

и КС 




(ама тя май изглежда същата като от това парти, ама по смачкана
)
явно много са и насъбрали и Борето не може да я спаси ужас 
вах бре Боре, как го преживява това чудо неземно, дето пращи от акъл и тем ти подобни





Дано са много щастливи с момичето!

, и аз чакам хабери от КС, че ми е чок интересан какви точно ще ги забъркат сценаристите. Тия дни се начетох на разни коментари и теории при рускините, направо ме спукаха от смях. Но ме кефят, много са емоционални 
, много красива двойка са Бурак и Фахрие! Тя е освен , че е толкова хубава е много стилна и елегантна!

Кемо, Кемо... а аз се кълнях в теб


получихте си дозата вдъхновение от "Черна обич" за днес. 
Сигурно ще го пуснат посред нощ.
Дефне е хванала гората...
Препоръчани теми