
Добро утро от Бургас!

Виж целия пост
# 234
Добро утро от Бургас!
Пляскам едни снимки на приятелка Simple Smile По едно и също време сте снимали Simple Smile





Виж целия пост
# 235
На тема облаци, някъде в Хърватия. Бяха толкова ниско, че имахме чувството, че може да ги докоснем.
Скрит текст:
Алпите
Скрит текст:
Виж целия пост
# 236
От разходката ни в неделя - използвах увеличение, за да "приближа" обектите, не е съвсем кристално ясно май. А последната снимка я правих от колата, когато се връщахме.




Виж целия пост
# 237
Дането, не ги виждам.

Яна, каква врива вълна Simple Smile

***

Виж целия пост
# 238


Сега трябва да се виждат  Thinking
В далечината отдясно Партенона

Исках да направя вечерни снимки, много е красиво покрай Акропола вечер, но не ми се получи  Tired
Виж целия пост
# 239
И при мен нещо не се получават много добре нощните снимки - в повечето случаи.
Ето снимки от пътуването - правих ги по време на движение. Нейде из Франция сме  Grinning


Така посрещнахме Джулай морнинг (макар и да не го празнуваме) :


А тази е от Виена - Донау центрум:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия