Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 60
Ози ще иска тест за бащинство.  Rolling Eyes Хади бакалъм това ли ще им е голямата грешка със Зезе?!  Laughing
Виж целия пост
# 61
Виж целия пост
# 62
ioivanoffHug публикувай снимките в един пост защото поредни постове на един потребител са против правилата на форума. Всъщност вече си ги публикувала, но да знаеш, че ако някой те докладва ще те изтрият.  Confused
Виж целия пост
# 63
ioivanoffHug публикувай снимките в един пост защото поредни постове на един потребител са против правилата на форума. Всъщност вече си ги публикувала, но да знаеш, че ако някой те докладва ще те изтрият.  Confused
Не знаех благодаря,вече ще ги публикувам в един.
Виж целия пост
# 64



Кемо пита Зезе дали е имала отношения с Емо и тя вика НЕ?!  Rolling Eyes Joy Зезе е яка! До стената е опряна и пак не признава.  Peace
Виж целия пост
# 65
Зезе май ще си отрича до края  newsm78
А Озан ,какво и каза на Зезе?
Виж целия пост
# 66
Че ще направят тест за бащиство Mr. Green
Виж целия пост
# 67
И Озан се осъмни и това май ще е "най-голямата му грешка'' да прави тест за бащинство или поне от резюмето беше описано така,но Зезето е лисица пак ще се измъкне Mr. Green
Виж целия пост
# 68
Ще поживеем,ще видим,може пък това да е част от лавината,която ще последва Mr. Green


http://vbox7.com/play:0f354d96ec

С БГ превод  Peace
Виж целия пост
# 69
Резюме 34 епизод
 Емир е длъжен да направи последен опит в нощта на годежа на Кемо, за да постави точка в големия си план.

Емко ли ще поръча палежа на дома на Кемо ? Така да отдалечи съвсем Кемо и Нихан, за да не могат да се срещат ежедневно  newsm78
Виж целия пост
# 70

Селфиет, ти хубаво се самоцитираш, обаче аз се самопитам... ама това Ниханче к,во иска, да му се не види ooooh! - няма да напусна Емир, ама ти си ме обичай и не се жени...
Скрит текст:
ми то на Кемо мазоли и по двете ръце му излязоха Mr. Green Peace Peace
Виж целия пост
# 71
... ама това Ниханче к,во иска, да му се не види ooooh! - няма да напусна Емир, ама ти си ме обичай и не се жени...
Скрит текст:
ми то на Кемо мазоли и по двете ръце му излязоха Mr. Green Peace Peace

Как кво иска Нихи, КитиджимHug ЕВстествено, че няма да си дава Кемо.  Crossing Arms От къде на къде ще се жени за друга и то поредната издъка Козджоулува?  Mr. Green Е, тя още не знае това, но Кемо си е нейн и точка.  Crossing Arms Тя за кво се жертва да е с говедото Емо? М? Да е жив Кемо и да се джавкат де се срещнат, крещят на кладенците и реват за кара севдата си.  Wink А бе дизи да става.  Laughing То уж драма искат да го изкарат, а на моменти става голем смех.  newsm43
А относно онова в спойлера меракетме.  Peace Калявало характера разправят.  Blush Wink Grinning
Виж целия пост
# 72

Виж целия пост
# 73
Kara sevda трейлър 3 бг
http://m.vbox7.com/play:ccc412dbe5
Виж целия пост
# 74
еее да не ни зарадват слу4аино с някоя целувка като за финал на сеозна - няма да повярвам  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия