♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 767
  • 748
# 375
Привет Hug

Спирам да коментирам Мерич Анъм, че не ща да си развалям настроението Naughty

Малко снимки от Статуса Heart Eyes  и КС Heart Eyes

Серен Heart Eyes



Скрит текст:


Каква сладка Айшегюл беше Heart Eyes



Берк



Скрит текст:




Скрит текст:










Виж целия пост
# 376
Здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Като гледам Мерич и в 2-ят сезон няма да развие образа на Дефне така,че не се и надявам вече.
Виж целия пост
# 377
Здравейте!!!  Hug Hug


А тази прическа е хиляда пъти по-хубава от годежната й ooooh! (ама тя май изглежда същата като от това парти, ама по смачкана  ooooh!)
 
Предупреждавам! Гюпсето-диви танци Grinning

Ох вече не издържам да я гледам такава смачкана и огъната, никакъв шанс за развитие поне до края на сезона, който е близо, а за втори сезон даже не ми се мисли, ся я докарват, като селска леля, а за после не знам явно ще я изкарат просякиня ooooh! ooooh! ooooh! явно много са и насъбрали и Борето не може да я спаси ужас ooooh!
Уф танци манци Гюпселина ми прилича на онези дето се качват по масите и друсат гюбеци за да си докарат някой лев ooooh! вах бре Боре, как го преживява това чудо неземно, дето пращи от акъл и тем ти подобни ooooh!
Виж целия пост
# 378
Здравейте! bouquet

Аууу, тишина и спокойствие цари в темичката...  Rolling Eyes

От вчера гледам новия клип за Elidor и не спирам да се хиля, чудесно им се е получил! Корай е в стихията си! yes



Как ли се постига това? hahaha hahaha hahaha


Защо ли нашето момиче е с почти същата рокля, като тази пред нея?



Един много симпатичен шарж на сцената с макароните!

Виж целия пост
# 379
 Joy Joy






Виж целия пост
# 380



Скрит текст:

От фанов.

Утром были съемки сцены Нериман, Корай , Неджми. Потом приехал Барыш его сцена "Он выходит из зелёной машины с сумкой и заходит домой". Потом приехала Эльчин, обняла тех кто был на съемке. Барыш был в конце улицы, потом она с остальными подошла к ниму, Барыш обернулся и они обнялись и в этот момент очень громко смеялись. Не могу забыть это было так прекрасно.
Виж целия пост
# 381
Лелеее, ето защо прическата на Дефне е толкова сдухана  ooooh!
Защото е избрана от Нихан-специалистката по всичко  Wink Wink Mr. Green Mr. Green



Все пак майстор Садри, за последно, се е опитал да налее малко акъл и тактичност в главата на Черната мамаба, но не би - нашият е решил да бъде неговото  #2gunfire
   

   
Виж целия пост
# 382
ДобрЮтро Hug


Бурак честити започването на Рамазан.

Днес си чакам резюмето, снимките и фрагчето на КС Crazy





Честито на Осман Акча! bouquet  Дано са много щастливи с момичето!
Виж целия пост
# 383
Гюнайдън Party Party

Нежи Hug Heart Eyes, и аз чакам хабери от КС, че ми е чок интересан какви точно ще ги забъркат сценаристите. Тия дни се начетох на разни коментари и теории при рускините, направо ме спукаха от смях. Но ме кефят, много са емоционални Grinning

И друго ми е чок интересан - каква ще да е рекламата на Бурак. Ooredoo е мобилен оператор в Кувейт. След толкова реклами на шампоани, не си го представям с телефон в ръка да рекламира мобилни услуги Laughing Laughing Но ще видим, може концепцията да е друга и да му се получи Joy
Виж целия пост
# 384
Добър ден! Hug Hug

Нежи   bouquet, много красива двойка са Бурак и Фахрие! Тя е освен , че е  толкова хубава е   много стилна и елегантна!



В Туитър  феновете си  честитят започването на свещения месец!  hahaha hahaha








Виж целия пост
# 385


 ooooh! ooooh! ooooh! Кемо, Кемо... а аз се кълнях в теб ooooh! Joy Joy Joy

Има и озет, ама не искам и да го чета след тази снимка Crossing Arms
Виж целия пост
# 386
Здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Hug
Чакам фрагмана и да видим Йомер ще си тръгне или заради любовта си към Дефне ще остане и ще има годеж.
Виж целия пост
# 387
"Черна обич" - еп. 34 / Резюме и Снимки

Асу, чтобы спастись от рук Эмира, раскрывает очень тяжкую тайну, которая приведет к тяжелым последствиям! Нихан ради жизни любимого человека принимает очень сложное решение! Кемаль не сможет предотвратить встречу лицом к лицу с Нихан и Эмиром! В этом столкновении больше всего пострадает Нихан! Злость Кемаля не проходит, несмотря на все старания Асу! Зейнеп проходит большое испытание перед Кемалем! С другой стороны, расплата Нихан с Эмиром доходит до Озана! Потерянное равновесие(баланс) поможет Эмиру решить все его проблемы и начать новый план,также он сядет за один стол с Асу для торгов! Озан с помощью Зейнеп сделает самую большую ошибку в своей жизни!

Между Кемалем и Нихан щель, которая появилась из-за возвращения к Эмиру. После последних событий между ними будет пропасть! Пришло время выбросить Нихан из жизни! Кемаль, не зная о борьбе, которая есть в жизни Асу, решает связать своё будущее с ней. У Нихан,которая узнает эту новость ,будет до невыносимости болеть сердце. Даже воздух, которым она дышит, становится ветром, чтобы подушить пламя, которое внутри нее!
Когда два несчастных человека,Кемаль и Нихан,встретятся друг с другом, несмотря на любовь в их сердцах, они будут так далеки друг от друга! Эмир должен сделать последний рывок в ночь помолвки Кемаля,чтобы поставить точку в своем большом плане.
Асу в самый счастливый день для нее ощущает на себе тень Эмира! А Кемаль до помолвки с Асу встречается с Нихан. Даже думая, что они прощаются друг с другом, их никогда не рассоединит судьба!
Помолвка Кемаля и Асу, делает еще один узел на несчастной любви Нихан, но метель, которая предвещает ураган, давно уже началась!








Скрит текст:


























Виж целия пост
# 388
"Черна обич" - еп. 34 / Резюме и Снимки

Асу, чтобы спастись от рук Эмира, раскрывает очень тяжкую тайну, которая приведет к тяжелым последствиям! Нихан ради жизни любимого человека принимает очень сложное решение! Кемаль не сможет предотвратить встречу лицом к лицу с Нихан и Эмиром! В этом столкновении больше всего пострадает Нихан! Злость Кемаля не проходит, несмотря на все старания Асу! Зейнеп проходит большое испытание перед Кемалем! С другой стороны, расплата Нихан с Эмиром доходит до Озана! Потерянное равновесие(баланс) поможет Эмиру решить все его проблемы и начать новый план,также он сядет за один стол с Асу для торгов! Озан с помощью Зейнеп сделает самую большую ошибку в своей жизни!

Между Кемалем и Нихан щель, которая появилась из-за возвращения к Эмиру. После последних событий между ними будет пропасть! Пришло время выбросить Нихан из жизни! Кемаль, не зная о борьбе, которая есть в жизни Асу, решает связать своё будущее с ней. У Нихан,которая узнает эту новость ,будет до невыносимости болеть сердце. Даже воздух, которым она дышит, становится ветром, чтобы подушить пламя, которое внутри нее!
Когда два несчастных человека,Кемаль и Нихан,встретятся друг с другом, несмотря на любовь в их сердцах, они будут так далеки друг от друга! Эмир должен сделать последний рывок в ночь помолвки Кемаля,чтобы поставить точку в своем большом плане.
Асу в самый счастливый день для нее ощущает на себе тень Эмира! А Кемаль до помолвки с Асу встречается с Нихан. Даже думая, что они прощаются друг с другом, их никогда не рассоединит судьба!
Помолвка Кемаля и Асу, делает еще один узел на несчастной любви Нихан, но метель, которая предвещает ураган, давно уже началась!








Скрит текст:


























😱Нежи добре си го копнала на руски,но. Инвалиди кът мен дет не вдяват ми е чок трудно душо,какво ли пише😕
"Черна обич" - еп. 34 / Резюме и Снимки

Асу, чтобы спастись от рук Эмира, раскрывает очень тяжкую тайну, которая приведет к тяжелым последствиям! Нихан ради жизни любимого человека принимает очень сложное решение! Кемаль не сможет предотвратить встречу лицом к лицу с Нихан и Эмиром! В этом столкновении больше всего пострадает Нихан! Злость Кемаля не проходит, несмотря на все старания Асу! Зейнеп проходит большое испытание перед Кемалем! С другой стороны, расплата Нихан с Эмиром доходит до Озана! Потерянное равновесие(баланс) поможет Эмиру решить все его проблемы и начать новый план,также он сядет за один стол с Асу для торгов! Озан с помощью Зейнеп сделает самую большую ошибку в своей жизни!

Между Кемалем и Нихан щель, которая появилась из-за возвращения к Эмиру. После последних событий между ними будет пропасть! Пришло время выбросить Нихан из жизни! Кемаль, не зная о борьбе, которая есть в жизни Асу, решает связать своё будущее с ней. У Нихан,которая узнает эту новость ,будет до невыносимости болеть сердце. Даже воздух, которым она дышит, становится ветром, чтобы подушить пламя, которое внутри нее!
Когда два несчастных человека,Кемаль и Нихан,встретятся друг с другом, несмотря на любовь в их сердцах, они будут так далеки друг от друга! Эмир должен сделать последний рывок в ночь помолвки Кемаля,чтобы поставить точку в своем большом плане.
Асу в самый счастливый день для нее ощущает на себе тень Эмира! А Кемаль до помолвки с Асу встречается с Нихан. Даже думая, что они прощаются друг с другом, их никогда не рассоединит судьба!
Помолвка Кемаля и Асу, делает еще один узел на несчастной любви Нихан, но метель, которая предвещает ураган, давно уже началась!








Скрит текст:


























Виж целия пост
# 389
Момичета,  Hug Hug получихте си дозата вдъхновение от  "Черна обич" за днес. yes

И резюме и снимки Rolling Eyes

А ние с Ашка ще си дремем за фраг newsm78 Сигурно ще го пуснат посред нощ.

Нашите хора били на снимки в планината, в много красива местност!






Може би годежът не се е състоял? Mr. Green newsm78 Дефне е хванала гората...

Имам и друго предположение.  Йомер си хванал Дефне за ръчичка и двамата са хванали гората... cry

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия