Звездни компромати- 286 част

  • 110 824
  • 740
# 120
С мъж-алкохолик и най-бурната любов бързо умира. Peace
Виж целия пост
# 121
Джони ще е за урок на тези, които сменят котараната за малко коте. Само ме е яд, че точно Амбър, която не харесвам, ще го закърпи с няколко кръгли милиончета.
С Ванеса, бъркам ли, май нямаха официален брак?
Виж целия пост
# 122
Нямаха.
Виж целия пост
# 123
Джонито сега тотално ще се пропие.
Беше много влюбен в Амбър и това го държеше над водата.
Виж целия пост
# 124
Джонито сега тотално ще се пропие.
Беше много влюбен в Амбър и това го държеше над водата.
Не го мислете Джонито. Той си е влюбчив по принцип. До някой друг месец ще е лудо влюбен в някоя друга.

Новият дом на Барак Обама, в който ще се премести със семейството си през януари. Харесва ми - уютен и стилен е
http://www.vesti.bg/galerii/foto/sledvashtiiat-dom-na-barak-obama-1829/25083393
Виж целия пост
# 125
Дейли мейл е качил статия силно критична към Амбър.Децата и роднините му я мразели,използвала влиянието му в Холивуд,държала се надминно въпреки че преди била тотално неизвестна...не че не е вярно,но Джонито сам се прецака. Тази връзка си е като по учебник,а куклата добре ще си осребри 15 -те месеца.
Виж целия пост
# 126
Ана Иванович и Бастиан Швайнщайгер щели скоро да се женят.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 127
Ана Иванович и Бастиан Швайнщайгер щели скоро да се женят.

Скрит текст:

Вече като ги видя женени, тогава ще повярвам. Според последната статия, която бях чела, датата беше вчерашната  Crossing Arms
Виж целия пост
# 128
тази Амбър Незнамкояси има повече опит с жените, отколкото с мъжете, доколкото разбрах.
и лошите момчета, колкото и обиграни да са, понякога оглупяват от любов Sad
ще му мине на Деп. желаещи да помогнат бол Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Нека бъдем позитивни и да предположим, че тя от любов се е хванала с него. Опитала е да му помогне да излезе от алкохолната зависимост, но в течение на времето е открила, че това не може да стане. Уморена и разочарована от голямата си любов, се е отказала. Сега ще прибере едни 5-10-15 милиона за утеха и в замяна на усилията си /или усугите си, както искате/ и ще се отдаде на любовта си с нежния пол. Която май всъщност си я и влече, апропо. Добро, Умно и състрадателно момиче. Ето така се осребрява красота на млади години. /урок първи за напреднали/
Виж целия пост
# 130
Новият дом на Барак Обама, в който ще се премести със семейството си през януари. Харесва ми - уютен и стилен е
http://www.vesti.bg/galerii/foto/sledvashtiiat-dom-na-barak-obama-1829/25083393
Много уютно наистина Peace не ми хареса само кухнята. Навява ми на преустроен апартамент, в който не е имало място за нея и са я сбутали в коридора...
Виж целия пост
# 131
Новият дом на Барак Обама, в който ще се премести със семейството си през януари. Харесва ми - уютен и стилен е
http://www.vesti.bg/galerii/foto/sledvashtiiat-dom-na-barak-obama-1829/25083393
Много уютно наистина Peace не ми хареса само кухнята. Навява ми на преустроен апартамент, в който не е имало място за нея и са я сбутали в коридора...
Ама точно същото си мислех и аз. Големи, просторни стаи и един кухньо-коридор Rolling Eyes
И бебешките играчки не ги харесвам като част от интериора, освен ако не планират увеличаване на семейството.
Виж целия пост
# 132
Брей,Жонката много бързо се разсъхнаха. newsm78
Сякаш вчера беше като ги женехме под едни палми. Laughing
Виж целия пост
# 133
Запис с една красива Ева Л. без грим:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13307279_101542159 … f&oe=57D1378C
Виж целия пост
# 134
Не я мислете кухнята
То тя /Мишел Обама/ няма да готви в тази кухня.. ресторанти и доставки  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия