Просто хвърлих едно око на снощния епизод
и наминах в изповедалнята да видя кой спи, кой се кани да спи
Просто хвърлих едно око на снощния епизод
и наминах в изповедалнята да видя кой спи, кой се кани да спи
Просто хвърлих едно око на снощния епизод
и наминах в изповедалнята да видя кой спи, кой се кани да спи





), само да можех да повярвам на Кемо.

), само да можех да повярвам на Кемо.

... Нещо като "Убий мА, обичам тА! УмрИ, шта зема!"


... Нещо като "Убий мА, обичам тА! УмрИ, шта зема!"



... Нещо като "Убий мА, обичам тА! УмрИ, шта зема!"


Трябва да има интриги,емоции,има доста възли за разплитане.Например,кога Кемо,ще разбера,че Асу е сестра на най-големият му враг?Например,кога Зейнеп,ще разбере,че бебето не е от Емир и като разбере,май,ще помогне да го върне,ще съобщи на брат си?!То сигурно и затова Нихан не може да намери,кой да и помогне за детето,защото,когато вече се примири,то тогава неочаквано Зейнеп,ще помогне..........................................
.



. Всъщност нейните решения са в основата на всички проблеми и драми... И пак нейното непостоянство и хвърляне на кьор-фишеци поражда проблем след проблем. Твърде много очаквания има след кашата, която забърка - така си мисля аз. И след толкова крясъци и закани, какво направи отново.... за пореден път същото - прибраАме си се в новото къще с подвито опашле

не ми се връзват изпипаните му планове за отмъщение и такова к....ско поведение. Да си призная - в този сезон играта на Бурак като че ли мъъъънинко повече ми харесва. 


какво може да о4аква като тя даже самата не осъзнава грешката как е постъпила с Кемал - и продължава там с глупостите 4е не заслужавал иситната - много ама много ме дразни и мен в този сесон - накрая Асу може да спе4ели
.



. Всъщност нейните решения са в основата на всички проблеми и драми... И пак нейното непостоянство и хвърляне на кьор-фишеци поражда проблем след проблем. Твърде много очаквания има след кашата, която забърка - така си мисля аз. И след толкова крясъци и закани, какво направи отново.... за пореден път същото - прибраАме си се в новото къще с подвито опашле

не ми се връзват изпипаните му планове за отмъщение и такова к....ско поведение. Да си призная - в този сезон играта на Бурак като че ли мъъъънинко повече ми харесва. 

Давай за другите!
Мерекетме! 
С цел поумняване.

Моля, цитирайки ползвайте спойлери и редакция!
Пълните цитати са неудобни и задръстват излишно темата. Благодаря! 
я е грижа за бъбреците му.
преминаха отпускарските летни дни,починаха си кинаджиите,починахме си феновете и пак се хванахме на хорото!Изгледах двете серии,трейлър и си мисля...
всички постепенно ще научат в една или друга серия на кой е детето на Ниханче,само горкият Кемаль най-накрая!
Дано да не е вярно и да е друг сценарият,но на първо време такива мисли ми идат!
всички постепенно ще научат в една или друга серия на кой е детето на Ниханче,само горкият Кемаль най-накрая!
Дано да не е вярно и да е друг сценарият,но на първо време такива мисли ми идат!
Цялата държава разбере, само бащата не знае
Препоръчани теми