Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 615
Вар, вар, ама на руски.  Wink

Скрит текст:
"Нихан воссоединится со своей дочерью Дениз. Пока Эмир думает, что Нихан подвластна ему и они начинают всё с чистого листа, Нихан продолжает продвигаться в своём плане мести. Она пытается защитить свою дочь от любой опасности, но начинается война на двух фронтах. В этой войне она пытается держаться подальше от Кемаля и не путать его, но никак не может донести это до своего сердца.

Кемаль после выхода из тюрьмы готовит почву для встречи со своим соперником один на один. Но после каждой встречи с Нихан он будет постоянно вспоминать о том, что у него не каменное сердце.
С другой стороны Зейнеп получает неожиданный удар за помощь Эмиру. В тот момент, когда она пытается совладать с новыми проблемами и своими чувствами к Эмиру, к ней является господин Хакан и напоминает ей о прошлом с Озаном. Потому что у Хакана есть важные доказательства, которые касаются дня смерти Озана.
Эмир заключит договор с Асу, который поставит её в сложное положение перед Кемалем. Асу окажется в таком положении,где обратной дороги уже нет. У Кемаля для Эмира будет подготовлен большой сюрприз на работе. Пока Эмир думает, что победил в этой борьбе, Кемаль начинает составлять новые правила. В то время,как он пишет эту историю, снова самая сложная битва будет против Нихан. Борьба Кемаля против ума, сердца и своей злости будет намного сложнее, чем борьба с Эмиром.
Действия Эмира "случайно" пересекут пути Нихан и Кемаля. Эмир, как основатель игры, в своём кресле после ударов Кемаля переживёт сложные моменты. В треугольнике Эмир, Кемаль и Нихан движение каждого будет очень большим. Для Эмира самой большой опасностью является то, что отец Дениз - это Кемаль, который может об этом узнать. Он предупреждает об этом Нихан. А Нихан хочет держать Дениз подальше от Кемаля. Если она снова войдет в жизнь Кемаля, то начнется всё с самого начала, ребёнок будет постоянно находиться перед риском из-за войны между Эмиром и Кемалем. Но даже, если она дала полную гарантию Эмиру, ни Нихан, ни Эмир не смогут встать между встречей Кемаля и Дениз."
В другата тема момичетата са го превели и на нашенски. bouquet

mamsity,  Hug мерси!  bouquet

Ей тоя руски бе?!  Laughing Пак с любимата ми дума почва озетчето - воссоединится.  tooth Ще погледна и бг превода за по-сигурно.  Peace Много ти благодаря!  Hug

пп - Дам! Дежа вю.  Confused Някой помни ли в първи сезон кога му се смекчи яростта и погледа на Кемо направо да се включвам от там.  Wink Колко болюма ще фърля гръм и мълнии?  Mr. Green То верно кара, ама да пуснат малко фъндък и севда.  Embarassed
А пък Клеопатрови хич и не ги споменават.  Laughing
Виж целия пост
# 616

Ей тоя руски бе?!  Laughing Пак с любимата ми дума почва озетчето - воссоединится.  

Без майтап, ама веднага почнах да те мисля, кат видях думата.  Laughing Laughing Hug


 Някой помни ли в първи сезон кога му се смекчи яростта и погледа на Кемо направо да се включвам от там.  Wink Колко болюма ще фърля гръм и мълнии?  Mr. Green То верно кара, ама да пуснат малко фъндък и севда.  Embarassed


Некъде 7-8 болюм беше, галиба. Когато малката салфетопродавачка му каза как кака и Нихан плакала за него 5 години. Значи и тук ще чакаме някой нещо да му подхвърли... Praynig Praynig Praynig

Виж целия пост
# 617
Значи и тук ще чакаме някой нещо да му подхвърли... Praynig Praynig Praynig

Като например - Я!  Shocked Чок ентересан!  Rolling Eyes Малката Дениз има същите вежди като твоите.  Wink Laughing
Виж целия пост
# 618
Значи и тук ще чакаме някой нещо да му подхвърли... Praynig Praynig Praynig

Като например - Я!  Shocked Чок ентересан!  Rolling Eyes Малката Дениз има същите вежди като твоите.  Wink Laughing

Като кои  по-точно, че да не възникне некое недоразумение -

Скрит текст:
smile3503
Виж целия пост
# 619
Божеееее,като прочетох резюмето ...има да подмятат туй дЯте насам-натам... newsm78,колко ли серии...чудя се на кого ли в действителност е,че и хубавичко като картинка! bouquet
Виж целия пост
# 620
Добро утро на всички! Hug

Божеееее,като прочетох резюмето ...има да подмятат туй дЯте насам-натам... newsm78,колко ли серии...чудя се на кого ли в действителност е,че и хубавичко като картинка! bouquet

Гале, ето това е майката на нашето бонбонче. bouquet
А колкото до сериите, ако изкарат целия сезон (в което не се съмнявам), значи ни чакат още около 30-35 серии. Peace



Виж целия пост
# 621
Здравейте  Hug Hug Hug
Нося ви Хаштага
Макар че те обичам
Виж целия пост
# 622



Истината белли!  Wink Хади бакалъм разгеле!  smile3508
Виж целия пост
# 623
Ето това е хубавото при турските сериали, че бързо се развива действието за разлика от латиноамериканските. До 3-тата серия стана ясно за бебето.До 3-4 серии искам да стане ясно и за Асу и Емир. Не ми харесва Туфан дето на едно не удря брадвата му. Мрази Емир, а пък не е и срещу него.
Виж целия пост
# 624

Виж целия пост
# 625
Привет - мривет(както казват турците Simple Smile), момичета!
Ох, олекна ми. Може и да не гледам 38еп. Simple Smile
Ама и вие нищо не сте писали за него. Нещо интересант случи ли се?
Виж целия пост
# 626
Здравейте, момичета! bouquet


Ох, олекна ми. Може и да не гледам 38еп. Simple Smile
Ама и вие нищо не сте писали за него. Нещо интересант случи ли се?

На мен ми хареса много. Peace Заслужава си да се гледа. Кемал се превърна в оня звяр, който познаваме от първите серии. Започна да руши малко по малко империята на Емир. Имаха хубава среща с Нихан пред тоалетните на ресторанта. Асу си подкопа основите пред Кемал, защото стана съдружник с Емир в Аладжаан холдинг и Емир естествено не пропусна шанса да се "похвали" на Кемал.
И разбира се накрая срещата на Кемал с бебето. Веднага му светна лампичката, че е същото бебе, което видя в тях. Heart Eyes
Виж целия пост
# 627
Аз евентуално ще коментирам серията, когато я изгледам преведена /още веднъж да благодаря на всички момичета, които са се нагърбили с тази задача  bouquet/.
Като гледам фрага хубаво ще  е Кемо така бързо да разбере за детето .
Само да не е поредния сън на някой  newsm12

Хубав ден, момичета  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 628
Здравейте, момичета! bouquet


Ох, олекна ми. Може и да не гледам 38еп. Simple Smile
Ама и вие нищо не сте писали за него. Нещо интересант случи ли се?

На мен ми хареса много. Peace Заслужава си да се гледа. Кемал се превърна в оня звяр, който познаваме от първите серии. Започна да руши малко по малко империята на Емир. Имаха хубава среща с Нихан пред тоалетните на ресторанта. Асу си подкопа основите пред Кемал, защото стана съдружник с Емир в Аладжаан холдинг и Емир естествено не пропусна шанса да се "похвали" на Кемал.
И разбира се накрая срещата на Кемал с бебето. Веднага му светна лампичката, че е същото бебе, което видя в тях. Heart Eyes
Благодаря ти!  Hug
Ще си  изгледам все пак епизода с превод. Интересна ще ми е тази среща на Ниханче с Кемо.

Редактирам се: за тези като мене дето нямат търпение серията на руски
Виж целия пост
# 629
 newsm78 newsm78Гледам сега серията на руски...Много ми е познато новото момиче дето помага на Ефсаане...Еда..Мноого отдавна даваха сериал Дъждовно време,там ичаше малко момиченце,което играеше като за световно!Така ми прилича на него...има същите черти!Възможно ли е да е то?вече пораснало и станало артистка! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия