Звездни компромати- 286 част

  • 110 789
  • 740
# 720
Принц Хари   hahaha
Уили играе йога с белия панталон на тревата, скок
Виж целия пост
# 721
Що като нинджа? Пише, че съседката е влязла с резервен ключ.
Е, аз не чета анг.,аз от чуждите езици владея само италиански.Какво сте се юрнали да обяснявате ,четете ,та четете,ми като не го четем този език Mr. Green
Виж целия пост
# 722
Знам,че в момента са заедно. Във времето, в което се разделяха нямаше никакви истерии, обиди, заплахи.
Но Дъглас не е глупавия, наивен и инфантилен Джони  ooooh!
Имат си предбрачен договор,железен,това се коментираше едно време
Виж целия пост
# 723
http://www.people.com/article/amber-heard-leaving-legal-meeting
Амбър щастлива, скоро ще прибере 20 милиона  Grinning
Да и ги дава Джонката, да не се стиска.
Виж целия пост
# 724
Къде прочете 20 млн?  newsm78
Хм жълтурите все още не са качили никъде клетвената декларация на Рейчъл, жалко  Thinking
Виж целия пост
# 725
Най-малко 20 милиона, това го прочетох на друго място.
За последната година нашмърканият чичак е спечелил 100 милиона, а Амбър 370 000.

Виж целия пост
# 726

Хм жълтурите все още не са качили никъде клетвената декларация на Рейчъл, жалко  Thinking
Ако Рейчъл е съседката, я има качена.
Виж целия пост
# 727
Най-малко 20 милиона, това го прочетох на друго място.
За последната година нашмърканият чичак е спечелил 100 милиона, а Амбър 370 000.

и откъде чак толкова ?
Виж целия пост
# 728
Парис ми прилича на Майли.
Виж целия пост
# 729
Най-малко 20 милиона, това го прочетох на друго място.
За последната година нашмърканият чичак е спечелил 100 милиона, а Амбър 370 000.

и откъде чак толкова ?
До колкото имам спомен, Амбър се снима в последната част на - Професия стриптизьор. Изключително скучна и тъпа роля, ама той целия филм беше такъв като цяло.
Виж целия пост
# 730
Истина ли са тези милиони за Амбър? Нереално ми звучи...пък ако ги има 40-50 от Джонито ще са и за джобни  Simple Smile
Като цяло според мен не си осребри брака с него кой знае колко откъм филмови роли, освен че се докосна до The Danish Girl.
Вече за рекламните и договори не съм запозната, лице ли е на нещо.

П.п. Застреляйте ме, да не ми се налага сама да го правя  ooooh! 370 хиляди си ги мечтая като 370 милиона  Laughing
Виж целия пост
# 731
За какви милиони на Амбър говорите, аз разбрах че е спечелила 370 хиляди долара миналата година...
Виж целия пост
# 732
Какви пари се спрягат....какво й струваше да си наляга парцалите и да си живее като душица с толкова богат мъж, ОЧЕВИДНО е, че правеше с него, каквото пожелае. Ще я е яд после, колкото й да му вземе, защото не вярвам, че ще изкара кой знае какво сама.
Виж целия пост
# 733
Нощница, ама Дончо и Гергана.

Бе тя да му вземе 100 мл. и за внуците и ще има. Само от лихвите ще се издържат и ще завещават на поколенията милионите.
Виж целия пост
# 734
На мушама ми мяза на мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия