С Хазал Филиз, ако се погледнат по-така, и там ще има огИн
С Хазал Филиз, ако се погледнат по-така, и там ще има огИн



С Хазал Филиз, ако се погледнат по-така, и там ще има огИн

С Хазал Филиз, ако се погледнат по-така, и там ще има огИн


В съня си да
С Хазал Филиз, ако се погледнат по-така, и там ще има огИн

Не мога да ги възприема като двойка
Аз пък си ги представям, ама пак в една такава връзка като на Емир и Зейнеп - разрушителна, тайна, забранена
Аз пък си ги представям, ама пак в една такава връзка като на Емир и Зейнеп - разрушителна, тайна, забранена


Неслихан там много ме грабна и разчувства.
От първия до последния момент ревах.
И бяха много хубава двойка с Екин Коч.
Там видях химия, но тук в Севдата - не. 
Повече отколкото между Неслихан и Бурак (мое мнение). 

И затова СЦ ще го бракуват с Асу
Той, с цената на живота си, ще опази съпругата си 


Аз пък си ги представям, ама пак в една такава връзка като на Емир и Зейнеп - разрушителна, тайна, забранена

Там Бурак и Мерве изиграха страхотно забранената си любов
И въпреки че не харесвам Болуур, в този сериал, с тази си роля, я харесах. Дори с Бурак бяха хубава двойка.
Е, Четин (Бурак) и Су (Синем Кобал) бяха по-красивата двойка, но пък като характери не си паснаха
Мервето ми е любимка, даже мислех нея да предложа да влезе в КС
Там Бурак и Мерве изиграха страхотно забранената си любов
И въпреки че не харесвам Болуур, в този сериал, с тази си роля, я харесах. Дори с Бурак бяха хубава двойка.
Е, Четин (Бурак) и Су (Синем Кобал) бяха по-красивата двойка, но пък като характери не си паснаха 

Препоръчани теми