Звездни компромати- 286 част

  • 110 788
  • 740
# 600
Джо, за това не съм съгласна:
на снимката от партито на следващия ден (щастлива и усмихната) се вижда спусната коса, но в пространството между кичурите няма никакво наличие на синини

Първо, човек може да се усмихва, а вътрешно да му се плаче и косата покрива лицето, няма как да се види нещо.

Но като цяло има нещо странно в поведението на Амбър, дали е била жертва наистина на всичко което описва или всичко е многократно преувеличено с цел извличане на максимални парични облаги.... newsm78

Виж целия пост
# 601
Джо, мисля че тя има свидетели от партито си за РД, все пак са били повечко хора  newsm78

Това с кичурите е крайно нелепо  Wink
Може да ги е замаскирала с ФДТ, може да ги е блърнала с телефона. Амбър е доста хитра според мен и няма да е толкова малоумна да пуска такива снимки, които е ясно, че ще доведат до това, до което доведоха, поне щеше да си нарисува пак синини  Laughing

За различните места на синините да не говорим  ooooh!
Ако Амбър ще стига до там, че да изфабрикува такова обвинение, с което да му вземе няколко десетки милиона, със сигурност поне една истинска синина ще си направи (или ще даде на някой приятел да я бушонира), чак толкоз проста не е - в битка за десетки милиони да ходи с нарисувани синини и то в съда.

Това, че Амбър е отказала да подаде жалба при идването на полицията, нищо не значи  Wink
Не една или две жертви на насилие не подават жалба веднага, а на по-късен етап, след като помислят и се консултират. Особено, ако трябва да подадат жалба срещу мъжа си.
Виж целия пост
# 602
Колкото и да спечели момата от радвода,повече ще изгуби.Гледам цялото холивудско войнство ще се изправи срещу нея.да се моли статистка да я вземат после,ако и се работи де.... Confused

как го виждаш не е ясно,
мъж да бие жена в Щатите, който и да е той, няма да бъде подкрепен от обществото,

това не е бг-мамма, все пак, която дори обвини 16 годишно момиче, че си го е търсело/очаквало, като е влязло с офис на 60-годишен мъж ...
Виж целия пост
# 603
Добре де, извинявам се за глупавия въпрос ама молба за развод, ограничителна заповед..а у, обвинения за побой. Всичко това не трябва ли да бъде доказано с медицинско?  newsm78
Виж целия пост
# 604
Тя си е занесла синината в съда има и снимка, подписала е клетвена декларация. Ако съдията прецени, че му е нужна ще поиска експертиза, но едва ли. Там съдът е експедитивен, не е като тук, заседание след два месеца, та да трябва да носиш хартийка, че на еди коя си дата си имал охлузване с неизвестен произход.
До този момент не съм прочела адвокатката му или ПР-ката му да са пуснали изявление в което да се твърди в прав текст, че не се е случвало нищо подобно.
Едната казва само, че "обвиненията са внесени за да иска ищцата издръжка", а другата се престарава да носи от девет кладенеца вода колко е любящ Джони и как всички мразят Амбър.
Виж целия пост
# 605
набързо ще се разведат, няма какво да делят,
не знам дали е коментирано, той се е дразнел, че тя излиза много често с Кара в последно време, ревнувал един вид ...
Виж целия пост
# 606
набързо ще се разведат, няма какво да делят,

Няма, какво да делят, да. Само едни нищо и никакви 400 милиона  Laughing
Виж целия пост
# 607
не знам дали е коментирано, той се е дразнел, че тя излиза много често с Кара в последно време, ревнувал един вид ...
Има го на предишната страница, смешки.
Как пък досега не се сети да ревнува от мацки, та чак сега взел да се дразни. Не е като Амбър да не се е лигавила и с други тия четири години. То не беше щерката на Дьо Вилпен или Ники Рийд преди и след сватбите и на двете.
Кара не е чак толкова специална.
Виж целия пост
# 608
Има го на предишната страница, смешки.
Как пък досега не се сети да ревнува от мацки, та чак сега взел да се дразни. Не е като Амбър да не се е лигавила и с други тия четири години. То не беше щерката на Дьо Вилпен или Ники Рийд преди и след сватбите и на двете.
Кара не е чак толкова специална.
Пишеш така, сякаш се движиш в среди им и си пряк свидетел на всичките им истории.
Или си се омотала яко в живота на звездите  Laughing
Всичко трябва да е в сферата на предположенията....така от далече.
Виж целия пост
# 609
Много са ми смешни онези, които смятат, че Амбър едва ли не си е сложила малко червени боички около окото и ревейки е хукнала към районното. Само малоумник би постъпил по такъв левашки начин пред лицето на целия свят. Пожелавам й на Амбърчето така здраво да одруса тоя нашмъркан чичак, че да не й се налага да скърби по изгубената си кариера в Холивуд.
Виж целия пост
# 610
Добре ли сте? Нали за да заведеш, че си ударен/бит трябва медицинско от съдебен лекар.
Как с боички?
Виж целия пост
# 611
Тонка, и за мен е нелепо, но явно всякакви спекулации се правят вече. А медицинско явно няма, поне не съм чела да е представила такова. И жалба не е подала до един определен момент, и на лекар не е отишла с полицаите, та да се установи, че на точно тази дата след точно тази случка е била посинена. Те твърдят, че не е изглеждала удряна (това  е много интересно твърдение, което не забелязвам да се дискутира тук).
Виж целия пост
# 612
Екс, никой не е твърдял, че са боички, споко.  Grinning
Но не прочете ли колко коментари имаше, че това на лицето не било от телефон; на следващия ден нищо й нямало и т.н.
Джо, сигурно съм чела друга тема.  Wink
Виж целия пост
# 613
Тонка, и за мен е нелепо, но явно всякакви спекулации се правят вече. А медицинско явно няма, поне не съм чела да е представила такова. И жалба не е подала до един определен момент, и на лекар не е отишла с полицаите, та да се установи, че на точно тази дата след точно тази случка е била посинена. Те твърдят, че не е изглеждала удряна (това  е много интересно твърдение, което не забелязвам да се дискутира тук).
Защо да се коментира, след като имаме един нашмъркан чичак  Joy това е достатъчно.
Виж целия пост
# 614
Сигурно всички често ни замерят с телефони и затова знаем как точно изглежда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия