Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 60 063
  • 735
# 630
Като си нямам идея от социалните мрежи, изобщо не разбрах какво е третото нещо освен лайкването и последването, което избират да направят запитваните в клипчето? Какво представлява DM? newsm78 Thinking
 
Иначе ей тук някаква информация за подписването - http://www.gecce.com/haber-unlu-isimlerden-darbeye-hayir-mesaji

Междувременно да пусна 20-тина снимки на отмарящата Гизем - http://www.gecce.com/fotogaleri-gizem-karacanin-surprizi-var  Добре изглежда. Че видях една-две снимки от испанския бряг на младоженката Синем Кобал и не ми хареса.
Виж целия пост
# 631
След като прочетох, че в Истанбул, ще правят гробище за предателите, защото не искали телата им в тамошните гробищни паркове #Crazy и, че всеки минавайки, ще ги проклиня за да нямат мира и в ада, ooooh! вече хептен не ми се коментира тази тема. Stop
Сладуранка ми е Гиземката, Heart Eyes към нея имам особен сантимент още от времето на ПЕ с Ча, всичко и е ОК, ни в повече, ни в по-малко.
Виж целия пост
# 632
Проф и аз идея си нямам от социални мрежи, нямам регистрации ни в Туитър, ни ФБ, нито Инстаграм, понаглеждам чат-пат снимки в Инста, минавам през няколко профила в Т и толкова.... Във въпросното видео ми направи впечатление че сякаш най-много се впечатлиха от Берк Атан и ахнаха на снимка на Фахрие Евджен от Инста на Бурак, на Ча не се разприпадаха.... Ех ако бяха видяли някой от по-старите кадри с негоооо Mr. Green На всички се опитаха да прочетат имената, само май на Ча нямаше опит Laughing Като цяло се впечатлиха от цифрата на последвалите ги, а Бурак  по този показател наистина прави впечатление - 4.5м. последователи Peace
Турция в момента е много актуална тема в цял свят, та е нормално да дъвчат най известните и Whistling

ПП Наде, това с гробовете го четох преди няколко дни, направо съм в потрес Rolling Eyes

Виж целия пост
# 633
Профи Hug, DM - direct massage - можеш да пратиш лично съобщение, но само ако се следвате един друг /в туитър/.

Нова от Хазал Heart Eyes, радвам се че се насочи към план "Б", въпреки че от няколко дни я спрягат с Екин Коч /дано не бъркам/, аз лично не го харесвам визуално, но скоро гледах филм с него и Неслихан Атагюл от поредицата млади влюбени, разбира се богат и беден, и единия болен от неизлечима болест, в случая той, игра много добре Peace


Другата клюка е тази снимка на Али Атай, видян е във  Anrnavutkoy, и видимо е стопил доста кила Mr. Green, и е засечен сам, казал е, че ще участва в нов сериал драма, и че няма да отговаря на въпроси за Хазал Mr. Green


http://www.gunes.com/magazin/hazal-yoksevgilisi-var-705298

btv - Днес родителите на Чаатай празнуват годишнина от сватбата си married



 offtopic
Скрит текст:
Не знам накъде върви тоя свят, гледам сега и Мюнхен, няма сигурно място никъде  ooooh! Rolling Eyes

Инфо от фейса - "Пътят на Емир" стартира от 06-и август (събота) в ефира на bTV Lady и ще се излъчва всяка събота и неделя от 22:00 до 23:30 часа на мястото на "Изкушение", чийто финал ще бъде показан на 31-ви юли (неделя) от 22:00 до 00:00 часа.

Помелина Hug Heart Eyes, от сърце ти желая бързо възстановяване и всичко да е наред bouquet Видях, че си се включила в преводаческия екип на един от летните сериали, май ВО беше, много благодаря, харесва ми, леко и приятно сериалче Heart Eyes


Виж целия пост
# 634
 wavey

И аз видях днес новината в Гечето за мишока, а този е спрягания. Mr. Green
Скрит текст:


Виж целия пост
# 635
Джейни, радвам се че се отби Hug
Макар че не си падам по плана "Б" на Хазал, мисля че е на прав път, като чета какво се случва в Турция в момента. Днес четох изявление на АЙ Япъма че ще правят филми, но какви ли ще са те се питам Confused В турския СЕМ явно предстоят промени, какво може да се показва и какво не - били са уволнени 29 служители, а вероятно ще има и още.....
Актьорите в сериали и филми само ще се гледат  и ще пият чай- толкова. Любовните сцени ще са кадър с вратата на спалнята, а на сутринта пак чай и засрамени погледи.....
Това е страна в която човек да мръдне между два полицейски поста и могат да му преброят крачките, а в момента се случват страшни неща- чупят се витрини на книжарници и се унищожават книги, четох и за погром в църкви ooooh! Не може да е без благословията на бащицата Twisted Evil
Джейни, този Екин Коч много го тачат комшиите, не знам дали си спомняш но точно с него искаха да видят Хазал в АШК, даже и такива слухове се носеха преди да ни зарадват окончателно с ХаканЮ  ooooh!
Сега пак пишат за Екин Коч, Керем Бюрсин и Хазал 33uu

Скрит текст:
За Мюнхен направо ми се свива сърцето- брат ми живее в градче близо до него, през август ще пращам детето си там, а в момента съм разколебана, страх ме е Rolling Eyes
Виж целия пост
# 636
Ивче, какво е станало в Мюнхен, че не съм разбрала?!
Добре Хазал си има и развива план Б предвид неясното бъдеще на сериалите, филмите, и колегите й от гилдията.
Виж целия пост
# 637
Какво може Наде- атентат   Rolling Eyes  До тук 18 убити и много ранени  Confused
ах #Cussing out

Ей ви нещо и от чичко драскач Абдуррахман
https://new.vk.com/public102959620?w=wall-102959620_72940

Много ме дразни тоя, а сега още повече ooooh!
Виж целия пост
# 638
Скрит текст:
Профи Hug, DM - direct massage - можеш да пратиш лично съобщение, но само ако се следвате един друг /в туитър/.

Нова от Хазал Heart Eyes, радвам се че се насочи към план "Б", въпреки че от няколко дни я спрягат с Екин Коч /дано не бъркам/, аз лично не го харесвам визуално, но скоро гледах филм с него и Неслихан Атагюл от поредицата млади влюбени, разбира се богат и беден, и единия болен от неизлечима болест, в случая той, игра много добре Peace


Другата клюка е тази снимка на Али Атай, видян е във  Anrnavutkoy, и видимо е стопил доста кила Mr. Green, и е засечен сам, казал е, че ще участва в нов сериал драма, и че няма да отговаря на въпроси за Хазал Mr. Green


http://www.gunes.com/magazin/hazal-yoksevgilisi-var-705298

btv - Днес родителите на Чаатай празнуват годишнина от сватбата си married



 offtopic
Скрит текст:
Не знам накъде върви тоя свят, гледам сега и Мюнхен, няма сигурно място никъде  ooooh! Rolling Eyes

Инфо от фейса - "Пътят на Емир" стартира от 06-и август (събота) в ефира на bTV Lady и ще се излъчва всяка събота и неделя от 22:00 до 23:30 часа на мястото на "Изкушение", чийто финал ще бъде показан на 31-ви юли (неделя) от 22:00 до 00:00 часа.

Помелина Hug Heart Eyes, от сърце ти желая бързо възстановяване и всичко да е наред bouquet Видях, че си се включила в преводаческия екип на един от летните сериали, май ВО беше, много благодаря, харесва ми, леко и приятно сериалче Heart Eyes




Благодаря Джейн, възстановяването за сега е химера. Включих се в превода на ВО защото екипа закъса с превода, няма как да ги оставя.  bouquet bouquet bouquet

Между другото, превода на 5 епизод е готов, утре сутрин ще го качим.
Виж целия пост
# 639
Какво може Наде- атентат   Rolling Eyes  До тук 18 убити и много ранени  Confused
ах #Cussing out

Ей ви нещо и от чичко драскач Абдуррахман
https://new.vk.com/public102959620?w=wall-102959620_72940

Много ме дразни тоя, а сега още повече ooooh!
Предположих, но исках малко повече подробности, както и да е, сега като знам, ще се разровя и, ще разбера.
Виж целия пост
# 640
Здравейте Hug,

Лошо, лошо... като чета, гледам и слушам какво се случва ме обземат едни мрачни мисли Rolling Eyes. Накъде отива този свят. Дано не става и по-зле Praynig.

Екин Коч newsm78, не го знам. Мисля, че съм срещала инфо за него, че участва в Кьосема с Берен newsm78. А може и да са приключили с един сезон, че нали рейтинга му беше доста нисък newsm78. Хазал се съмнявам скоро да я видим на екран, започвам да се чудя дали изобщо би приела каквото и да било предложение. И от друга страна по-добре така.

Бях сигурна, че ПЕ рано или късно ще го пуснат по БЛ. И за него пари са броили, я Mr. Green.
Чачослав значи ще го дават седем дни в седмицата Laughing с трите сериални партньорки. Няма да ги отразявам обаче Mr. Green.
Виж целия пост
# 641
Хич нямам време за нета напоследък. Confused

Привет   Hug Hug Hug
На Абдуррахманчо статията я мярнах на български - http://www.phototargets.com/pozhelaniya-za-imen-den/item/832-%D0 … D1%82%D0%B0?.html. Като изключим каква фурнаджийска лопата е, е прав за едно - Чачко няма право "да кара през просото". Naughty Сред тия хиляди автомобили нито е първият известен движещ се там, нито ще е последният. Представяте ли си всеки от тях да реши да кара както Чачослав за да избегне журналистите?!  Naughty Crossing Arms

За международното положение направо не ми се говори. Sick
Виж целия пост
# 642
Latin Amerika’nın Yeni Fenomen Türk Dizileri




А кой всъщност е новият феномен newsm78, вероятно този най-горе- на бг Част от мен, на турски „... когато ми написаха съдбата” или нещо подобно.

Проф, поради липсата на време и наличието на слънце доста сме тези като теб по отношение на нета Laughing.
Виж целия пост
# 643
Николова  Hug, на турски е "Денят, в който е написана съдбата ми". Карагюл и там явно е много харесван, а АФК единствен в момента го дават едновременно в две държави.
Хубави сериали правеха комшиите, ама вече не е така, а тенденцията е все по-зле да става. ooooh!

Джейни  Hug, забравих да благодаря    bouquet    за разясненията за DM - direct massage. Обаче не знам дали в инстаграм, за който става въпрос във видеото, е същото  Thinking newsm78. Защото им дават три възможности и за мен логиката като отговарят, че ще пуснат DM е, че няма да следват човека, а само ще пуснат DM към конкретна снимка, защото нямат намерение да го следват. Поне така ги разбрах  Embarassed, но може и да греша. Embarassed
Виж целия пост
# 644
Latin Amerika’nın Yeni Fenomen Türk Dizileri




А кой всъщност е новият феномен newsm78, вероятно този най-горе- на бг Част от мен, на турски „... когато ми написаха съдбата” или нещо подобно.

Проф, поради липсата на време и наличието на слънце доста сме тези като теб по отношение на нета Laughing.

Сега бозите им собствено производство ще трябва много да вдигнат летвата Laughing  Иначе забелязвам че някои от сериалите ги дават като обедни и следобедни, но АФК си е в прайм тайма Party  Други пък ги излъчват от 23:30 и вероятно отиват до след полунощ Mr. Green
Проф, в таблицата не е отразено но АФК се излъчва поне в 8 държави в момента Peace Тук се виждат Перу и Уругвай,  а иначе още и в Колумбия, 3-4 от малките държави в Централна Америка, (Хондурас, Гватемала, Коста рика и още някоя)  също и в няколко Карибски държави- запомнила съм Доминикана и Пуерто рико Peace
Предстои или вече е започнало излъчване на АФК и в Аржентина, както и ЗП Peace Вероятно заради новите латино фенове на Хазал, защото там първо излъчиха АШК с Хазал и ХаканЮ Peace
Тези дни прочетох нещо много интересно- първия турски сериал продаден в чужбина бил 1001 нощ, а първата държава в която бил продаден била България. Мениджърът на компанията, която разпространява турски сериали по света има сантимент към страната ни по този повод. Казва че във времето в което се излъчвал, рейтинга на съответната българска телевизия (Нова) скочил 4 пъти Shocked

Скрит текст:
Това което си спомням аз беше че започна през зимата, бях си вкъщи и останах изумена от силната първа серия, направо разтърсваща, страхотната актьорска игра -нищо общо с обичайните лигни и инфантилни изпълнения, които се излъчваха до онзи момент- не случайно този сериал има много фенове и до ден днешен Wink

ПП От таблицата не мога да разбера кой е сериалът който се излъчва по тв Ацтека Мексико newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия