Снимки, направени със смартфон - 2-ра тема

  • 85 305
  • 744
# 240
И при мен нещо не се получават много добре нощните снимки - в повечето случаи.
Ето снимки от пътуването - правих ги по време на движение. Нейде из Франция сме  Grinning


Тази е СТРАХОТНА!!
Виж целия пост
# 241
Дането, видях ги! Благодаря.

***

Уол стрийт

Виж целия пост
# 242
Ето и няколко телефонни от мен Simple Smile Уол Стрийт много ми хареса, браво!



Скрит текст:











Виж целия пост
# 243
Хамстер, голям кеф са то снимките. Радвам се, че ги публикува в тази тема. Не спирай! И благодаря  Blush

***

Най-големият викингски платноход, гостуващ на долната част на Манхатън.

Виж целия пост
# 244

Есенно от мен.
Много хубави снимки сте показали! Феята си знае колко ѝ харесвам снимките, Хамстер, твоите много ме впечатлиха! Между другото, откъде е снимката с комините ако не е тайна? А, видях още едно познато място - снимката с гълъбите  Mr. Green
Виж целия пост
# 245
откъде е снимката с комините ако не е тайна? А, видях още едно познато място - снимката с гълъбите  Mr. Green

И последното дърво пак е от там, парк Марица Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Комините ме навеждат на мисълта, че не само сме от един град, но май и съседи ще се окажем Mr. Green
Много обичам парк Марица  Heart Eyes Почти всеки ден сме там с детето.
Виж целия пост
# 247
Страшно ми хареса и "Уолстрийт" (как постигна този ракурс, Фейо?) и детето с гълъбите! Това ми е основният проблем с камерата на тел. ми - докато сработи затвора вече съм успяла и да забравя какво съм искала да снимам... нов телефон  Crazy
Summer 2016 A&C-180504-web by Zhana (SPL), on Flickr
Виж целия пост
# 248
Комините ме навеждат на мисълта, че не само сме от един град, но май и съседи ще се окажем Mr. Green
Много обичам парк Марица  Heart Eyes Почти всеки ден сме там с детето.

Накрая ще се окаже, че от твоята кухня в стария апартамент съм я правила Laughing
Виж целия пост
# 249
Ами, зачудих се даже  Mr. Green Точно все едно гледам от кухнята на стария апартамент  Mr. Green
Виж целия пост
# 250
Снимката на ТЕЦ Марица 3 ли е?  newsm78
Виж целия пост
# 251
Снимката на ТЕЦ Марица 3 ли е?  newsm78
Мхм
Виж целия пост
# 252
Преди дъжда в понеделник

Виж целия пост
# 253
Агент, на нивото на калдъръма.

СайбърHug

***

Ето една дръжка на врата:

Виж целия пост
# 254

Страхотни неща показвате  Hug Голяма наслада за окото са.

Ето тази снимка силно ме впечатли. Все едно е излязла от вълшебна приказка. Много, страшно много ми хареса  bouquet bouquet bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия