Filorga - красива всеки ден! - тема 6

  • 143 861
  • 762
# 570
Айй скраб маската ми хареса.Рядко маска за лице ме впечатлява. Дали пяната за лице с гл.к. подсили ефекта не знам,но наистина съм впечатлена.Кожата ми е досущ като на дъщеря ми,която е бебе.
Виж целия пост
# 571
И аз ползвам скраб маската - харесва ми, особено гъделичкащото усещане докато се образуват балончетата.  Wink. Но никакъв уау ефект не съм видяла. Колко често я ползвате? Аз маски за лице обичам и редовно (през ден) слагам някоя, чак се чудя дали не прекалявам.  😊
Виж със sleep and peel не се разбрахме. Прави ми малки пъпчици (както и всеки друг крем съдържащ гликолова киселина).
За сметка на това обаче, се влюбих в мезо плюс. Разкошен и богат, стана ми любим нощен крем.
Ползвам също и оптим айс - доволна съм от това, че не ми прави пъпчици в околоочната зона и не ми подпухват очите. Като го свърша, ще преценя дали има някакъв друг ефект.
Виж целия пост
# 572
сега я пробвах за пръв път.Първо почистих с пяната на Марио Бадеску,след това направих маската и след около половин час сложих серумчето с драконова кръв на ПТР.Красота,просто красота.
Виж целия пост
# 573
След кратко прекъсване и ползване на Виши лифтактив дневен и нощен, се завърнах към Филорга и то тежката артилерия-Изо структур. Ами, няма нищо общо. Леко е мазен на моята смесена кожа, но пък изглаждащия ефект е супер!
Виж целия пост
# 574
Аз ползвам крема NCFT reverse, заедно със серума от серията. Откъм бръчки , стегнатост, хидратация и копринена гладкост се справят отлично. САмо с неравномерен тен не се преборват. За тен ползвам фон дьо тен...
Виж целия пост
# 575
След кратко прекъсване и ползване на Виши лифтактив дневен и нощен, се завърнах към Филорга и то тежката артилерия-Изо структур. Ами, няма нищо общо. Леко е мазен на моята смесена кожа, но пък изглаждащия ефект е супер!
И при мен е лекичко мазен Изото,но е хубав крем безспорно.Впечатленията ми са от мостри.Най-добрият им обаче крем за мен си остава Хидра Филър.Heartbeat
Виж целия пост
# 576
Пристигна ми Оксижен Пиил тоника. Две вечери само съм го слагала и е рано за отзиви. Като усещане на кожата ми харесва, не ми опъва и не ми дразни. Два часа след като го сложа си слагам Изото за нощен крем.
Виж целия пост
# 577
След кратко прекъсване и ползване на Виши лифтактив дневен и нощен, се завърнах към Филорга и то тежката артилерия-Изо структур. Ами, няма нищо общо. Леко е мазен на моята смесена кожа, но пък изглаждащия ефект е супер!

Може ли да споделиш малко по-подробно какъв точно е изглаждащият ефект? В смисъл, запазва ли се когато не си си сложила крем? И изото става ли за около очите?
Виж целия пост
# 578
Кожата става плътна и фините линийки де запълват. Запазва се ефекта, подобрявя се общото състояние.Аз ползвам и около очи но май не бива,защото забелязвам подпухване.Кремът ползвам само зимата,за лятото не ми е ок.Ползвам Филорга от години.За да се запазва състоянието трябва да не се прекъсва, или да се заменя с по-висок клас. Това е мое мнение, разбира се.
Виж целия пост
# 579
Кожата става плътна и фините линийки де запълват. Запазва се ефекта, подобрявя се общото състояние.Аз ползвам и около очи но май не бива,защото забелязвам подпухване.Кремът ползвам само зимата,за лятото не ми е ок.Ползвам Филорга от години.За да се запазва състоянието трябва да не се прекъсва, или да се заменя с по-висок клас. Това е мое мнение, разбира се.
Може да се ползва около очите - питала съм Филорга Peace
Виж целия пост
# 580
Благодаря за отговорите!  Simple Smile
А знаете ли дали филорга има продукт, който да се бори с пъпчици и несъвършенства по кожата?
Виж целия пост
# 581
Момичета,втора реакция към продукт на Филорга-Пигмент перфект.Направо усещам как от лицето ми се излъчва топлина.Писна ми от тая кожа,писна ми тотално.Няма значение дали слагам крем за 20,за 120 или за 220лв.Резултатите в 90% от случаите са еднакви.
Виж целия пост
# 582
Момичета,втора реакция към продукт на Филорга-Пигмент перфект.Направо усещам как от лицето ми се излъчва топлина.Писна ми от тая кожа,писна ми тотално.Няма значение дали слагам крем за 20,за 120 или за 220лв.Резултатите в 90% от случаите са еднакви.
Провери срока на годност.
Виж целия пост
# 583
в срок е
Виж целия пост
# 584
Аз ползвам крема NCFT reverse, заедно със серума от серията. Откъм бръчки , стегнатост, хидратация и копринена гладкост се справят отлично. САмо с неравномерен тен не се преборват. За тен ползвам фон дьо тен...
Кремът омазнява ли кожата, чудя се дали е подходящ за смесена кожа? Колебая се дали да не взема матиращия флуид  NCTF-Reverse...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия