Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 60 063
  • 735
# 390
Феми, на разположение съм Hug.

Ей тази Селин Шекерджи я даваха в един сериал Ангели пазители, но той е различен от Ангел пазител с Хазал. Да се върна на Селинчето, която въобще не прилича на фамилното си име- хич не е шекерче Mr. Green. Сериалът, с който я споменах вървеше някъде към 13:30, завършиха го май по Лейдито. Даже може и там да не са newsm78. Епизодична роля там май имаше и Корай, Юсуф Акгюн.

Хазал във филма е Хюлия, като майката на Рюя Joy. Сестра ѝ беше Лейля (тази Селин дето плюя я играе), а майка им Мелек. От пръв поглед толкова установих Naughty

Итиразим вар и аз не съм го, Феми. Всъщност аз почти никакви не съм- Единствено ти (с Белчин и Ибрахим), Дивият медец с Чачослав, а вече и Анадолските орли с Мачослав Flutter
Виж целия пост
# 391
 Хюлия била   Joy

  Баджи ако искаш гледай филма с Беренката и Еркан  Петтекая  - Крилете на нощта . Хубав филм гледах го   засяга   нещата които се случват в в момента по света и Турция .  

 В неделя гледах  от части фемилито  точно когато Емко   се напи и Ханделата се умъкна у спалнята  #2gunfire  и на сутринта Гюндже разказа на Емир истината   . Емко по хавлия  мокричък  Mr. Green Crazy

 Фера трябваше да намери сили да разкаже ,че го е излъгала и съм сигерна че Емир щеше да беснее да го боли но нямаше да иска да и отмъщава    а щеше да  се опълчи на Чепикови и нямаше да позволи годежа с Халил  no а как го натупа  само   Халил  когато пусна грамофона    при отвличането. Халидулко ги сдобри   без да иска    hahaha
 
 след няколко седмици заминавам на моренцеееееееееее  grinning039 хайде баджи  идвай с мен

    да се разладим   Mr. Green







 Crazy

 

Виж целия пост
# 392
  ново клипче от феновете 

#‎IlonaVellekoop‬

https://www.youtube.com/watch?v=r-Qh3vO2uiQ
 Simple Smile









 Flutter
Виж целия пост
# 393
Здравейте,
къдемога да гледам серийте с бг превод ?
Виж целия пост
# 394
В Нова плей, както и във Видеоклип БГ - https://www.videoclip.bg/search?search_query=%D0%BE%D0%B3%D0%BB% … ylists&page=1 ръчкай тука из страниците и ще си намериш каквото ти трябва. Peace
Виж целия пост
# 395
Е, то сега епизодите ги има, ама желание за гледане почва да липсва. Аз понеже не съм си ги свалила и до ден-днешен, преди време си ги повтарях и потретвах в нета. Голямо триене падаше тогава ooooh!. През лятото на същата година, когато го пуснаха в Б-я епизодите с превод почти навсякъде бяха изчезнали ooooh!. А като се появиха пак бяха преименувани. Първото заглавие за което се сещам в момента е Емо и Фани  hahaha.
Виж целия пост
# 396
Цитат
Heart Eyes

Емо и Фани, вярно ли rotfImbo rotfImao
Аз пък ги имах само на турски, но ги изтрих когато започнах да тегля тези със субтитри и дублаж.....Отдавна не съм ги поглеждала, ама да ми се намират Mr. Green

Допълвам се, колко е вярно не знам  33uu

Скрит текст:
Цитат
Только что на канале TV8 показали вернувшегося из ЛА одного из ведущих - Салиха Кечичи. Он один из основателей светского репортерства. Так вот он в ЛА встретился с Чагатаем. Он сказал, что они посидели в ресторане у друзей Чагатая, что он действительно купил там дом. Главная забота Чагатая сейчас, по его словам, - это его брат, что он хочет дать ему самое лучшее образование. Чагатай в конце вечера сыграл в ресторане соло на барабанах и это было здорово.
О сериале сказал, что это будет бомба. Партнерша определится сегодня-завтра. Чагатай ходит на полигон стрелять. На совет Салиха не транжирить деньги, Чагатай ответил, что для него главное не сами деньги, а очень важна работа и семья.

набързо- по канал 8 показали един от водещите, който се върнал от САЩ- името му Салих Кечичи. Един от основателите на светското репортерство...Същия се бил срещнал в ЛА с Чаатай. Казал че поседяли в ресторанта на приятеля на Ча и че наистина Ча си бил купил жилище там! В момента главната Чачова грижа бил брат му, на когото той искал да даде най-хубавото образование! В края на вечерта нашия забил на барабаните и било страхотно. Казал че сериалът ще бъде бомба (охх това и друг път сме го чували пък излезе битер не бомба, а димка Sick) Партньорката ще се определи тези дни буквално казва днес-утре....Хадел на полигон да стреля... На съвета на журналиста да не харчи пари, Ча отговорил че за него най-важното не са парите, а работата и семейството.....

Отиде му тайното място - сега като се паркират журналята пред въпросния ресторант и няма мърдане оттам, Ча тря'а да бЕга в Тибет hahaha
Виж целия пост
# 397
Бел, още има един-два епизода със същото заглавие от сериала, който съм споменала Mr. Green. Въведох в Гугъл и се появиха  Laughing.
Хубава новина си ни донесла. Аз като започнах да чета, понеже не съм съвсем на ти с руския и си преведох друго Sick. Този Салих се срещал с Ча. Помислих си, че... ooooh!.
Добре, добре, то служебно само Laughing
Виж целия пост
# 398
Хай. Simple Smile Party

Не знам от колко години не бях гледала ФЕмирски клипчета, но това в случая го изгледах.
Интересна хрумка за клип от шопчета.
Виж целия пост
# 399
 За къщата в ЛА не ме учудва  Peace нали каза , че иска там да живее и да си купи къща и го направи .Сега качва по некоя снимка но   останели за дълго край и толкова нема да видим  Tired оф , Чачуне от де го реши  пустия му ЛА да живееш   Mr. Green ooooh! Още по - зле ако  забега в ТибЕт   Joy  Кинти ша си изкара  достатъчно   търсен актьор е  талантлив  и реклама снима   а там се печели много  Wink

 Забивал на барабаните вечер  как искам да качи видео ка думка  Crossing Arms жесток е  на барабанитееее  Crazy

 ох , и с пАтлак ще стреля     дано не променат сценария   ще бъде екшъън  , бум , тряс  и нинджа кУмандос  разни фатки ша гледаме  Crazy

 Партньорката      мениджъра и Ча  нема ли си кажат думата , нима не са знаели коя  ша е  ? Thinking  Керем бос   трябва да им ги е казал коя мисли му лепне    че ако неко подобна на бившатЪ   Ча требва се подготви па и зрителите също  hahaha #Crazy


 Crazy Crazy Crazy Flutter






оххххх  smile3508  какви устни  с  набола брада  Crazy
Виж целия пост
# 400

Ади честито, Фарах Зейнеп е последвала Улуч Байрактар ooooh! Дано поне да е в ролята на лошото блонди във второстепенната женска роля, а не главната актриса Praynig




Цитат
smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 401
Не знам на кой какви мисли му минават ама Ча така много готин. Heart Eyes Crazy Heart Eyes Crazy
Виж целия пост
# 402
 Кошмаааар ooooh!
фарах Зейнеп   Sick ша ни заринат с колажи #Crazy ша му лепнат блонди на Ча  или на Арасчо  Joy   в  Туитър почнаха   да плювкат  Фарах  Mr. Green hahaha :дано да не е главната    бе ша мижим то се е видело   ша гледами
Мачослав и тва е  Mr. Green Flutter  шефа  се  е обадил на  Ча  и му е казал за блондито Joy  Спрягахаго с фараха    но не вервахаме  феновете че ша е тя и още не вервам. Може да са приятели с Байрактар и да му  е пожелала   успех в дизито
Виж целия пост
# 403
Дзак Mr. Green



Изглеждаща по този начин мен не ме дразни newsm78. Пък ако в сериала я оставят да се вее като умита чиния, каквато в последно време се размотава, не мерси Stop, до някое време по подобие на себеподобните ще надавам лявото ухо и дясното око за Ча и т'ва е smile3503. Женска природа...
Виж целия пост
# 404
Фарах я гледах с Киво в КСШ и ми харесаха като двойка до мига, в който до него застана Фахрие. Heart Eyes
На мен ми е горе-долу симпатична Фарах, но ушите й Stop са мнооого грозни, Mr. Green щръкнали са като на коала.  tooth smile3555
Не знам как биха стояли с Ча един до друг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия