Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 914
  • 726
# 570
Китиджим като прочете Емко и веднага се яви в изповедалнята  Hug

 Joy Joy Просто хвърлих едно око на снощния епизод  Mr. Green, напрегнАх се от страшните погледи на главни, второстепенни и третостепенни герои  hahaha и наминах в изповедалнята да видя кой спи, кой се кани да спи  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 571
Китиджим като прочете Емко и веднага се яви в изповедалнята  Hug

 Joy Joy Просто хвърлих едно око на снощния епизод  Mr. Green, напрегнАх се от страшните погледи на главни, второстепенни и третостепенни герои  hahaha и наминах в изповедалнята да видя кой спи, кой се кани да спи  Joy Joy Joy
Отбивай се по често липсват твойте анализи  Peace
Снощи бая го запълниха ама серии да гонят
 Mr. Green убавец мамин сладък той


Виж целия пост
# 572
Привет, момичета,  bouquet bouquet bouquet
Фрагът е супер (Синан,  Hug),  само да можех да повярвам на Кемо.  Mr. Green
Няма ли още превод на епизода, че да си направя съответните изводи за наш'те- кой лъже и кой казва истината?
И вие нищо не коментирате- скучно ли ви беше?
Виж целия пост
# 573
Привет, момичета,  bouquet bouquet bouquet
Фрагът е супер (Синан,  Hug),  само да можех да повярвам на Кемо.  Mr. Green
Няма ли още превод на епизода, че да си направя съответните изводи за наш'те- кой лъже и кой казва истината?
И вие нищо не коментирате- скучно ли ви беше?

аз се басирам 4е Кемал я лъже - това е 4аст от отмъщениеот му Simple Smile
Виж целия пост
# 574
 wavey wavey
Без превод.... струва ми се, че Кемо и Нихи сега известно време ще се надинатват hahaha Peace... Нещо като "Убий мА, обичам тА! УмрИ, шта зема!"  hahaha hahaha hahaha
Най-сладки са ми като започнат да се гледат страшно. И докато се гледат страшно ръцете им са зад гърба и здраво стиснати една в друга... да не би да извършат някакво спонтанно движение... към другия  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 575
wavey wavey
Без превод.... струва ми се, че Кемо и Нихи сега известно време ще се надинатват hahaha Peace... Нещо като "Убий мА, обичам тА! УмрИ, шта зема!"  hahaha hahaha hahaha
Най-сладки са ми като започнат да се гледат страшно. И докато се гледат страшно ръцете им са зад гърба и здраво стиснати една в друга... да не би да извършат някакво спонтанно движение... към другия  hahaha hahaha
Това са ми любимите серии. Като тръгне всичко по мед и масло ми доскучава. Simple Smile
Виж целия пост
# 576
wavey wavey
Без превод.... струва ми се, че Кемо и Нихи сега известно време ще се надинатват hahaha Peace... Нещо като "Убий мА, обичам тА! УмрИ, шта зема!"  hahaha hahaha hahaha
Най-сладки са ми като започнат да се гледат страшно. И докато се гледат страшно ръцете им са зад гърба и здраво стиснати една в друга... да не би да извършат някакво спонтанно движение... към другия  hahaha hahaha
Да и аз така мисля!Иначе как,ще има толкова серии?Ако започне всичко по мед и масло,значи му се вижда края. Simple Smile Трябва да има интриги,емоции,има доста възли за разплитане.Например,кога Кемо,ще разбера,че Асу е сестра на най-големият му враг?Например,кога Зейнеп,ще разбере,че бебето не е от Емир и като разбере,май,ще помогне да го върне,ще съобщи на брат си?!То сигурно и затова Нихан не може да намери,кой да и помогне за детето,защото,когато вече се примири,то тогава неочаквано Зейнеп,ще помогне.......................................... Simple Smile
Виж целия пост
# 577
"Черна любов" еп37 бг. суб

Виж целия пост
# 578
Такаааа, изгледах епизода и с превод Simple Smile.
Благодаря за поредния бърз превод!  smile3525 smile3525 smile3525
Докато съм още топла и докато Нихан отново не се е разкрещяла като ущипана на хорото девица - ще взема да се изложа по нЕкои въпроси и съображения  tooth Peace
Нали ви казах, че Емко ми напомни за д-р Хаус. Без малко съвсем кат, него да го издокарат Mr. Green
- и двамата лапат хапчета като за световно... със засилка  tooth
- и двамата се държат за крак  - Хаус за десния - Емко за левия, Хаус за бедрото - Емко за подбедрицата - най-вероятно, за да не изглежда като заимствано
- и двамцата с бастунЕ - на Хаус истински и шарен, на Емко - с функцията на бастунЯ е натоварен ръженът за огИн в незапалената камина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Красивото Нихан доста започва да ме дразни Peace. Всъщност нейните решения са в основата на всички проблеми и драми... И пак нейното непостоянство и хвърляне на кьор-фишеци поражда проблем след проблем. Твърде много очаквания има след кашата, която забърка - така си мисля аз. И след толкова крясъци и закани, какво направи отново.... за пореден път същото - прибраАме си се в новото къще с подвито опашле tooth Peace
Кемал пък ми припомни романите на Реймънд Чандлър - всичко изпипано и предвидено 13 крачки напред, само дето нямаше глас зад кадър  Mr. Green. Определено никак не ми допадна държанието му с Нихан в края на епизода и то пред Асу. Някак никак  tooth не ми се връзват изпипаните му планове за отмъщение и такова к....ско поведение. Да си призная  - в този сезон играта на Бурак като че ли мъъъънинко повече ми харесва.
Зиза продължава да си е същата куха лейка, само че по-голяма и по-звучна. Склонна съм да се съглася с това, което й каза Асу - "Ти си много жестоко момиче" /или нещо от този род/.
По нощите - толкова, на свеж акъл - за другите  tooth
Виж целия пост
# 579
Абсолютно съм съгласна с теб ,Кити  Hug
Много ме вбеси Нихан,ама много и дааа,определено много ме кефи играта на Кемал Mr. Green
Виж целия пост
# 580
Абсолютно съм съгласна с теб ,Кити  Hug
Много ме вбеси Нихан,ама много и дааа,определено много ме кефи играта на Кемал Mr. Green

estelly, kitty напълно съм съгласна с вас Simple Smile какво може да о4аква като тя даже самата не осъзнава грешката как е постъпила с Кемал - и продължава там с глупостите 4е не заслужавал иситната - много ама много ме дразни и мен в този сесон - накрая Асу може да спе4ели  Crossing Arms
Виж целия пост
# 581
Скрит текст:
Такаааа, изгледах епизода и с превод Simple Smile.
Благодаря за поредния бърз превод!  smile3525 smile3525 smile3525
Докато съм още топла и докато Нихан отново не се е разкрещяла като ущипана на хорото девица - ще взема да се изложа по нЕкои въпроси и съображения  tooth Peace
Нали ви казах, че Емко ми напомни за д-р Хаус. Без малко съвсем кат, него да го издокарат Mr. Green
- и двамата лапат хапчета като за световно... със засилка  tooth
- и двамата се държат за крак  - Хаус за десния - Емко за левия, Хаус за бедрото - Емко за подбедрицата - най-вероятно, за да не изглежда като заимствано
- и двамцата с бастунЕ - на Хаус истински и шарен, на Емко - с функцията на бастунЯ е натоварен ръженът за огИн в незапалената камина  Mr. Green Mr. Green :mrgreen

Красивото Нихан доста започва да ме дразни Peace. Всъщност нейните решения са в основата на всички проблеми и драми... И пак нейното непостоянство и хвърляне на кьор-фишеци поражда проблем след проблем. Твърде много очаквания има след кашата, която забърка - така си мисля аз. И след толкова крясъци и закани, какво направи отново.... за пореден път същото - прибраАме си се в новото къще с подвито опашле tooth Peace
Кемал пък ми припомни романите на Реймънд Чандлър - всичко изпипано и предвидено 13 крачки напред, само дето нямаше глас зад кадър  Mr. Green. Определено никак не ми допадна държанието му с Нихан в края на епизода и то пред Асу. Някак никак  tooth не ми се връзват изпипаните му планове за отмъщение и такова к....ско поведение. Да си призная  - в този сезон играта на Бурак като че ли мъъъънинко повече ми харесва.
Зиза продължава да си е същата куха лейка, само че по-голяма и по-звучна. Склонна съм да се съглася с това, което й каза Асу - "Ти си много жестоко момиче" /или нещо от този род/.
По нощите - толкова, на свеж акъл - за другите  tooth


Много точен анализ, поднесен с чувство за хумор  newsm10
Само да добавя, че и Тарък дрънка на кухо и продължава да злоупотребява с "величието си". Все Кемо му е в устата и очите, и хем не може да му стъпи на малкия пръст,хем все напира да се мери с него  ooooh!
Виж целия пост
# 582
Китиджим,
Не винаги съм съгласна с всичко, но обичам да те чета!  Hug Давай за другите!  Praynig Мерекетме!  Peace
А язе дълбоко се замислих над съвета на Емо дали да не мина на документални филми.  newsm78 С цел поумняване.  4470 tooth
И една молба, драги съфорумки!  Praynig Моля, цитирайки ползвайте спойлери и редакция!  Hug Пълните цитати са неудобни и задръстват излишно темата. Благодаря!  Hug

пп - Все пак да споделя, че мен доста ме издразни ей този убавец.  Mr. Green



И предвид трея за 38 ще продължава хубостника.  Mr. Green Нихи трябва да го пържи на бавен огън. А Емо да го почва с отрова нищо, че Китиджим  Hug я е грижа за бъбреците му.  Grinning
Виж целия пост
# 583
Здравейте и от мен, bouquetпреминаха отпускарските летни дни,починаха си кинаджиите,починахме си феновете и пак се хванахме на хорото!Изгледах двете серии,трейлър и си мисля... newsm78 всички постепенно ще научат в една или друга серия на кой е детето на Ниханче,само горкият Кемаль най-накрая! #2gunfireДано да не е вярно и да е друг сценарият,но на първо време такива мисли ми идат!
Виж целия пост
# 584
Скрит текст:
Изгледах двете серии,трейлър и си мисля... newsm78 всички постепенно ще научат в една или друга серия на кой е детето на Ниханче,само горкият Кемаль най-накрая! #2gunfireДано да не е вярно и да е друг сценарият,но на първо време такива мисли ми идат!

То по принцип все така са сценариите при комшиите.  Thinking Цялата държава разбере, само бащата не знае  Mr. Green
 Само да не измислят детето да се разболее и да се наложи по такъв начин Кемо да разбере, че му е дъщеричка  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия