
Селфиетка
тенкс за новата къща 
Селфи благодаря за новата темичка

и една изненада
Мария

Абе дали пак Ниханче не се е замислила или нани за този годеж
не че той е утопия де
не ми се и мисли,че Кемо цял хаят ще търчи да гони Михаля/Нихито
и ще си реве и вика у кладенеца
хайде холан
здрав,прав
и ще кара на виртуал ашк
да ме прощава СЦ /абе Зехир що не я стегне,яяя
/А иначе това с финиш на сезона с хамиле ханъм и битти ашк ми е деж а вю.....В "Асито" 5 години ни покриха и 2 сезон ни показаха дъщеричката на Аси и Демир 5 годишно моме
да не говоря,че 15 серии бащата това не го знаеше ама Ич
и още толкова си изясняваха родителските права
....дано не залитат на клишираното и вижданото и тука

А бе голям т***к. Всички са под напрежение и гледат като н*****и пък язе си умрЕх от смЕх.

. Много хамилета се струпаха на глава от народонаселението

Абе само да не се окаже,че Нихан е хамиле от Кемал,Зиза от Ози,а Бану е била от Х
и да го пратиме Емко на репрудуктивно лечение

както винаги, та да питам Нихан аджаба бременна ли е в крайна сметка или йок.
Ама те тия работи ще стават на есен и догодина.
Те тука ще се гътна от смЕх.
Ще е голям шок за Зезе, а и за всички, които научиха малката им тайна с Емо. 