Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 60 063
  • 735
# 375
Йозге Йозпиринчи играеше приятелката му от детството, която му беше почти като сестра. И е висока 1,60. А Ханде Субашъ е манекенка, висока е 1,80 и е Мис Турция 2005г. Peace
https://vimeo.com/34468585
Виж целия пост
# 376
Мераба Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Знаете, че предстои годишнина, и в тази връзка, огромни благодарности на нашата международничка, която ни представи перфектно във фенския клип, който Мария Лаура и Садия направиха за 29/06/2016, Буюрун Heart Eyes
Габи е на 3,21, аз 3,25' Grinning

Hazal & Cagatay ❤ Once was just Not Enough 29/6/2016


Shimmering Star - Omar Akram
Its not a whisper, but a scream from everywhere in the World
We want you again together on screen.

Ето и моето колажче, ако сте го пропуснали Grinning  Heart Eyes, с огромни благодарности на Габи love001 newsm51



Виж целия пост
# 377
Джейни  Hug, браво на теб и Габи!  smile3501
Много хубава и прочувствена музика на клипчето  Heart Eyes. Много верни Фемирски фенове по цял свят  newsm10. Аз си поревах. smile3518 За толкова десетилетия пред телевизора нищо друго не е успяло така да ме развълнува и все още държи, както го направиха тия двамата. Kissing Heart
Виж целия пост
# 378
https://video.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t42.1790-2/13538696_1147749525289091_1219049676_n.mp4?efg=eyJybHIiOjE1MDAsInJsYSI6MTAyNCwidmVuY29kZV90YWciOiJ2M182NDBfY3JmXzIzX21haW5fMy4wX3NkIn0%3D&rl=1500&vabr=706&oh=633a3fd868a9c44fa1362579ca69b9d2&oe=577025D5
 уауууууууууууууууу Crazy  Crazy    добър е в скоковете     висок скок  

 Марги на мен Йозге Йозпиринчи по ми харесва от Ханде Субаш     .

 Джейни  Hug Браво   на вас със Габи  хубав клип  

 фемир  форевър  newsm18 Kissing Heart
Виж целия пост
# 379
Феми Hug
Профи Hug, и при мен е така, вълнуват ме още да ти кажа, и като гледам не съм сама, феновете са доста запалени, вече 5 години, интереса не стихва, и около тези дати, на планинската сватба, на 29 юни винаги се събират и си спомнят с носталгия, защото това което видяхме смятам, че няма да видим втори път, не знам ask ли е, sevda ли е, но аз поне не съм го срещала в нито един тв проект, а и на живо като че ли.
Вчера напр. се навършиха 6 години от края на ЗП, мина някак вяло, въпреки, че и за мен е в топ 3 на турските дизита, докато при нас очаквам и тренд Peace

Та исках да кажа и моето мнение относно предстоящите нови дизита - и друг път съм казвала 1001 нощи е вторият турски сериал, който изгледах, много го харесвах, но много повече се вълнувах от Керем и Бану, отколкото от двойката на Халит и Бергюзар /забравих им имената Laughing/, между тях аз не съм усетила нищо специално, виждала съм сцени по трейлъри на нея и Кенан, от този сериал скоро дето вървеше, изглеждаха ми по влюбени, ама това е моето виждане. Сериалът ще го бъде, защото сега няма значение рейтинга, сериали с доста ниски рейтинги се вървят, много по-ниски от тези, които се спират. Очевидно свалянето от екран е въпрос на други неща- нито е раклама, и оттам зрителски интерес, защото ако е вярно, че рейтинга се определя от незначителната цифра от няколко хиляди /2500-5000/ на фона на държава от 86 милиона, резултата е в рамките на статистическата грешка. Друго, което ми прави впечатление, напр ПорайзКараел, какви грозни скандали се вихрят, напускане на сценаристи, режисьори, актори, грозни неща пред медиите, смяна на екипа, ама си се е закотвил и не мърда. И скоро преди няколко дни получих отговор ня някои въпроси, които си задавах - вечеря на президента с екипа един нов сериал, екипът заедно с домочадието бяха на вечеря с Ердоган и жена му - Пелин Карахан /за мен посредствена/, Вилма Елес с децата и мъжа си, още народ, на вечерята видях снимки още на певеца Мустафа Чечели, мъжа на Мерве Булгур и още дето аз не ги знам, ама изглеждаха популярни, та който каквито изводи иска, може да си извади. Ето това Хазал никога няма да го направи - знаете, че беше в първите редици при антиправителствените протести преди 2-3 години. Смятам, че е права на този етап да се оттегли, тя не е човек дето ще стане рекламно лице на д-р Ливайн и ще прави кариера по този начин. Не знам какво да мисля, нищо от турските дизита не привлича интереса ми, имам да гледам 10 серии на КараСевда и Гордиевия възел, но едва ли ще ги изгледам. Сериала на Киво с Туба, не знам, единствения сериал дето съм я гледала беше КПА, и беше доста слаба нейната игра. Споменявайки този сериал да кажа, че Небахат Чекре и там игра същата роля като в ASK,  и точно по същия начин и си тръгна, капризи до безкрай, харесвахя във ВВ, но в тези сериали играта и беше безлична, и не са виновни само сценаристите. По същия начин и фенове на Берен Саат казват, че играта и в Кьосема е доста разочароваща, ама въпреки, че сериала не е минавал  под 15-20 място в рейтингите и се движат между 1,3-2% /май последните са мънинко по-високи/, говори се че заплатата и е увеличена с 20х TRY, /110 000 лири на епизод/, айде при тея рейтинги, колко рекламодатели ще плащат за реклами, а  Wink. Нейсе те си знаят, просто не е това, което казват, защото Марал например при приключването си в края на м.Май 2015, последната серия, имаше почти 6% в AB групата. Очевидно Хазал не иска да играе селсак красавица, глупава и подчиняваща се на фемилито, а сериали с прозападен сценарий не се приемат въобще, напр този на Тувана и Каптана беше много интересен, ама бити без край.
За сериала на Чаатай, видях и ново заглавие - Inside /не ми звучи "Вътре", ама това е буквално като превод/, Арас е страхотен актьор, и смятам, че ще си паснат като контра герои, тази от КПА, аз много я харесвам, не знам дали се потвърди за нея, но интересното е, че тя е женена Grinning /за актьор от войната на розите, този с брадата дето от дете е влюбен в главната, от нейната махала/. Времето ще покаже какво ни чака, гледах, че този сериал, в който участва този дето бях го харесала за Хазал е с плачевни рейтинги.
И видях, че финалния епизод на Киралик Ашк е 4,41% доста нисък, предвид какви рейтинги, и аз мисля, че няма да издържи дълго Peace

Аз си гледам по ДФ, и ето това предстои Sick, и се хващам, че има неща дето не съм ги гледала ooooh!, разни пълнежи, вчера напр беше Зехра беше на гости у Гюлката и ането не спря да си хвали Кукавела ooooh!



и малко гласчета, който иска да гласува

http://worldsmostbeautifuls.com/most-beautiful-turkish-women-2016-poll/
http://worldsmostbeautifuls.com/most-handsome-turkish-men-2016/

Виж целия пост
# 380
Да вчера е била годишнината от финала на още един велик сериал- ЗП Peace На мен ми е в топ 3 Heart Eyes


Не са нужни думи, този поглед на Бихтер казва толкова много....На мен ми беше мъчно и за двете героини- и за Бихтер и за Нихал, харесвах ги и двете  Wink Бихтер си имаше своите причини да се бори за това което смяташе за свое, права или не, няма значение. Нихал пък беше най- невинната в тази история, ставайки жертва на чувствата си и на чувствата на други хора.... История като от истинския живот! За съжаление вече не се снимат такива сериали ooooh!
Сега поглеждам Икушението с Хазал, АШК-а както си го знаем и за пореден път се ядосвам че историята имаше потенциал, но много видими грешки са допуснати изначално.... На първо място бие на очи малобройния актьорски състав като цяло, малкото сюжетни линии и най-вече"красотата" на главния актьор ooooh! Снощи майката на Шебнем като и каза нещо за красивия и учител по плуване- красив бил представете си Joy чак се разхълцах от смях hahaha Когато две жени си съперничат за един мъж,  предполага се поне трябваше да го изберат достоен да е в такава роля, ако не е красив в общоприетия смисъл, поне да има някаква харизма или поне да е добър актьор....Та той дори спортна фигура нямаше, какъв шампион по плуване, какъв учител по плуване- голямата му глава висеше, сякаш слабото му тяло едва я удържаше Stop Явно и режисьорът не си е сквършил добре работата, щом нищо не усетих от блясъка на Небахат Чехре- беше равна и скучна, дори не можа да изиграе добре шока от новината като разбра че болестта на дъщеря и се е завърнала.

Джейни, не е само до тези 2500/5000 домакинства, които определят рейтинга- и преди се е определял пак по същия начин....Просто липсват свежи идеи, едни и същи сценаристи лежат на стари лаври..... Чуем че някое известно име ще пише сценария на предстоящ сериал и изпадаме във възторг, защото знаем предишна негова работа пожънала огромен успех Wink Да ама величието си минало великия период и стъкмило някаква простотия, която и с най-известните имена не става нищо повече от огромно разочарование!Твърде много внимание се обръща и на желанията на феновете да видят това и онова в любимия си сериал, обикновено с такава тактика следва провал- пускат им дългоочаквани сцени с любимците, а рейтинга тръгва надолу....  Сегашните еднодневки блесват за кратко- първо тръгват със силно начало, а после вместо апогей на историята водещ към смислен и хубав финал, сценаристите се надпреварват да пишат глупости напълно лишени от логика, като силно подценяват интелекта на драгия зрител...
Забелязала съм, че в по-старите сериали даже началото не винаги е силно, често е направо мудно, да не кажа заспало, но нататък историята се разгръща и те поглъща....На първо четене се сещам за Мелодията на сърцето и ЗП.... Мелодията я харесах на второ гледане, ама как я харесах само, а в началото се чудех какво му харесват на този сериал....И ЗП в началото си беше за приспиване....

Виж целия пост
# 381
 Джейни   ти да видиш нали  Mr. Green  Арас Булут и Ча в проект  Wink Писаха за Хазал че ще е в Костебека   Joy Joyпо сички медии  а партньор на Ча в мъжкия каст   е аркадаша и съученика на Хазал които са близки приятели  Wink Не гледам всичко , като продукция   . Бях се загледала в капитановото дизи Развалящия играта  хареса ми но го джаснаха заради рейтинга даже не разбрах финал имаше ли ? Thinking  Печалба ли търсят  продуцентите  с тая продукция   на количество    .   Но има недостиг на идеи  от към сценаристите.  Общо зето богат , беден ,  любовни драми   и лъжи .     Кирилик ашка   ще се се гледа    заради главните Баръш Ардуч  мацките са луди по него  нали  се нареди  в форумската класация за най - красив турски актьор    Joy  и Елчин .      Те си имат Дефмер но  Naughty ние си имаме фемииииир  Grinning


  А парньорката  тая от КПА  нищо не е казано Бестамисуто  . Прават са колажи #Crazy но нишо не е сигурно . По - добре   така да е обвързана в реала  която и да че по този начин нема пишат че ги Ча ги мАчка  Joy ooooh!  но  това не им попречи пак да си измислят   за Тейлър въпреки че си има гадже че  върти ашк с патрона  което беше отречено !

 В Индия нали повтаряха АФК    по желание на феновете  свършиха ли с повторението или го дават още ?  
Виж целия пост
# 382
Привет Фемирки!  Heart Eyes

Доста ми е натоварено в работата и ми е писнало да пиша на компютър, но много ми се иска да ви поздравя и .... каква годишнина е 29.06 - маргаритената сватба?

Джейни много нежно и вълнуващо клипче и силно въздействащи колажи.  Hug

Да си призная макар и по-реалистичен дублажа на Чепиков по БТВ ми е много дразнещ, а с гласа на Фред Флинстоун ми е по-поносим.

Останалите гласове звучат като озвучен американски тинейджърски филм, въздействието на гласовете не е като при първия дублаж и ми е чудно как ще прозвучат някои от култовите сцени между Емко и Фери, но въпреки всичко не мога да пропусна тази възможност да изгледам и сезон 1 по ТВ. И аз като Джейни открих, че нещичко ми е убягнало при предишните гледания.
Снощи бях на работа и изпуснах изкушението, но първите 5-6 серии ме заинтригуваха най-вече с двете главни героини. В последната гледана от мен серия се появи герой Джан - брат на Ш.... не мога да изкажа/напиша името, който има далеч по-подходяща визия за обект на женски бой  Mr. Green. Оставам с впечатление, че по-нататък ще го обвържат с героинята на Хазал.

Марги, хубаво си пооправила гнездото на главата на Ча, но защо си забравила растителността по лицето. Каквото и да си говорим именно външността му в ролята на Емир го откроява като красив мъж. С буйната растителност се слива с останалите симпатични мъже.
Виж целия пост
# 383
Рори така е Peace  Брата на Шебнем, Джан има наистина далеч по подходяща визия да накара две жени да си съперничат за сърцето му  Peace Но просто не му дадоха голям шанс на актьора, показваха го някак между другото. В мрежите имаше доста подмятания да го пуснат на героинята на Хазал(според мен с право) и в крайна сметка така и стана, дори накрая ги ожениха, но много закъсняха да я мотаят с главния грозник! А за него дори журналисти недоумяваха как са го наредили до Хазал. Запомнила съм един от въпросите, когато я питаха дали е важна визията на актьора главната мъжка роля. Говореха за този сериал и това си беше точно намек, че положението в АШК е направо абсурдно и се очаква от нея да го играе единствената птичка направила пролет.....
Джан(Каан Урганджъолу) сега се справя перфектно в друг сериал, но там са позволили да разгърне потенциала си като отрицателен герой, а знаем че тези образи по правило са по-богати, а жените си падаме по екранни лоши момчета или поне по-намръщени. tooth Доколкото съм чела в момента засенчва дори главния герой в сериала в който играе сега!
Виж целия пост
# 384
Смятам, че е права на този етап да се оттегли, тя не е човек дето ще стане рекламно лице на д-р Ливайн и ще прави кариера по този начин.
Много смешно ми стана smile3532, обаче съм съгласна.
От 2011-а, някакъв игрален филм Heart Eyes. Сега ми попадна и я споделям с вас-


Забелязала съм, че в по-старите сериали даже началото не винаги е силно, често е направо мудно, да не кажа заспало, но нататък историята се разгръща и те поглъща....
Абсолютно! Два от сериалите, които останаха в съзнанието ми- АФК и ЗП баш така започват- замряло, отегчително, тегаво Tired. Ако не бяха в осем вечерта през зимния сезон едва ли щях да се насилвам, предпочитам динамичните. Кой да ми каже, че по- нататък предстои купонЬ Mr. Green. Но ето, че слабият старт води след себе си силно продължение Wink.

ПП Рори, тя косачката запецна от толкоз троскот, друг път ще продължа hahaha



Виж целия пост
# 385
Така е, Джейни, в момента определящо дали сериал ще се задържи е политиката. Peace Това го забелязах за пръв път когато започнаха излъчването на АШК. Да няма интерес към тази история, която определено има потенциал не е много нормално. Но още тогава пролича, че точно историята нещо не се толерира, защото се утрепаха да местят деня на излъчването му и нарочно да го слагат срещу истории като Великолепният век и Карагюл. Сменяха и режисьор или сценарист, забравила съм кой точно. В онзи период съм споделяла тук доста подробно вижданията си защо АШК-а върви към спиране. Неподходящо избраният актьор за главната мъжка роля е само една от причините.
Тематиката на спреният вече сериал на Тувана Тюркяй и Баръш Калъч със сигурност никак не е допаднала на управляващите. Изобщо ... все повече политика се намесва в производството и разпространението на сериалите. Peace

Миналата седмица не можах да гледам сериите на нашето филмче по Фемилито, вчера също. Но днес никой не ми се пречкаше и си изгледах днешните две епизодчета с кеф. Аз постоянно споделям, че на всяко гледане откривам нещо ново, което не съм забелязала при всичките предишни сто и амнайсе  Crazy гледания. Понякога е в основната фабула, друг път е в пълнежа. Днес например сефте забелязах колко хитро Вейсел засвири на тънката струна на бай ти Чепиков, а именно сладката дето по цели нощи ги вари Зехра. Twisted Evil Умело изманипулиран Чепика смени набързо физиономията и веднага кандиса да тегли кредит, сал Зехрата да не вари сладко. hahaha Също така сефте все едно видях сцената, в която Зехра чупеше пръсти и си скубеше косите какво ша прави Ферка, след като видя списанието. Всичкото това увиване, кахърене, драмата на майката, че детето й проваля живота си, че влече и нея към дъното, че не знае как да се справи с такава ситуация и хем е гневна, хем е ужасно уплашена от случващото се, над което няма контрол, като че ли за пръв път ги виждам в цялата им истинност и сила. И според мен голям дял в това има актрисата, която я озвучава. Peace
 Mr. Green Пак ще се повторя, ама от сегашните дублиращи само Емко не е попадение. Peace Малко равен и скучноват е, което мисля се дължи на това, че гласът звучи като на по-зрял, улегнал и не така емоционален мъж. Останалите си пасват добре с героите и с оригиналите  Wink. От тази гледна точка и аз се чудя дали някои фемирски сцени няма да ни дойдат ... постни. Rolling Eyes Thinking
А от пълнежите днес, диалогът между Зехра и Гюлфидан, когато бяха отишли да се молят, за пръв път го чувам такъв разгърнат.  Shocked
Виж целия пост
# 386

От 2011-а, някакъв игрален филм Heart Eyes. Сега ми попадна и я споделям с вас-



Да, сниман е в почивката между сезоните на АФК. Помня че един от актьорите беше Фърат Челик, който партнираше на Берен в КВФ и Айча Бингьол, която по същото време се снимаше във Времето лети Peace
Заглавието беше за някаква луна, но аз заглавия и имена не помня, така че няма шанс и сега да се сетя...
Ето го филма в Ютюб:



 В една от сцените Хазал играеше балерина и я подхърляха по сцената- справяше се и изглеждаше много добре Peace Ето от минута 26:29 Peace
Помня че филма на Хазал се снимаше в Измир, по същото време и част от АО с Ча се снимаше там Peace
Същата година тя се снима и в още един игрален филм и неговото заглавие не помня newsm78 Неговите снимки течаха паралелно с тези за АФК, т.е. тя едновременно се снимаше и на двете места, но не помня преди или след този с балетните изпълнения беше Thinking Знам че там се засече с Енгин Алтан, който се снима с Ча в АО Peace Нямам представа обаче дали в нейния филм ролята на Енгин беше съществена или се появява замалко newsm78 Премиерата на втория я направиха много скоро, още през януари 2012- от там има много кадри, сега не ми се търсят, виждали сте ги Peace
Виж целия пост
# 387
Здравейте. Simple Smile
Много пишете бре. Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 388
Аз не съм го гледала този филм, но понеже Бел спомена „луна” като ключова дума и се сещам бях чела за участието на Хазал във филм на бг преведен като Не мога да спя при пълнолуние Thinking. Навярно е този същият. Сега погледнах, че го има с руски и бг суб, но като чух началната мелодия Sick и тия обраслите субекти нещо не ми е до него в момента Laughing. Сред имената на актьорите, които участват срещнах това на Бюлент Шакрак, съпругът на Джейда Д /колежка от Марал и приятелка на Хазал/. Фърат Челик също. Айча изглежда много добре там. Лелее, и онази която не мога да я дишам #Crazy- Селин Шекерджи мярнах Sick. Не я знам като способности, но като визия.... 'ич не ми е любимка Mr. Green

Наде, пишем в последно време Laughing.
Виж целия пост
# 389
  wavey

   Марги  чакай те гушнем  Hug Hug Hug Hugче нещо ми е криво  ooooh!

 много хубава Хазалка   Heart Eyes и какви очи  .  Не съм гледала филма  но прецъках на видеото     и чух    да и викат Руя името   или  ми са е причуло  Mr. Green  Тая дет   не мойш  да я дишаш не я знам коя е ?

 Както е отбелязла Бел и Чаатай  тогава снимаше АО   и  Не  си спомням newsm78 точно но имаше пак  писаници че Чаатай   искал бързо да приключва с филма  че не искал да оставя  колежката  сама      Joy

 
 Интирзим вар   ако не греша  заглавието   също не съм го гледала



 допир на устни
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Flutter



 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия