
Мили дружки - Айре
Светле
Терзи
Марги
благодаря ви от сърце! 
добре си се завърнала в темата! 
Терзи
благодаря за хубавата снимка от сутринта!

Светле
Терзи
Марги
благодаря ви от сърце! 
добре си се завърнала в темата! 
благодаря за хубавата снимка от сутринта!

, пак да та гушна 







, но.... мисля си и нещо друго... 
Аз не бих се облякла така, но много ме радват хора, които могат да си го позволят, нещо повече...правят го!






страхотни снимки, браво! 


страхотни снимки, браво! 





и аз съм го пуснала, ама като нищо не отбирам ...
А Бану я прие много добре. Тя не е лоша, само е малко луда
Ама как пък един път не позна през целия филм

Радвам се!
и аз съм го пуснала, ама като нищо не отбирам ...
А Бану я прие много добре. Тя не е лоша, само е малко луда
Ама как пък един път не позна през целия филм

Радвам се!

, викаш веднъж не е познала
познавам такива субекти 
, мерси мила, ама аз работа вече в профешанъл програми 


Така беше ... като видяха, че със Зейна нищо не стана, веднага го хвърлиха на Дениз
Пък аз още първи сезон казах, че май, май ще е Джема все пак. Колко се радвам, че познах
ми то тя е същата де!
До дупка твърди все едно и също 
, викаш веднъж не е познала
познавам такива субекти 
, мерси мила, ама аз работа вече в профешанъл програми 



:Фенче
Марги
Така беше ... като видяха, че със Зейна нищо не стана, веднага го хвърлиха на Дениз
Пък аз още първи сезон казах, че май, май ще е Джема все пак. Колко се радвам, че познах
ми то тя е същата де!
До дупка твърди все едно и също 


ма изобщо не ги сравнявам, то може ли да става въобще сравнение, само казвам, че на Каан прическата е като отмъщението на бръснаря
ми тя не млъква за секунда бре
ма изобщо не ги сравнявам, то може ли да става въобще сравнение, само казвам, че на Каан прическата е като отмъщението на бръснаря
ма тя не млъква за секунда бре 

Препоръчани теми