Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 105
изненадана съм 4е още няма треи за 35 серия  Sad
Виж целия пост
# 106
Трейлър 35 епизод
https://youtu.be/7UqkURf_FJw
Виж целия пост
# 107
еха - о4аква се напрегнат епизод- кемал маи наи сетне ще прогледне за зеинеп и  няма да е сърдит на Хихан за подозренията за бебето - а дано , но ме подразни факта 4е нихан продължава дасе дра4и с Кемал вмето да му каже вси4ко както я карат и приятелката и и Леиля!
Виж целия пост
# 108
Руски суб.
https://youtu.be/0kvAFAYiDzw
Виж целия пост
# 109
Както казват нашите комшии BOMBA !!!
Виж целия пост
# 110

 Hug Hug Hug

Ха,доживяхме Ози да се събуди от зимен сън  Stop Mr. Green Mr. Green обаче вика Нихан да го спасява  ooooh! ooooh! ooooh!
Както казват нашите комшии BOMBA !!!
На торпедо трябва да я качат Зиза  Whistling То цял сезон ги бърка,бърка гадориите Naughty да видим сега 
какви ще ги сърба  Crossing Arms 
Като за последен епизод  се гответе за неочакваното  Wink 
Виж целия пост
# 111
Един по-един да си заслужат съдбата  #2gunfire
Виж целия пост
# 112
Озан видя снимките, Кемал дали разбра и той за връзката им?
Виж целия пост
# 113


Ха,доживяхме Ози да се събуди от зимен сън  Stop Mr. Green Mr. Green обаче вика Нихан да го спасява  ooooh! ooooh! ooooh!
Както казват нашите комшии BOMBA !!!
На торпедо трябва да я качат Зиза  Whistling То цял сезон ги бърка,бърка гадориите Naughty да видим сега 
какви ще ги сърба  Crossing Arms 
Като за последен епизод  се гответе за неочакваното  Wink 

Аз пък искам да видя физиономията на мама, че не хареса никоя от кандидат снахите /с изключение на Асу/. Ще има ли какво да каже за лъжите на  дъщеричката си  #2gunfire
Виж целия пост
# 114
А дали Кемал в този епизод ще разбере, че Асу е сестра на Емир? Като за последен би трябвало и това да научи.
Виж целия пост
# 115
Озан видя снимките, Кемал дали разбра и той за връзката им?
Мисля,че разбра.За Асу ще видим.
Виж целия пост
# 116
Надявам се да ми простите уличния жаргон  tooth Peace
Кучка до кучката, мила моя майно льо... Чудом се чудя на кого да дам първото място - на Зиза, или на сестричката Емирова. И за гарнитура - един куп глупаци из района - то Ози ли, то мама и тати Сойдере ли, то ТарЛък ли.... Емко и онзи безкрайно дълго умиращ Хакъ бей си държат палмата на първенството, де  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Надявам се да ми простите уличния жаргон  tooth Peace
Кучка до кучката, мила моя майно льо... Чудом се чудя на кого да дам първото място - на Зиза, или на сестричката Емирова. И за гарнитура - един куп глупаци из района - то Ози ли, то мама и тати Сойдере ли, то ТарЛък ли.... Емко и онзи безкрайно дълго умиращ Хакъ бей си държат палмата на първенството, де  Mr. Green Mr. Green

     +1  smile3501 newsm10 ....дори и по-лоши
Виж целия пост
# 118
Надявам се да ми простите уличния жаргон  tooth Peace
Кучка до кучката, мила моя майно льо... Чудом се чудя на кого да дам първото място - на Зиза, или на сестричката Емирова. И за гарнитура - един куп глупаци из района - то Ози ли, то мама и тати Сойдере ли, то ТарЛък ли.... Емко и онзи безкрайно дълго умиращ Хакъ бей си държат палмата на първенството, де  Mr. Green Mr. Green
Кити  Party Party Party

В Т май наддават кого ще пуца Емко Joy Joy Joy Ози.... Туфан... Thinking
Виж целия пост
# 119
Това е зад кадър.
http://m.vk.com/video-99351837_456239369
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия