публикувай снимките в един пост защото поредни постове на един потребител са против правилата на форума. Всъщност вече си ги публикувала, но да знаеш, че ако някой те докладва ще те изтрият.
публикувай снимките в един пост защото поредни постове на един потребител са против правилата на форума. Всъщност вече си ги публикувала, но да знаеш, че ако някой те докладва ще те изтрият.
Зезе е яка! До стената е опряна и пак не признава.

- няма да напусна Емир, ама ти си ме обичай и не се жени...

- няма да напусна Емир, ама ти си ме обичай и не се жени...

ЕВстествено, че няма да си дава Кемо.
От къде на къде ще се жени за друга и то поредната издъка Козджоулува?
Тя за кво се жертва да е с говедото Емо? М? Да е жив Кемо и да се джавкат де се срещнат, крещят на кладенците и реват за кара севдата си.
А бе дизи да става.
Калявало характера разправят.
Препоръчани теми