Звездни компромати- 286 част

  • 110 807
  • 740
# 255
Андреа и Кубрат
Скрит текст:
Виж целия пост
# 256
Ако някой трябва да се срамува от певачката си, това е ей тоС
Виж целия пост
# 257
Ако снимката е нова, сигурно пак доста са я прекроявали Laughing
Виж целия пост
# 258
Покрай проблемите с данъчните преди години Рени прехвърли на мъжа си (още нямаха брак) 1-2-3 имота. Сега той дали ще й ги върне?  newsm78
Виж целия пост
# 259
Не вярвам Демир да е заменил хубавата синоптичка за този трошач на орехи
заради тази нейна лицева особеност, един въпрос ми се завъртя в главата, но няма да го задам от благоприличие, пък и темата май не е подходяща Embarassed
Виж целия пост
# 260
Не вярвам Демир да е заменил хубавата синоптичка за този трошач на орехи
заради тази нейна лицева особеност, един въпрос ми се завъртя в главата, но няма да го задам от благоприличие, пък и темата май не е подходяща Embarassed

За човечето с каската ли ти е дерт?  Mr. Green
Виж целия пост
# 261
Ох, тая Софка  Joy
http://www.blitz.bg/news/article/415395

Софи Маринова се отрече от обвиненията, че любимият й Гринго, й е раздавал шамари и крошета. Певицата призна, че двамата са имали разправии, но до бой не се е стигало. А тя го е натопила от чиста ревност, пише столичен ежедневник, цитирайки Love Style.

„Макар да беше обиден, че съм говорила такива работи, ми прости. Признавам, надрънках доста глупости и преувеличих много неща. Не ми е чупил ръката и не ме е бил, няма такова нещо. Нали съм циганка, малко излъгах…”, признава Софи Маринова.
Виж целия пост
# 262
ха хаха  Joy
Виж целия пост
# 263
Не вярвам Демир да е заменил хубавата синоптичка за този трошач на орехи
заради тази нейна лицева особеност, един въпрос ми се завъртя в главата, но няма да го задам от благоприличие, пък и темата май не е подходяща Embarassed

За човечето с каската ли ти е дерт?  Mr. Green
мхм Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Моля, обяснете ми на ЛС за човечето с каската.
Виж целия пост
# 265
Моля, обяснете ми на ЛС за човечето с каската.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 266
Сега разбрах Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 267
Не вярвам Демир да е заменил хубавата синоптичка за този трошач на орехи
заради тази нейна лицева особеност, един въпрос ми се завъртя в главата, но няма да го задам от благоприличие, пък и темата май не е подходяща Embarassed

За човечето с каската ли ти е дерт?  Mr. Green
мхм Simple Smile
Е, то това сигурно е без пелерина, та е по в безопасност от другите супергерои  Mr. Green
Виж целия пост
# 268
Скрит текст:
Не вярвам Демир да е заменил хубавата синоптичка за този трошач на орехи
заради тази нейна лицева особеност, един въпрос ми се завъртя в главата, но няма да го задам от благоприличие, пък и темата май не е подходяща Embarassed

За човечето с каската ли ти е дерт?  Mr. Green
мхм Simple Smile
Е, то това сигурно е без пелерина, та е по в безопасност от другите супергерои  Mr. Green
то точно пелерината следва да предпази от свръхчувствителност героя Simple Smile
Виж целия пост
# 269
Аз щото си я представих как се закача по улуците при дълбок скок, а тя всъщност не е толкоз разперлива, да. Не е пелерина Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия