Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 60 063
  • 735
# 615
Вчера и днес от работа и търчане по задачи не ми остава време да се разпиша ooooh!  Не че има нещо ново за казване но....
Чета в една тема в Клюкарника- много лоши неща се случват в Турция, ако така продължават не се знае дали изобщо ще има сериали наесен, а ако има жените може да са със забрадки....  Rolling Eyes Това което всички знаем, че южната ни съседка върви с големи крачки към ислямска република, може да се окаже че ще се случи много по-скоро, не ми се мисли направо Rolling Eyes  А Ча може да бяга в Америка и там да си търси късмета ...
Видях и петицията под която са се подписали голяма част от турската интелигенция- такава "демокрация" на мен не ми се побира в разбиранията за демокрация, нито смятам че я е защитавала онази озверяла тълпа разнасяща войнишки глави Rolling Eyes
Виж целия пост
# 616
Като гледам как Ердоган смело с хиляди разчиства държавния апарат от нормално мислещи, за себе си смятам, че сам си скалъпи преврата точно за да си осигури повод за лова на вещици.
Не ни чака нищо добро.  ooooh!
Виж целия пост
# 617

Непубликувана досега Peace

Вчера са го засекли с джипа, естествено журналята се опитали да го догонят, но

нарушавайки правилата за движение, изчезнал бързо Laughing

Срещнах и едно видео, което сега не мога да копирам- на него в някакво предаване по американска тв обсъждат няколко турски актьора-  Берк Атан, Енгин Акюрек, Бурак Йозчивит, Къванч Тътлъту и Чаатай....
Един от коментарите за Ча е че приличал на Джон Сноу от Игра на тронове Peace
Когато им казали че всъщност е на 25 години се изумили, приличал им на по-възрастен( нищо ново Whistling)
Харесали тренираното му тяло и онази снимка на която държи едно детенце над себе си(как го обясних само Crazy) Удивили се и на многото последвали го в Инстаграм....
Темата Турция и гражданите и сега е на мода....


А това си е за почти 18+ newsm09 Кенан Имирзълъоолу в любовна сцена- едва ли някога ще видим Ча така разпищолен и без задръжки, има още много да се учи от батЮ си КенЮ Laughing
Скрит текст:

Виж целия пост
# 618
Цитат
Харесали тренираното му тяло и онази снимка на която държи едно детенце над себе си(как го обясних само Crazy)
Тази сигурно Laughing

И Ча се раздава, ама батЮ му повечко Mr. Green.
Виж целия пост
# 619
Хай Party на Илинден.
Оооо баТ Кеню съм го виждала няколкократно в такава светлина, Laughing но и Ча върви по неговите стъпки. Mr. Green
Виж целия пост
# 620
Лошо, много лошо е положението при съседите Rolling Eyes.

Тази слагали ли сме, май не newsm78


Чачослав да даде да му оскубя мустака в комплект с брадата и да пали джапанките към Америка- научил е езика (надявам се), има си къщурка(не знаем дали е бяла и спретната) Laughing, познава малко каки и много батковци от артистичните среди... да се маха. Да забърше някоя 'убава мома.

ПП Фемо, леко да не ръждясаш Naughty. Една въздушна love001, предполагам минаваш понякога.


Виж целия пост
# 621
 Simple Smile Party

Журналята им от едно засичане с джипът му спретнаха новина, че нарушил правилата. Mr. Green

http://www.gecce.com/fotogaleri-cagatay-ulusoy-edsyi-tanimadi-ka … en-kural-tanimadi


Виж целия пост
# 622
Наде, аварийна лента, пише а и на снимката добре се вижда че излязъл на платно  с обозначение върху асфалта EDS. Това платно е запазено само за движение на автомобили EDS с радарни системи, които да следят за движението по пътищата Peace В тези ленти е забранено движението на цивилни автомобили- може само превозни средства със специален режим на движение- полиция, линейки, пожарни и т.н.  Peace Вижда се и как единствената кола в тази лента е Чачовата- нарушение си е Wink

ПП Честито на печелившите- 3 месеца извънредно положение в Турция, в което сам султан Ердоган ще може да променя закони, без да се нуждае от парламента. След 3 месеца кой знае.... Наред с всички безумия които ще въведат, не вярвам повече да се снимат сериали- поне не и във вида в който сме гледали досега Rolling Eyes
Условията на извънредното положение ще станат ясни в близките дни- може дори да има включен и вечерен час Shocked
Виж целия пост
# 623
Ивче, виждам, че е в нарушение Ча, но журналята си търсят сензациики за запълване на страничките си, е и те хлебец ядат.
Случващото се при комшиите е страшно, а куче побеснее ли в комшийски двор не се знае накъде, ще поеме, пази Боже. Praynig
Виж целия пост
# 624
здравеите пак от мен - не съм много деина в писането ама да псотна нещо коео подана на внианиеот ми - можеда е поредната лъжа но 4овек все се надява Simple Smile

http://www.gazetevatan.com/yeni-dizide-cagatay-ulusoy-ile-hazal- … i-953013-magazin/
Виж целия пост
# 625
Муци, от шести юни е написаното. Много вода изтече оттогава и много партньорки бяха преписани на Чаатай Laughing. Няма да ги видим в сериал, с всеки изминал ден намалява и възможността за филм. От една страна това, че Хазал се усъвършенства в друга насока (и добре прави Peace), а от друга- ситуацията при комшиите никак не е розова. Не се знае кой с кого, по кое време и дали изобщо ще се осъществи.
Виж целия пост
# 626
Маргарита , благодаря за инфото - а ина4е Хазал в какво се е насо4ила не съм разбрала  newsm78 знам 4е има няколко неуспешни сериала , но се надявам да не се е отразило особено на кариерата и защотоот е добра актриса ?
Виж целия пост
# 627
Кулинария. Определено е добра актриса, но сериалите в последно време масово падат от екран. Три от нейните претърпяха неуспех. И все пак зад гърба ѝ са АФК и ЗП  newsm47, видяхме я че може.
Виж целия пост
# 628
Към План Б се е насочила - кулинарията. Кара май вече трети семестър в престижна кулинарна академия. Доста снимки сме пускали тука от това, което тя или други са споделили в социалните мрежи от обучението й.

Положението със сериалната индустрия в последните дни преди обявяването на извънредното положение беше такова:
Цитат
От туитър

Продуцентът на сериала "Престъпник не може да управлява света" Раджи Шашмаз е решил да не работи с актьорите от екипа, които не са излезли срещу преврата. Други продуценти също са взели подобно решение.



RATİNG ANALİZİ @ratinganalizi  11m11 minutes ago İstanbul, Türkiye View translation
#edho yapimcisi Raci Şaşmaz #darbe'ye karşı cikmayan oyuncularla calismama kariri almis.Sektör de bazi yapimcilar da çalismama karari almis

..................

Искам да стане ясно, че няма да работим с нито един актьор, който открито не се е обявил срещу преврата,  който не е заел ясно страната на демокрацията, който не осъзнава достатъчно добре кървавия метеж, извършен от поддръжниците на Ф. Гюлен и неговата застрашаваща бъдещето на Турция терористична организация.

Ще попречим на тези актьори да работят и с други продуценти.

Настоявам всички актьори и членове на екипа на сериала да направят ясни изявления.

Раджи Шашмаз

А сега какво е си нямам никаква идея. Thinking
Щото си имаме работа  ooooh! с ей такъв човек - http://www.dw.com/bg/%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD- … %D0%B0/a-19223938
Виж целия пост
# 629
 Shocked

Тези много странни разбирания за демокрация имат Shocked
Минава ми през ум че затова толкова интелигенция  е подписала въпросното....нещо и в социалните мрежи се бият в гърдите че подкрепят султана- явно за да си нямат проблеми. В момента бащицата брои кои са му верни- един вид ако не си с мен си против мен, та ще подписват къде ще ходят Rolling Eyes

ПП Допълвам се- ето го видеото от американска тв за което споменах вчера и в което е станало въпрос за турски актьори- вече писах какво  са казали за Ча Peace


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия