Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 30
Ох hahaha hahaha
Те замразените и, както казва сина ми "умрелите" риби имат повече живец от онзи смотльо Озанчо Joy
Виж целия пост
# 31
Шимди ми хрумва, че и таткото да се окаже Ози мойто Зезе пак ще се измъкне по своя си начин.  Laughing Сякаш я виждам как размахва теста и усмихвайки се хитро им казва - Клеветници такива! Само ме клеветите. Мен тук никой не ме разбира, приема и подкрепя.  Flutter  tooth
Виж целия пост
# 32
Момичета какво ще кажете за това ?
http://m.vk.com/photo-99351837_416854702?rev=1&post=-9935183 … &from=profile
Виж целия пост
# 33

Хади бе!  Rolling Eyes Тъкмо се готвихме за финален 34 и ново 35.  Whistling

Значи ако е така имам версия за бомба в края на 34. На този тъжно весел годеж в някой си момент Емо стреля в сестра си. Е не той лично щото то тая работа не става с нацупване на устнички.  Flutter Някой снайперист зад някое дърво.
Виж целия пост
# 34
Да май 34 няма да е последният! Party
Виж целия пост
# 35
Юпииииии   animal037 animal037 animal037
Имало Карасъпрайс  smile3508
Ама това да не са дните в пандиза на Емко  smile3534 дълбал с лъжицата и отмятал  newsm09


Шок отвсякъде ще да е Joy Joy Joy Joy Joy ей го и кюпека стресиран  ooooh! Wink Wink
Виж целия пост
# 36
Ама това да не са дните в пандиза на Емко  smile3534 дълбал с лъжицата и отмятал  newsm09

Малко са, джанъм.  Confused Трябва да дращи с лъжицата до живот.  Mr. Green

ей го и кюпека стресиран  ooooh! Wink Wink
Joy Joy Joy
Хайванчето е единственото, за което Емо каза, че ще му е мъчно.  Sad
Виж целия пост
# 37
Kara sevda 33 епизод бг превод.Приятно гледане  Grinning
https://youtu.be/Wv5kFO0EWpY
Виж целия пост
# 38
Kara sevda 33 епизод бг превод.Приятно гледане  Grinning
https://youtu.be/Wv5kFO0EWpY

Чок мерси!  Hug На екипа - Еванджелин и Виолета чичеци!  bouquet bouquet

Втори вариант за бомба в края на 34.  WinkДокато си режат там червените панделки на пръстените Емо цъфва на моравата на Кемо и вика - Олмаз!  Naughty Тая работа без съгласието на аби и баба нема да стане. Хади бакалъм първо да дойдете в еве Козджоулу да искате момата.  bowuu Пръстените сонра.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 39
Здравейте, момичета,може ли някой да го преведе  newsm78
https://www.instagram.com/p/BGOZDmrSvMH/
Виж целия пост
# 40
Да се опитам  Wink
На 100% ще има втори сезон. Искали са да завършат 1 сезон с 34-та серия, но не са успяли  Simple Smile и затова са решили да заснемат 35-та, с която сезонът завършва. Бременната Нихан заминава.... някъде Simple Smile. Лейля разказва цялата истина на Кемал, който зарязва всичко и всички и заминава да търси Нихан и своето дете. Във 2 сезон Кемал и Нихан ще се борят за любовта си, ще им се роди най-прекрасното дете - продължение на любовта им. Но и във 2 сезон ще има много болка и сълзи, някои герои ще умрат... най-голямата болка ще е за Кемал. Така че... Кемал не се жени за Асу, а ще бъде с Нихан.
Ами... това е, което аз разбрах  smile3521.
Виж целия пост
# 41
Да се опитам  Wink
На 100% ще има втори сезон. Искали са да завършат 1 сезон с 34-та серия, но не са успяли  Simple Smile и затова са решили да заснемат 35-та, с която сезонът завършва. Бременната Нихан заминава.... някъде Simple Smile. Лейля разказва цялата истина на Кемал, който зарязва всичко и всички и заминава да търси Нихан и своето дете. Във 2 сезон Кемал и Нихан ще се борят за любовта си, ще им се роди най-прекрасното дете - продължение на любовта им. Но и във 2 сезон ще има много болка и сълзи, някои герои ще умрат... най-голямата болка ще е за Кемал. Така че... Кемал не се жени за Асу, а ще бъде с Нихан.
Ами... това е, което аз разбрах  smile3521.
Многоооо благодаря,дано е вярно  Hug bouquet
Виж целия пост
# 42
... най-голямата болка ще е за Кемал. smile3521.

Това хич не ми харесва  Sad Дано не  е Нихан. Може да е  някой от родителите му...
Виж целия пост
# 43
Ами то поначало не се знае колко е вярно това, което са написали. Най-вероятно истината е някъде по средата Simple Smile. Но като цяло русские  Simple Smile са доста информирани - поне аз съм останала с такова впечатление Peace
Виж целия пост
# 44
Китиджим,

От както се изложих с "воссоединились", което било да се съберат отново, а не моят превод на едно друго нещо  Embarassed разчитам на по-запознатите с езика.  Hug Grinning

А това:

Искали са да завършат 1 сезон с 34-та серия, но не са успяли  Simple Smile и затова са решили да заснемат 35-та, с която сезонът завършва.

само ми потвърждава съмненията, че у комшийско се работи на както дойде.  tooth
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия