Мервето ми е любимка, даже мислех нея да предложа да влезе в КС 
Не я харесвам и трудно ще я преглътна
Не знам причините ти, но някой ден ако решиш да го погледнеш, ще се увериш, че Бурак може да изиграе прекрасно лошото момче, влюбено в доведената си сестра, изживявайки забранената им любов
Отдават му се всякакви роли - конте, кахраман, лошият


Не я харесвам и трудно ще я преглътна 
определено е по-щастлив 
пак огладнях знае Баръшко как да ми приготви любимите сърми

много красиво е момичето! 
Мервето ми е любимка, даже мислех нея да предложа да влезе в КС 
Не я харесвам и трудно ще я преглътна
Не знам причините ти, но някой ден ако решиш да го погледнеш, ще се увериш, че Бурак може да изиграе прекрасно лошото момче, влюбено в доведената си сестра, изживявайки забранената им любов
Отдават му се всякакви роли - конте, кахраман, лошият 
Вече няколко години отлагам и не мога да се реша
Не я харесвам и трудно ще я преглътна 

За момент си го помислих и ме втресе
Все трябва да затриват сериалите, които излъчват, от нета 







Това преведе Гугъл за срещата на децата с екипа.

Това преведе Гугъл за срещата на децата с екипа.





аз не го гледам и много се учудих, че никой не реагира!


Препоръчани теми