Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 49

  • 84 231
  • 739
# 675
Здравейте,

Извинявам се, че нахлувам така, но реших да гледам най-после и аз Север Юг... Може ли някой да ми каже къде мога да намеря сериите с бг суб, не искам да ги слушам с бг аудио, защото ми се губи половината от емоцията, която актьорите пресъздават.. Гледах първата част на 1-ви епизод и не успявам вече да намеря, нито втората част, нито втори епизод  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 676
Здравейте,

Извинявам се, че нахлувам така, но реших да гледам най-после и аз Север Юг... Може ли някой да ми каже къде мога да намеря сериите с бг суб, не искам да ги слушам с бг аудио, защото ми се губи половината от емоцията, която актьорите пресъздават.. Гледах първата част на 1-ви епизод и не успявам вече да намеря, нито втората част, нито втори епизод  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Благодаря предварително!

Здравей Hug
мда, преди го имаше със субтитри в Кейфисеир и в Гледа.ме, но сега явно вече го няма Sad ooooh!

ако държиш все пак да гледаш този прекрасен сериал, ще трябва да се задоволиш с дублажа, който хич не е лош Wink

ето тук:
https://new.vk.com/videos208606207?section=album_53443856

хехе Wink
Берен какво прави с Кенан?? Crazy

Виж целия пост
# 677
Здравейте,

Извинявам се, че нахлувам така, но реших да гледам най-после и аз Север Юг... Може ли някой да ми каже къде мога да намеря сериите с бг суб, не искам да ги слушам с бг аудио, защото ми се губи половината от емоцията, която актьорите пресъздават.. Гледах първата част на 1-ви епизод и не успявам вече да намеря, нито втората част, нито втори епизод  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Благодаря предварително!
Тони Hug ето ти го с бг суб http://kuzeyguney-bgsub.blogspot.bg/search/label/%D0%95%D0%BF%D0 … 7%D0%BE%D0%B4%201 
Виж целия пост
# 678
Здравейте,

Извинявам се, че нахлувам така, но реших да гледам най-после и аз Север Юг... Може ли някой да ми каже къде мога да намеря сериите с бг суб, не искам да ги слушам с бг аудио, защото ми се губи половината от емоцията, която актьорите пресъздават.. Гледах първата част на 1-ви епизод и не успявам вече да намеря, нито втората част, нито втори епизод  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Благодаря предварително!
Тони Hug ето ти го с бг суб http://kuzeyguney-bgsub.blogspot.bg/search/label/%D0%95%D0%BF%D0 … 7%D0%BE%D0%B4%201 


И аз това изледах, ама е само 1-ва част на 1-ви епизод Sad
Виж целия пост
# 679

Берен какво прави с Кенан?? Crazy



     hahaha

      И обратното, Айре - Керен какво прави с Берен!  Grinning  Някаква провокация!?

       И благодаря за Леони-то!
Виж целия пост
# 680
не знам 33uu
но снимката не е колаж Peace

Орси Hug за теб Wink Wink


в Дубавй, 2013


Зерин си почива в Лондон, класна дама е тя Peace
Виж целия пост
# 681
Здравейте,

Извинявам се, че нахлувам така, но реших да гледам най-после и аз Север Юг... Може ли някой да ми каже къде мога да намеря сериите с бг суб, не искам да ги слушам с бг аудио, защото ми се губи половината от емоцията, която актьорите пресъздават.. Гледах първата част на 1-ви епизод и не успявам вече да намеря, нито втората част, нито втори епизод  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Благодаря предварително!
Тони Hug ето ти го с бг суб http://kuzeyguney-bgsub.blogspot.bg/search/label/%D0%95%D0%BF%D0 … 7%D0%BE%D0%B4%201  


И аз това изледах, ама е само 1-ва част на 1-ви епизод Sad
Мда, видях че епизодите от първи сезон липсват, само 2 епизод го има Peace тук http://www.videoclip.bg/playlist?p=4562 ги има от 29 до 67 Laughing след това гледай тук http://kuzeyguney-bgsub.blogspot.bg/ като кликваш на по- стари публикации, за да ти излизат епизодите Laughing а до 29 явно ще ги гледаш с аудио Laughing имаше ги качени в masters всички епизоди, но вече нямат сийдъри и не могат да се изтеглят Laughing
Виж целия пост
# 682
savovas,
благодаря за линковете, за съжаление, качеството във Видеоклип е ужасно, но все пак има субки Wink
Да, в Мастерс ги има, но няма сийдъри Peace

Виж целия пост
# 683
savovas,
благодаря за линковете, за съжаление, качеството във Видеоклип е ужасно, но все пак има субки Wink
Да, в Мастерс ги има, но няма сийдъри Peace


Аира Hug то с такова качество бяха и в тракерите- Аси и Мастерса Laughing затова и във Видеоклип са такива Laughing те обичат да взимат и да качват там, но ето че в един момент се оказва полезно Laughing

Порових се още и открих и от 24 еп http://www.gleda.me/watch/8306?rp=9080
http://www.gleda.me/watch/8933?rp=9751http://www.gleda.me/watch/8934?rp=9752
http://www.gleda.me/watch/8937?rp=9755 http://www.gleda.me/watch/8938?rp=9756

Тони, съкращава ти се гледането с аудио Laughing а ето ти целия еп 1 http://www.gleda.me/watch/8206
има и останалите Laughing само трябва да изписваш в гугъл -север юг еп 3 бг субтитри и т. н с епизодите и излизат Laughing
Виж целия пост
# 684

Берен какво прави с Кенан?? Crazy



     hahaha

      И обратното, Айре - Керен какво прави с БеренGrinning  Някаква провокация!?

       И благодаря за Леони-то!
и то хванати за ръка... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 685

Берен какво прави с Кенан?? Crazy



     hahaha

      И обратното, Айре - Керен какво прави с БеренGrinning  Някаква провокация!?

       И благодаря за Леони-то!
и то хванати за ръка... Joy Joy Joy


      Да, бе! Сещам се за една скорошна снимка на двама известни техни актьори, които като видели папараците, за хванали под ръчичка и почнали да ги поднасят. Та за такава провокация си мислех.  А за това дали е монтаж не съм си и помислила! Кога ли е направена снимката!? Но когато и да е направена, никога до сега не е изскачала клюка за тях двамата!? 

    Признавам си, че се позаинтригувах като лоша клюкарка!  Laughing
Виж целия пост
# 686
savovas,
благодаря за линковете, за съжаление, качеството във Видеоклип е ужасно, но все пак има субки Wink
Да, в Мастерс ги има, но няма сийдъри Peace


Аира Hug то с такова качество бяха и в тракерите- Аси и Мастерса Laughing затова и във Видеоклип са такива Laughing те обичат да взимат и да качват там, но ето че в един момент се оказва полезно Laughing

Порових се още и открих и от 24 еп http://www.gleda.me/watch/8306?rp=9080
http://www.gleda.me/watch/8933?rp=9751http://www.gleda.me/watch/8934?rp=9752
http://www.gleda.me/watch/8937?rp=9755 http://www.gleda.me/watch/8938?rp=9756

Тони, съкращава ти се гледането с аудио Laughing а ето ти целия еп 1 http://www.gleda.me/watch/8206
има и останалите Laughing само трябва да изписваш в гугъл -север юг еп 3 бг субтитри и т. н с епизодите и излизат Laughing

ето я цялата колекция Peace Wink

http://www.gleda.me/collection/55
какво съм гледала сутринта ooooh!

Орси, изобщо не знам от кога е тая снимка, ако искаш питай в темата за КД Simple Smile
Виж целия пост
# 687


Орси, изобщо не знам от кога е тая снимка, ако искаш питай в темата за КД Simple Smile


    Точно това направих току-що! Има доста дяволит израз в погледа на Берен. Та си мисля дали не пързалят нещо!?
Виж целия пост
# 688

Берен какво прави с Кенан?? Crazy



     hahaha

      И обратното, Айре - Керен какво прави с БеренGrinning  Някаква провокация!?

       И благодаря за Леони-то!
и то хванати за ръка... Joy Joy Joy


      Да, бе! Сещам се за една скорошна снимка на двама известни техни актьори, които като видели папараците, за хванали под ръчичка и почнали да ги поднасят. Та за такава провокация си мислех.  А за това дали е монтаж не съм си и помислила! Кога ли е направена снимката!? Но когато и да е направена, никога до сега не е изскачала клюка за тях двамата!? 

    Признавам си, че се позаинтригувах като лоша клюкарка!  Laughing

Оригиналът:

Виж целия пост
# 689

 smile3555 smile3555 Embarassed

мерси  bouquet
ама шопчето си го бива!!

днес не ми е ден  Whistling Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия