Искам да кажа ... (79)

  • 98 795
  • 749
# 570
Джуле, да знаеш, че сигурно съм коментирала именно ''соншонжмо'', тъй като вчера бях покрусена от спирането му.  Mr. Green Животът никога няма да е същият без нивото на Дунав в сантиметри.
Виж целия пост
# 571
Тонка  Hug. И аз това си повтарям, защото иначе няма да мога да се замъкна. А, ако дойдете ще съм супер щастлива.

Джули, далеч не съм силна Sad. Едва издържам вече. Преди бях толкова амбициозна и  дейна, а сега съм като един плазмодий.
Виж целия пост
# 572
Джуле, да знаеш, че сигурно съм коментирала именно ''соншонжмо'', тъй като вчера бях покрусена от спирането му.  Mr. Green Животът никога няма да е същият без нивото на Дунав в сантиметри.
Тогава те очакваме във Фейсбук групата! Много сме, силни сме!
https://www.facebook.com/GerryTheLamest/photos/a.146446058853324 … ype=3&theater
Даун, много ти се насъбра. От това, което съм чела за всичко, което си споделяла не бих могла, лично аз да извърша дори една стотна. Само мога да ти се възхищавам, и най-силните е нормално да се чувстват уязвими и несигурни понякога. Забелязала съм, че колкото и да ти е трудно, проявяваш завидна самоирония, трезва мисъл и чувство за хумор. Това е много ценно.
Виж целия пост
# 573
Ауууу, как без "соншонжмо"  ooooh!
Та това живот ли ще е  Crossing Arms
Виж целия пост
# 574
....
Защото в темата за събувате ли се/ обувате  ли се,  направо ми се набръчка  хубавото носле   Crazy
Хайде сега, темата ти виновна за сбръчкания нос.
Кажи си, че искаш тема да си покажеш циците и гащите и ще те разберем.
Виж целия пост
# 575
Може да ме наречете тъпа, но какво е соншонжмо?
Виж целия пост
# 576
Нивото на река Дунав в сантиметри Wink
Виж целия пост
# 577
Значиии, Лилянче,  толкова ми беше скучно днес, че ми идваше да се метна в първия китайски сутиен  Mr. Green
Иначе от Германия си донесох много сладки гащички  пак, но те няма да са интересни, друго си е нещо отровно зелено -леопардово и пр, то тогава е  забавата,  тогава драгата съфорумка се развихря в пълният си блясък  Wink
А и на мен тема не ми трябва за да покажа каквото и да било,( мисля знаеш  Wink)  просто обичам забавленията, а тук стават такива в летните теми.
Виж целия пост
# 578
Нивото на река Дунав в сантиметри Wink
Е, не  ooooh!
Виж целия пост
# 579
Искам да кажа ,че от два дена съм по Златните, Кабакум
и Константин и Елена, по работа и завиждам грозно на
препичащите се туристи. Е, пък искам и аз да пека трътка  Crossing Arms
Виж целия пост
# 580
Може да ме наречете тъпа, но какво е соншонжмо?
мисля, че беше "без изменение".
да, относно нивата на река Дунав в съответното предаване:)
Виж целия пост
# 581
Искам да кажа ,че от два дена съм по Златните, Кабакум
и Константин и Елена, по работа и завиждам грозно на
препичащите се туристи. Е, пък искам и аз да пека трътка  Crossing Arms
Ако кажеш, че и водата е топла и уикенда завеждам децата на море Simple Smile
Виж целия пост
# 582
Нивото на река Дунав в сантиметри Wink
Що лъжеш, бре Laughing
Сан шанжман - sans changement - означава "без изменение/промяна"
Виж целия пост
# 583
Сега гледам репортаж по Нова. Някакви младежи вдигат патардия, че им искали 30 лв за вадене на кърлеж в Спешното някъде по морето май беше. От репортажа стана ясно, че за такава интервенция не се плаща, когато се извършва в спешен кабинет. Е, аз що платих 25 лв миналото лято, за да ми извадят кърлежчето в спешното?!  Crossing Arms Изобщо цялото здравеопазване мамата си джаса.
Виж целия пост
# 584
Преди 2-3 години и аз плащах в спешното да извадят кърлежа на малката. Преди това ходих в дежурен кабинет, където една умряла сестра го скъса и главата остана вътре. Там не ми взеха пари, но в спешното платих десет лв, мисля, а тетанусът струваше още толкова( аз не го сложих).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия