Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 630
Благодарности на преводачките  bouquet

Виж целия пост
# 631
Благодарности на преводачките  bouquet



Благодаря, благодаря!!!  bouquet bouquet bouquet

Сега ще си попълня неяснотите от руския превод.

Но да си кажа- смешна ми е Нихан като се заканва как ще си отмъсти на Емир и как ще се освободи от него. Ами досега къде бля като Кемал толкова пъти искаше да ѝ помогне. Сега на какво се надява като след всяко изнудване се връща при Емко. И пак потърси Кемо за помощ. Май е прав той като каза, че все на мъже разчита. И каква е тази злоба пък към него. Той им бил объркал живота. 'Щото те чудно си го бяха подредили.  Mr. Green
Много я жалех, ама май ми отмилява вече.
Виж целия пост
# 632
Здравейте Hug

Благодаря за новата преведена серия Hug bouquet


не знам как се казва комисаря в сериала, но всеки път щом го дадат се сещам за огромната му прилика с френският актьор Жан дьо Жарден Heart Eyes
Ето, да онагледим Wink



и Жан дьо Жарден



Ако, някой знае името му ще се радвам да го сподели, искам да видя за още негови снимки в нета bouquet
Виж целия пост
# 633
ПъпиHug Hug Hug

Комисарят си го бива, жалко че и той се поддаде на шантажите на Емко. Братчето му не рзбрах защо намесиха, ама сега с бг превода ще гледам по- внимателно.

Още нещо да си кажа- хич не ми харесва Клеопатров. Mr. Green  Имам чувството, че актьорът не играе добре и гласът му един такъв скрибуцащ. И героят ми е излишен.
Виж целия пост
# 634
Рози Hug
аз още доглеждам 37 Crazy
та не знам какви ги е надробил.

Само да си кажа, че от последните три серии драмата ми идва в повече.
Толкова е наситено, че чак са пресолили манджата ooooh!
И, да, знам защо го правят. Защото, целта е да има много часове заснети лента. Естествено, че няма да ни спестят някои и друг рев или разказ за зверства, както правят нормалните кино творци. Не, тук ще ни се покаже всичко от - до, та да ни стигне за бая време на пред Tired
Само от това съм не доволна, че дават всичко. А, можеше да се изрязват някои прекалено драматични моменти. То, пък нямаше да стане по 2 часа и половина....
Виж целия пост
# 635
Изгледах епизода,благодаря на преводачите  Hug bouquet

Мъчно ми е за Кемал,бори се срещу всеки,а най-кофти ми стана,когато седна на масата с Асу,Емир и Нихан,сам с предателите си,аз даже бих била още по-сурова  #2gunfire
Виж целия пост
# 636
Аз пак да си кажа, но сега видях детайлно новата къща и ми е мноооооого по вкуса Wink
Страхотна е! Интериора е правен с много вкус, има детайли и цветове, които обожавам Peace
Започнах 38 Wink
Виж целия пост
# 637
Да,къщата е супер,ама какво ли е да живееш с такъв идиот в нея Crazy
Виж целия пост
# 638
Здравейте, момичета! Hug

Нося ви озетчето на 39-ти епизод! За сега на руски. Peace

После того, как Кемаль увидит на руках Нихан, Дениз в его голову придут все воспоминания о прошлом и вызовут лишь один вопрос: Может ли Дениз быть его дочерью?
Но кроме голоса сердца, Кемаль нуждается в веских доказательствах. Эмир же, понявший сомнения Кемаля по поводу Дениз, будет использовать все оружие, что бы скрыть тайну. Нихан же, в начавшейся между Кемалем и Эмиром войне за Дениз, примет свои меры. Как мать, не желающая, что бы её ребенку причинили вред, примет опасные решения. Она вступит в очень рискованный союз. Этот союз полностью изменит равновесие между Эмиром и Кемалем.
С другой стороны Кемаль, понявший, что Зейнеп все еще встречается с Эмиром, захочет этому помешать и отправиться в дом отца, где в качестве сюрприза найдет письмо, оставшиеся от Озана. То что написано в письме, в первый раз заставит Кемаля засомневаться в самоубийстве Озана.

Вероятность того, что у Нихан ребенок от Кемаля, станет причиной того, что он отложит все принятые решения относительно будущего. Асу же для того, что бы прижать Кемаля прибегнет к помощи его семьи. В конце ночи Асу и Кемаля ждет большое выяснение отношений.

Кемаль начнет действовать, что бы узнать правду. На организованном Лейлой мероприятии, Кемаль не смотря на все преграды сильно продвинится вперед в вопросе относительно своей дочери.
Виж целия пост
# 639
Гледах трейлъра Peace bouquet
Е, много бързо разбра Кемал, че бебето е негово... Confused
Само 4та серия от новия сезон, сега какви локуми ще разтягат се чудя newsm78
Този сезон сигурно няма да изкара, като предишния 35 серии...мисля си за не повече от 20-на Rolling Eyes
Виж целия пост
# 640
Гледах трейлъра Peace bouquet
Е, много бързо разбра Кемал, че бебето е негово... Confused
Само 4та серия от новия сезон, сега какви локуми ще разтягат се чудя newsm78
Този сезон сигурно няма да изкара, като предишния 35 серии...мисля си за не повече от 20-на Rolling Eyes

Аз обаче го очаквах, предвид колко бързо се развива действието в този сериал. Мен точно това много ми харесва. Peace Peace
Спомнете си, че и първи сезон беше така. Още в 4-та серия се разбра кой е Кемал. Емир разбра за връзката му с Нихан. И пак така се притеснявахме, че нещата много бързо се случват.
Сега предстои да гледаме войната за бащинство. #2gunfire Naughty
Виж целия пост
# 641
Съществена роля ще изиграят новата прислужница и брата на комисаря. Детегледачката не си поплюва в репликите т.е. безстрашна е като поведение на подчинен слуга на заплата.
Виж целия пост
# 642
Съществена роля ще изиграят новата прислужница и брата на комисаря. Детегледачката не си поплюва в репликите т.е. безстрашна е като поведение на подчинен слуга на заплата.

Да и аз така мисля.Предполагам,че тя ще издаде на Кемал,че детето е негово?!
Виж целия пост
# 643
Съществена роля ще изиграят новата прислужница и брата на комисаря. Детегледачката не си поплюва в репликите т.е. безстрашна е като поведение на подчинен слуга на заплата.

Да и аз така мисля.Предполагам,че тя ще издаде на Кемал,че детето е негово?!

Аз мисля, че детегледачката ще започне да се разбира с Нихан, ще застане на нейна страна и ще й помага всячески.
Братчето на комисаря също ще има роля не само като boyfriend на детегледачката.
Виж целия пост
# 644
Здравейте  Hug
Имам да наваксвам доста,но довечера ще съм на линия  Peace


И малко  Несли и Пантен  Flutter

Тука и с Мелиса  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия