Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 60 063
  • 735
# 600
  Бел , кажи им на руския двор че е колаж да не  излезат ся слухове, че  Хазал и Ча са се видели  Mr. Green
   Добре би било  да направат пак селфи но едвали  Joy


 Завършен е филма с Йозджан Дениз и Норгюл  Йешилчай   Втори шанс .   В темата за новостите  го  открих  фратманта с превод и  мисла да го погледна филма   Peace      харесами  романтичната сцена  Simple Smile

  слагам го  ако  и вие искате да го гледате  
http://vbox7.com/play:946fea3b3f


   За партньорката  в дизито  не е потвърдена от продуценската компания   пишат ,че тя ша   е Бенсу Сорал било ясно .


 Марги орлето за теб  

Виж целия пост
# 601
Аз мисля че след скорощните събития в Турция и несигурността в бъдещето, т.е. че ще има промени някакви... знам ли newsm78  Много от заплануваните проекти, за които още не са подписани договори с актьори и телевизии няма да видят бял свят Rolling Eyes Днес мернах нещо че на Керем Бюрсин от дълго време спрягания му проект с Ай Япъма засега се отлага....
В Турция започна лов на вещици, интелектуалците не обичат султан Ердоган и той не ги обича, та си мисля че сега във филмовия бранш много ще внимават с новите проекти да не го дразнят още.... Помните ли преди за парка Гези как интелектуолци и млади хора с модерно мислене се подкрепяха в мрежите, събираха се на улицата и постигнаха в крайна сметка искането си, а сега не смеят да гъкнат Rolling Eyes
Какви ужасни кадри видях днес, горките войничета, горките им майки Rolling Eyes

Феми и аз нямам регистрация при рускините, днес ми пратиха на мен цитатите от чуденките им по въпроса с Габиния колаж Peace Както и да е, някой вече им е метнал оригиналната снимка Peace


Ето така трябва да изглежда рекламата на дънки- гол модел, само по дънки, пък ако ще да сух или мокър.... И какво тяло има тука Ча smile3544


Ох и тука е Heart Eyes
Виж целия пост
# 602
  Ми той патрона ни оформи тяло    заради дизито   а дано ни пУкаже  баклава  Crazy  следващата сесия на Колинс да е само по джинси Crazy

    Може и да има изменения на сценария по дизитата   зависи от тематиката  Peace  Примерно  новия с Берг и Халит Ергенч   особено заглавието Изменник на родината , което  в момента е актуално заради събитията . На Ча дизито и без тва   немало да бъде като римейковия  така се говори .

 Тоя сериал с Керо отдавна  го отлагат  и филма  със Серенай . Не ми се вярва да е заради преврата  точно па на Керо сериала  Joy Joy

  Актьорите  качват знамена по профилите но позиция да изкажат  а може би не смеят  да не стане по - зле  ooooh!
Виж целия пост
# 603
Аз кадри с отрязаните войнишки глави видях още предната нощ в темата тук във форума. Все по-зле става в Турция ooooh!. Твърде много и твърде надъхани станаха привържениците на Ердоган. Щом като се върнаха векове назад и почнаха пак да колят, нищо добро не може да се очаква. Sick Не знам с какво ще си пълнят програмите телевизиите, но си мисля, че мноооого сериали ще бъдат заменени от други предавания. Самите продуценти няма много да смеят да пускат нормални съвременни дизита, а и рекламодателите много ще внимават къде точно си пускат рекламите.  Rolling Eyes Честно казано се надявам най-накрая някой да го гръмне бащицата, че поне малко да вземат да спрат с дивотиите. Peace Като прочетеш това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=933207.msg33436618#msg33436618 и се абстрахираш, че го е пуснал трол регистрирал се през фейсбук специално за целта и повече не се е вясвал във форума, е абсолютен ужас, че в България има хора, които разсъждават по този начин.

Вчера изобщо не можах да си гледам епизодчетата, а днес хванах втория. Емоции на двата полюса - гадния годеж  Cry и Хатиджето на ескалаторите в мола  hahaha. Сетих се на Ирчето за клипа. Laughing
Виж целия пост
# 604
И за нас не е добре случващото се. Ще тръгне поток от бежанци и бунтове, че не ги искаме.
Ердоган  не ги тачи и обича от  бранша   точно  заради  протестите  на парка .   Ще се гледа и внимава   , какви теми се засягат в турските дизита.   
Виж целия пост
# 605

Ето така трябва да изглежда рекламата на дънки- гол модел, само по дънки, пък ако ще да е сух или мокър....
smile3521
И моделът в действие. Невероятен Ча Heart Eyes- https://www.youtube.com/watch?v=2ZmlaVPEQwg  Актьорски способности водещи до ефект настръхване.
Пък видът му в рекламата, е друго си е да е облечен, да не вземе да настине Mr. Green

Ах, султане Ердогане Rolling Eyes.
Прави сте момичета, вероятно ще настъпят промени и някои проекти ще останат нереализирани, но и баджаначката право казва:
Тоя сериал с Керо отдавна  го отлагат  и филма  със Серенай . Не ми се вярва да е заради преврата  точно па на Керо сериала  Joy Joy
Laughing, мда. Със Серенай филма не бе планувано да е исторически, но заради отлаганията във времето май е вече в историята newsm78.
Виж целия пост
# 606
Сега се сетих, че по-рано днес бях се отбила тук, но забравих да видя фрагмана на този нов филм с Йозджан и Нургюл. На пръв поглед изглежда добре, музиката успокояваща, двойката добре избрана Peace. По принцип него не го харесвам като певец newsm43, не ме е грабнал и като актьор по причина, че с която и да го погледна ми мяза на дърт коцкар до нея. С Нургюл възрастово си отиват. Те ако не се лъжа преди 10-12 години са си партнирали в сериал. Да, явно наистина започнаха да повтарят двойки.

В темата за новини пък мярнах, че Рюята/Туба Мелис Тюрк ще играела с Енгин Акюрек. Лелее, че от где тоз потенциал У нея за главна роля?!  ooooh!
Виж целия пост
# 607
Марги няма нужда да се криеш под стола- Йозджан Дениз не пее а вие Rolling Eyes Случвало се е 1-2 пъти да попадна на изпълненията му по Бтв и направо сменям канала, че звукът не се търпи, може да ме докара до лудост Sick
Да, същия вече е играл с Нургюл, доста млади са били, не знам какво очакват продуцентите събирайки ги сега на стари години 33uu  Но не това е нужно, а коренна промяна в сценариите и начина на снимане- не може всеки нов сериал да разчита на поредната гоненица, а драгия зрител да чака креватни сцени, както чака новата година- някои такива сцени се появяват чак в края на втория сезон ooooh! Хубаво- решили са да правят римейци на американски сериали, но да бяха взели и техния модел на няколко равнопоставени екранни двойки, така шанса все някоя да се хареса на капризния зрител е по-голям, а не една главна екранна двойка и целия Истанбул да се върти около нея hahaha Този модел вече е прекалено изтъркан ooooh!
Леле, да тропосат Туба Мелис на Енгин Акюрек, след Берен и Туба ми се струва като шега- прекалено ниска топка е за него Rolling Eyes
Аз тези дни, предвид събитията при комшиите започвам да мисля че няма да видим Чаатай в нов сериал- биг бос вече отложи този с Керем, а той се броеше за сигурен, Керо го каза в едно интервю наскоро.... В момента всички са се снишили, притихнали са като пред буря- може би няма да рискуват парите си и ще разчитат на тях ако се наложи да се изнасят спешно от родината.
Виж целия пост
# 608
Здравейте Hug Hug Hug Hug Hug

Събитията не ми се коментират  Sad
Тук съм си, благодаря за загрижеността  Hug Heart Eyes
Hazal Kaya Instagram hesabindan bu notuyla paylasti.. ❤🇹🇷❤
Başımız sağolsun...Bu ülkede bir daha kardeş kardeşi vurmasın...Birbirimize ihtiyacımız var!!! #darbeyehayır #demokrasiherkeselazım
Превод от Илона - she said condolences. Let brothers not kill brothers again in this country. We need eachother. No to strikes everybody needs democrasy. Съболезнования, нека брат брата не убива в тази страна отново. Ние се нуждаем един от друг, не за да се стреляме, нуждаем се от демекрация /това от мен Grinning/

Хазал пусна това в инстаграм и туитър


Гледач, че и други актьори са постнали коментари, страхувах се тя какво ще пусне Rolling Eyes
За Енгин видях, че се спряга и СС, та да му е честито Mr. Green
Еми на Керем като не могат да му намерят партньорка, що не вземат най-големия талант на турското кино, хем му е гадже / а дали/, хем колежка от рекламата, и готово.
Гледам на този от Съла му натресоха Дамлата ooooh!
Ситуацията може да се опише с едно дума #неизвестно.
По повод сериала на Чаатай, гледах че рускините спрягат този Текиндор за сериала на Енгин, нали щеше да играе баща на Чаатай newsm78

Загледах Висше общество, приятен сериал, младежки, свежарски, Снежи ми препоръча и 309, ама него с мишката минах 2 епизода по не ми харесва, въпреки че там Фуркан Палалъ е  Crazy
Виж целия пост
# 609
 wavey
Голям хит са сегашните летни сериали, но на мен така ми писна от комшийските Дизита, че не ми се подхваща никое до започване на втория сезон на Възела.
Информативно просто ги попрехвърлих с мишката и по ми допадна номера, поне и двамата в главната екранна двойка са симпатяги за разлика от ВО, в който ми допада само мъжкия състав, особено истинския Мерт Heart Eyes(не знам дали така се казваше, май да).
Абе нямам ищах да ги следя и туй то, а и като се има предвид, че техните уж комедии ги превръщат в драми, а мерси. Stop
В сериална почивка съм до втория сезон на Възела, а пък дали, ще го бъде Чачовия сериал или, ще последва съдбата на рижковия, ще видим живот и здраве да е, дано да го бъде, че ми се гледа Ча с готина екранна партньорка.
Виж целия пост
# 610
На мен пък ми се гледа Ча в готин проект. Peace
Да ми се ще да гледам самия сериал, а не да се насилвам да следя "нещо" само защото чат-пат и Чаатай е в кадър. Crossing Arms
Виж целия пост
# 611
На мен пък ми се гледа Ча в готин проект. Peace
Да ми се ще да гледам самия сериал, а не да се насилвам да следя "нещо" само защото чат-пат и Чаатай е в кадър. Crossing Arms
Естествено, че и за мен е валидно това, нооо за мен е и много важно как възприемам дадена екранна двойка за да мога да преглътна някои пробойни в сценария ако се наложи, а то се налага(вече модата е-стартирват силно и се превръщат в бозици/сапунки, и окапват като круши). Обратното при мен няма как да се случи no(готин проект, отврат и гнусна екранна двойка(дори и само единият от двамата да е ), направо отсвирвам Дизито отма, както съм го и правила без значение кои актьори/актриси участват).
За мен нещата са комплексни, но с второто компромис не правя независимо под какъв предлог.
Виж целия пост
# 612
А аз съм непостоянна и мързелива Mr. Green, т.е. да, пренаситих се от сериали, но ако някой ме грабне няма да го върна. Искам да ми е наготово предоставено и сдъвкано, да е закупен от дадена бг телевизия, да си е озвучен, да ми е в удобно време, а аз да си го гледкам само  Laughing. Да, основното е историята и двойката да ми харесат. Иначе това, че събития и цели сцени се повтарят, цял Стамбул се мотае в краката на главните- свикнали сме Mr. Green. Бях подхванала в нета да гледам Любов под наем, не разбрах кога го зарязах 33uu. Мързи ме да ровя за преведени епизоди, не ми се ще да помня и до кой номер съм стигнала и кой беше канала във Видеоклип БГ, където съм открила еп. Не знам бих ли гледала и сериала с Чачослав, поради същата причина. Аз епизоди не свалям и не държа при мен. Та важно условие е да навия себе си, че ми се гледа- тогава ще преценявам двойката, историята, музиката. Последният фактор е също много важен. Аз Съла не успях да я харесам като цяло, но и оная начална вбесяваща музикална тема допринесе за по-скорошното ми приключване с него.
Обратното- под въздействието на Емир преди време бях решила, че ще хвърлям око и на Яман. Музиката на ПО си е доста приятна за сетивата Peace. Струваше ми се, че предстои нещо вълнуващо и динамично. Излъгах се и след 2-3 серии приключих и си останах на фрагменти, снимки и тук-там по някое мнение, което внася яснота за развоя на събитията. До момента всичко, което съм изгледала от-до е било по телевизията.
Виж целия пост
# 613
Нова от #MSA

https://www.instagram.com/p/BIDA7q_gIZK/

Профи Hug, аз в последните 2-3 години не съм видяла завладяващ проект при съседите, да има сериали за гледане, но може би слънцата до някой епизод /около 20-23 до колкото помня/ беше последният сериал който можеше да ме прикове да гледам. Изтрих и Карасевда и възела, нямам желание да го гледам и отиде в коша Mr. Green. Отдавна съм казала, че липсват идеи, и нито добрата двойка, нито музика, нито обстановка /лукс, тоалети/, гледки и пейзажи, могат да ме накарат да гледам. Сценарият и историята е най-важна, после добрата игра, и онова нещо което да ме кара да имам интерес, т.е. да НЕ съм го гледала, да ме изненада, да е различно и тн.

И Чаатай пусна днес своето мнение


 offtopic
Скрит текст:
Мога да препоръчам един филм, който наистина ми направи силно впечатление и още го дават по кината /има го и в торентите/ - Me before you /"Аз преди теб", препоръчан ми от Неви Heart Eyes
Виж целия пост
# 614
 tiptoe

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия