Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 15
Добро утро  Hug
Селфиетка  Heart Eyes тенкс за новата къща  Peace

Айде и аз да се запиша
Селфи благодаря за новата темичка bouquet
и една изненада



Мария  Peace

Абе дали пак Ниханче не се е замислила или нани за този годеж  Thinking  не че  той е утопия де  Stop не ми се и мисли,че Кемо цял хаят ще търчи да гони Михаля/Нихито  Party и ще си реве и вика у кладенеца  ooooh!  хайде холан  Whistling  здрав,прав  Laughing мъж та дрънка  Wink  и ще кара на виртуал ашк  Crazy  да ме прощава СЦ /абе Зехир що не я стегне,яяя Joy Joy Joy Joy Joy/

А иначе това с финиш на сезона с хамиле ханъм и битти  ашк ми е деж а вю.....В "Асито" 5 години ни покриха и 2 сезон ни показаха дъщеричката  на Аси и Демир 5 годишно моме  Heart Eyes  да не говоря,че 15 серии бащата това не го знаеше ама Ич  Naughty и още толкова си изясняваха родителските права  Mr. Green  тааааа Naughty....дано не залитат на клишираното и вижданото и тука  Crossing Arms Peace

Скрит текст:
И ти ли, джанъм, се смя на края?  Joy А бе голям т***к. Всички са под напрежение и гледат като н*****и пък язе си умрЕх от смЕх.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Смях се, обаче с уважение към репродуктивните възможности на комшиите  Joy Joy Joy. Много хамилета се струпаха на глава от народонаселението Mr. Green
smile3521 smile3521 smile3521
Абе само да не се окаже,че Нихан е хамиле от Кемал,Зиза от Ози,а Бану е била от Х  ooooh! ooooh! ooooh! и да го пратиме Емко на репрудуктивно лечение   #Crazy Wink
Виж целия пост
# 16
и да го пратиме Емко на репрудуктивно лечение   #Crazy Wink

Сакън!!! Олмаз!!! Казано на чист английски  tooth
Как може такива непристойни помисли  Mr. Green Mr. Green. Комшиите по тоЙзи въпрос са безгрешни - работата става и по въздуха Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 17
Хахаха,даже и такива дет са с негодни яйцеклетки от един джак даниелс хващат hahaha hahaha
Виж целия пост
# 18
Аз нещо пак не разбрах  newsm78 както винаги, та да питам Нихан аджаба бременна ли е в крайна сметка или йок.
П.п. Благодаря за новата тема. bouquet
Виж целия пост
# 19
Аз нещо пак не разбрах  newsm78 както винаги, та да питам Нихан аджаба бременна ли е в крайна сметка или йок.
П.п. Благодаря за новата тема. bouquet


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=922396.msg33215379#msg33215379

Не мога да копирам само,незнам дали ще успееш да прочетеш,ако не ще го препиша Peace
Виж целия пост
# 20
Не ми допада варианта Нихан да умре. То какво се очертава, че всичките им усилия с Кемо остават напразно  ooooh!
 Ама като нищо може сценаристите да я прежалят. Пък отделно във 33 еп. Кемо все повтаряше, че войната му е с Емко, т.е. втори сезон ще се борят двамата. Какво ще е това продължение без АШКА  newsm78
Мислех си и аз, че Кемо задължително ще има момче, а Емко  - момиченце.
Виж целия пост
# 21
Мери, категорично и аз не съм съгласна с идеята за умирането на Нихан Naughty. То само това остана... ooooh!. Обаче.... от друга страна си мисля - така както се развиват събитията до момента... малко се чудя, като и ако се съберат накрая Кемал и Нихан - каква точно ще е любовта им. Твърде много емоции изчерпаха и си признавам, че малко ми е... странно, да речем. Нещо вече не мога да си ги представя щастливо прегърнати на брега на морето  tooth Peace. Но пък.... дизи - неведоми са дебрите мозъчни на СЦ  tooth
 newsm03
Виж целия пост
# 22
kyty, така е, но пък една истинска любов не може да отмре току - така.
Като прочетох и това, което е в линка на  esstela не мога да схвана какво е посланието на филма.
Или ти вменяват, че няма нужда да се бориш за истината, любовта и справедливостта.
При всички случаи лошите побеждават Thinking
Егати и турското, негативно мислене  #2gunfire
Виж целия пост
# 23
Ами... това, което пише в линка... тъпня, сори. Значи ще занулят Нихан, за да ни покажат колко тъгува Кемал ooooh!.... и как фамилията Кузджнезнамкакво си /в частност Ася tooth/в крайна сметка получават това, което искат ooooh!. Ама ние това си го знаем. СЦ нещо много кръвожадно го раздават Mr. Green
Виж целия пост
# 24
Аз нещо пак не разбрах  newsm78 както винаги, та да питам Нихан аджаба бременна ли е в крайна сметка или йок.
П.п. Благодаря за новата тема. bouquet


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=922396.msg33215379#msg33215379

Не мога да копирам само,незнам дали ще успееш да прочетеш,ако не ще го препиша Peace
Esstela много ти благодаря.
Значи в крайна сметка наистина севдата им ще бъде чок чок кара. И все пак се надявам Нихан да не умре, въпреки че тя не заслужава любовта на Кемал - аз го разбирам така, когато обичаш се доверяваш.
Виж целия пост
# 25
Идваам Hug
Тенкю Селфиета за новата тема bouquet
Виж целия пост
# 26
Уау!  Rolling Eyes Трей пуснали. Бомба, ама кючюк. Още тротилов еквивалент трябва. Поне една сватба, погребение,   бебек, няколко търкала и музиката на бай Тойгар да свири.  tooth А това в линка на Естела е чок ентересан. Все едно язе съм го писала. Не мисля обаче, че СЦ са написали вече сценария за сезон 2. Ако и да са трима. Турските СЦ пишат леко на коляно. Според рейта и някакви си техни мании за оригиналност. Въпреки, че като се замисли човек  newsm78 логично е едно дизи дето се казва Кара да свърши кара. Тъй де. Не се връзват особено хепи енд и кара севда.  newsm43 Ама те тия работи ще стават на есен и догодина.  Whistling Иде лято, народе!
Виж целия пост
# 27
Уау!  Rolling Eyes Трей пуснали. Бомба, ама кючюк. Още тротилов еквивалент трябва. Поне една сватба, погребение,   бебек, няколко търкала и музиката на бай Тойгар да свири.  tooth А това в линка на Естела е чок ентересан. Все едно язе съм го писала. Не мисля обаче, че СЦ са написали вече сценария за сезон 2. Ако и да са трима. Турските СЦ пишат леко на коляно. Според рейта и някакви си техни мании за оригиналност. Въпреки, че като се замисли човек  newsm78 логично е едно дизи дето се казва Кара да свърши кара. Тъй де. Не се връзват особено хепи енд и кара севда.  newsm43 Ама те тия работи ще стават на есен и догодина.  Whistling Иде лято, народе!

И аз всеки път като си помисля, дано Нихан не умре накрая, си викам ама по заглавието е ясно Черна ще е любовта.. Тя и сега не е розова де.. за 33 епизода е имало всичко на всичко 2 часа розова любов.. Може да се засивее Simple Smile  Joy
Виж целия пост
# 28
Абе само да не се окаже,че Нихан е хамиле от Кемал,Зиза от Ози,а Бану е била от Х  ooooh! ooooh! ooooh! и да го пратиме Емко на репрудуктивно лечение   #Crazy Wink

Болднатото ми е супер като идея и дано СЦ го отиграят в сценария!  Praynig Те тука ще се гътна от смЕх.  rotfImao Ще е голям шок за Зезе, а и за всички, които научиха малката им тайна с Емо.  tooth

Виж целия пост
# 29
А бе КАРА, КАРА ама може да измислят накрая да стане Бяла  Grinning
За болднатото аз още когато Зезе предаде брат си и Нихан, коментирах, че може напразно да го е предала и Озанчо да е таткото /то пък един заспал татко с тоя поглед на умряла риба  Mr. Green /
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия