Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 90
...Нихан не е спала с Емир,но не знам Кемал дали,ще го направи?!

Ясемин и го каза - Кемал няма да живее като тебе във фиктивен брак.  Confused
Той няма вид на изгарящ от нетърпение за ласките на Асу, но тя като истинска дъщеря на баща си и сестра на брат си ще го консумира одма.  Wink Вече почна да му прави намеци за обща възглавница. luvbed Laughing
Виж целия пост
# 91
Добро утро  Hug

Да,змията долна го метна веднага,а толкова ли не вижда,че той не ѝ  отвръща,да не говорим за това дето я предупреди,че не може да изстръгне от сърцето си Нихан,то бива безочие,то бива наглост,ах ах много искам сценаристите да измислят нещо гадно за нея #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 92
Добро ви утро Simple Smile

Кемал никогаш няма да е с Асу, освен ако не го напие или нещо от сорта.. Доброволно - НЕ! Да, допусна грешка и на инат се сгоди, ама не би го направил, защото е прекалено принципен..

И аз искам нещо много гадно да й се случи.. Да вижда непрекъснато, как Кемал и Нихан са заедно и се обичат  hahaha  За нея няма да има нищо по-лошо..

Оф нямам търпение да гледам 34 и вече да идва 35 епизод и 36 хахаха (за последното ще помечтая бая..)
Виж целия пост
# 93
Има-няма 2-3 месеца hahaha

Ако искаш,Тони,да ти пратя с рашън субтитри,с бг вероятно утре сутринта Hug
Виж целия пост
# 94
Има-няма 2-3 месеца hahaha

Ако искаш,Тони,да ти пратя с рашън субтитри,с бг вероятно утре сутринта Hug

Аз по-добре да го слушам на турски, отколкото да чета с руски суб.. Никак ме няма с руския  #Cussing out

Ама и в двата случая няма да разбера по нещо важно и само ще си загубя удоволствието от серията.. Ще чакам и това си е..  Whistling
Виж целия пост
# 95
другата седмица дали ще ни зарадват с 35 серия? newsm78
Виж целия пост
# 96
Да,Муци  Peace
Виж целия пост
# 97
 newsm44

Виж целия пост
# 98
Виж целия пост
# 99

Ох, да знаете.. Прелестна е!! Много нетипична за туркините красота.. Страхотна!
Виж целия пост
# 100

Ох, да знаете.. Прелестна е!! Много нетипична за туркините красота.. Страхотна!

защототе е много премесена с европеиската нация Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Цитат
защототе е много премесена с европеиската нация
А на мен и нещо азиатско- дръпнатите очи.
Виж целия пост
# 102
Цитат
защототе е много премесена с европеиската нация
А на мен и нещо азиатско- дръпнатите очи.

да - така е и аз съм си го мислела като съм я гледала - европеиски 4ерти и азитска 4ерта в о4ите - комбинацията се е полу4ила много добре защотото жената е наиситна много хубава Simple Smile
Виж целия пост
# 103
http://data-bg.net/details.php?id=27390

благодаря ви за превода много - страхотни сте  Hug
Виж целия пост
# 104
Еееехеееейййййййй,започна се ...от СЦ . Направиха Кемал най-големият шапшал , а Нихан както винаги виновна  без вина ,само защото обича истински ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Май са на път да ме откажат от това дизи ...всемогъщи Емир и Галип , сега и Асу се качи на стълбичката шампиони по лъжа с Емир и Зейнеп ......  Такива наглеци и тримата ,Зейнеп така ли няма грам чувство за искреност пред брат си ,толкова гнусно го манипулира .....Асу и тя подла твар ,за Емир не ми стигат вече думите #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

------------------------------------------------------------------------------------------
Правилно ..."Няма какво повече да се прави тук" / в къщата на Хакъ бей/ ,той си тръгна ,натресвайки Асу на Кемал ......подли хора , унищожават живота на другите  заради егоизма си.......Убиват всичко човешко в уж обичаните от тях хора ....

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия