Мнения за 8 СОУ в кв. Мусагеница, София

  • 3 236
  • 7
Здравейте родители,

моето дете  ще бъде в предучилищна група тази учебна година 2016/2017 г. Бихте ли ми дали повече информация и споделили впечатленията си от учителите, които водят класовете за предучилищна подготовка и тези, които сега водят 3 клас и през 2017/2018 ще поемат първите класове в 8 СОУ в Мусагеница.

Виж целия пост
# 1
Предучилищната група се води от г-жа Караилиева. Само добри неща съм чувала за нея. Дъщеря ми изкара предучишищна в 10 ОДЗ, но познава Караилиева от годините прекарани в 8 СОУ. Като я види из квартала тича да я прегръща.
Виж целия пост
# 2
От отговора Ви разбирам, че дъщеря Ви е учила в 8-мо. Бихте ли споделили повече информация относно учителите, които водят 1-4 клас?
Виж целия пост
# 3
Трябва да попитате някой родител на по-малки деца. От наколко години има нова директорка и много нови учители. Увеличил се е броят на паралелките.
Виж целия пост
# 4
Надявам се, че и други родители ще се включат в темата. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
От отговора Ви разбирам, че дъщеря Ви е учила в 8-мо. Бихте ли споделили повече информация относно учителите, които водят 1-4 клас?
Ами моята дъщеря до 7-ми клас вкл. учи там. Нямам представа нейната учителка от първи до четвърти клас сега кой клас води, че тя отсъства за около година мисля, но мога да кажа, че съм изключително доволна от нея  - г-жа Мария Димитрова. Училището не е от най-читавите, но си зависи определено коя госпожа ще ги води от 1-4 кл. след това класна им беше Марияна Грозданова - изключителен човек също ...
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговора! Какво имате пред вид с " Училището не е от най-читавите"? Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Здравейте,
дали има нови отзиви интересувам се подготвителна група за следващата учебна година.

Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия